Któredy kable??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PAnowie któredy najlepiej puscic kable do wzmacniacza abybyło najmniej zakłóceń??
  
 
Jak masz porzadne kable to bez roznicy, ja mam puszczone listwa progowa i jest git
  
 
pamietaj zeby nie puścić kabli razem z sygnalowymi bo wtedy to beda zakłócenia


[ wiadomość edytowana przez: stilon dnia 2008-11-15 21:05:06 ]
  
 
ja mam pradowe lewym progiem a glosnikowe prawym pragiem, natomiast sygnalowe mam w bagazniku az 70cm
  
 
Cytat:
2008-11-15 21:09:11, mlody84-07 pisze:
ja mam pradowe lewym progiem a glosnikowe prawym pragiem, natomiast sygnalowe mam w bagazniku az 70cm

masz zamontowane radio w bagazniku?
  
 
a ja mam sygnsałówki i prądówki bo głosnikowe to tylko tuba która jest w bagażniku
  
 
Cytat:
2008-11-15 21:32:40, mefis22 pisze:
masz zamontowane radio w bagazniku?


nie
normalnie w desce w fabrycznym miejscu
ale centralke sterujaca mam w bagazniku he he stad nie musze ciagnac chinchy prze cale auto
  
 
a to ciekawy bajer u mnie prawy prób to prądowy a cinch oraz głośnikowe lewym progiem... bez żadnych zakłóceń elegancko wszystko śmiga
  
 
tez tek mam pradowy mam prawym progiem ale tylko pradowy bo minus mam do amortyzatora przykrecony. a chinche mam w lewym progu i jest ok
  
 
To i ja się dopiszę:
-prądowy idzie pod wygłuszeniem i wykładziną po stronie pasażera
-sygnałowe środkiem pod wykładziną
-od wzmacniacza do zwrotnic (na przód) wracają pod listwami progowymi.

Auto było rozebrane do konserwacji podłogi więc można było kombinować.
  
 
ja gdybym miał taką opcję to też bym tak puścił kebelki a że nie było u mnie jakiej kolwiek potrzeby rozbierać całego wnętrza to idą tak jak opisałem to wcześniej
  
 
dobra wszystko już wiem i zrobilem pusciłem kable srodkiem po prawej i lewej stronie tunelu a wzmaka przykrecilem do kanapy
troche was sie udzieliło i każdy ma inaczej
  
 
dobra wszystko już wiem i zrobilem pusciłem kable srodkiem po prawej i lewej stronie tunelu a wzmaka przykrecilem do kanapy
troche was sie udzieliło i każdy ma inaczej
  
 
po prawej i lewej stronie tunelu środkowego ? hmm wydaję mi się że mogą wystąpić jakieś zakłócenia bo to troszkę blisko siebie ale moge się mylić...
  
 
witam!
zastanawiam się, czy przez te miejsca na zdjęciach mogę przepuścić kable z aku do wzmacniacza, a właściwie kabel +, bo - podobno można wziąć z amortyzatora.

jeśli tak, to z której strony mam zacząć wpuszczać, od aku, czy od strony bezpieczników? chyba, ze da się inaczej przeciągnąć kable?
Prosze u sugestie!





  
 
???
  
 
ja wpuszczalem ta wneka co idzie linka predkosciomierza duzo miejsca i ladnie idzie tylko jak masz licznik zdjetya wkladac mozesz z kazdej strony...lepiej chyba bedziejak zaczniesz spod machy bo bezpiecznik zostawisz przy aku
  
 
a ja mam sygnałowy i prądowy razem i nie zauważyłem zniekształcem , zakłuceń itd... może tak zostać??
  
 
jak masz kable dobrze zaizolowane, to możesz nie zauważać zbyt dużej różnicy, chociaż różnica zawsze jest.
  
 
Jak nie słyszysz różnicy to zostaw a jak zaczniesz słyszeć zakłócenia to pewnie w tym momencie znasz ich powód