[mikatt] mk5 rs2000 + turbo+ 4X4:P - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam wrazenie, ze raczej na bialo. tlumik sobie wysusza
  
 
mieszanka była ostra bo chodził pół godz na wolnych i zgasł, myślałem że pb nie ma , ale kurdę jakim cudem 10 litrów pb 98 by tak szybko poszło , zalało świece i chodzi

uwierz mi że może. nie aż tak drastycznie ale nie wiele więcej.

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2011-12-16 16:54:16 ]
  
 
No to czekamy na ogarnięcie do końca i na wystrojenie, zobaczymy jak to będzie fruwać, a będzie napewno. Powodzenia i rób więcej aktualizacji bo projekt ciekawy, no i ogarniasz sam go.
Pozdrawiam
  
 
wstępne odpalenie na niskim doładowaniu odpał
  
 
Kilka detali na wiosnę



  
 
co do tłumika to ja bym proponował replikę apexi N1 dużo ładniejsza jest
  
 
i tak tego tłumika nię będzie z tyłu za bardzo widać
  
 
Jak dla mnie to te fanty
  
 
Nie lubię iść w sport serie, germany i culty. Lampy tył będę trochę dłubał żeby trochę inne były, kiera taka mi się podoba bo seryjna mi zbrzydłą , tłumik taki chciałem bo i tak pod zderzakiem nie będzie go widać, tylko końcówkę i od czasu do czasu ładny flame
  
 
przeparkowanie rst
trochę go przylewało, po wymianie świec i podregulowaniu ciśnienia paliwa już ok dolot już inny , ten był testowy


[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2013-04-10 21:03:47 ]
  
 
ale to tylko tak odrobineczke
  
 
a tam czepiasz się szczegółów
  
 
Ten zawór upustowy jest podłączony? Działa? Bo słychać dzwięk jakby compressor surge.
  
 
Filtra powietrza nie załorzy
  
 
Cytat:
2011-05-24 16:45:07, Mikatt pisze:
zderza jest w proszku do tego po kraszu z zeszłego roku i jest trochę sfatygowany ale będzie żył trochę czasu i chęci i będzie fajniejszy



Sory ze w taki sposób to robie ale moze chcesz przygarnac mój zderzak,pewnie bedzie lepiej tutaj pasował ,a ja musze sie jednego pozbyc bo drugi lezy w garazu.
  
 
Cytat:
2013-04-10 21:43:08, Hex pisze:
Ten zawór upustowy jest podłączony? Działa? Bo słychać dzwięk jakby compressor surge.



Dokładnie, żebyś się zaraz turbiny nie pozbył. Fajnie, że udało się to odpalić


[ wiadomość edytowana przez: emtees dnia 2013-04-11 14:44:56 ]
  
 
Cytat:
2013-04-11 14:44:23, emtees pisze:
Dokładnie, żebyś się zaraz turbiny nie pozbył. Fajnie, że udało się to odpalić [ wiadomość edytowana przez: emtees dnia 2013-04-11 14:44:56 ]



Najwyżej sprzedam mu swoją
  
 
zawór działa, jednak się dziad gdzieś zacinał, rozebrałem wyczyściłem i już nie ma takie fajnego sapania,a jest nawet spoko takie psst , to był pierwszy przejazd zaraz po złożeniu jak trochę się dogrzał. Dzięki za danie do myślenia, bo myślałem że ma tak być, tak samo miał znajomy w audi a4 1,8 t, tylko że jak stał i dawał gazu to taki był compressor surge, a jak jechał to już normalnie,


[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2014-01-22 16:51:46 ]
  
 
trochę czasu było to przygotowałem prawie nowe heble do montażu 300mm w sam raz
heble



[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2014-06-26 21:02:35 ]
  
 
mikatt wyślij mi na pw swój numer, trzeba sie na jakiegoś spota kiedy zgadać w sumie nie mamy daleko do siebie.. chciałbym zobaczyć tą twoją drutologię