Któredy kable?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-11-15 18:04:19, Sebov12 pisze:
PAnowie któredy najlepiej puscic kable do wzmacniacza abybyło najmniej zakłóceń??



najlepiej - zasilające lewa strona (od kierowcy ) , sygnałowe - prawa strona (od pasażera)

  
 
Heh ja się nie zgodzę ponieważ aku ma pewnie z prawej strony więc niech ciągnie prawym progiem zasilający a lewym sygnałowe.
  
 
a ja mam zasilajacy lewa strona a prawa sygnalowe i mam zaklocenia i nie wiem od czego to moze byc...
  
 
Cytat:
2009-04-21 18:46:44, pakito1989 pisze:
witam! zastanawiam się, czy przez te miejsca na zdjęciach mogę przepuścić kable z aku do wzmacniacza, a właściwie kabel +, bo - podobno można wziąć z amortyzatora. jeśli tak, to z której strony mam zacząć wpuszczać, od aku, czy od strony bezpieczników? chyba, ze da się inaczej przeciągnąć kable? Prosze u sugestie!



A po co tak kombinowac

W sciance dzialowej z prawej strony masz otwór przez ktory idzie wiazka do komputera, jak zdejmiesz prawe nadkole i popatrzysz na spodnia strone półki pod akumulator na pewno go zobaczysz(jest zabezpieczona taka guma) a wyjscie tego otworu masz pod wykladzina w nogach pasażera.Wtedy puszczasz kabel zasilajacy + pod osłona progu prawego.A kabel sygnałowy lewa strona.Najszybciej, najłatwiej i skutecznie.
  
 
Wielkie Dzięki
po tej wypowiedzi temat uważam za zamknięty.
jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam!