Lublin - niedziela 7.12.08 godz. 15, parking pod skansenem - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ooo.. widzę, że dał się kolega namówić i pojawił sie na FEFK'u Baaaaardzo dobrze tak trzymaj Wracając do spota to chętnie sie pojawię jak mnie ktoś zabierze ze sobą No chyba że gdzieś w centrum to podskoczę na butach..bo niestety Cabbi odmówił posłuszeństwa...
  
 
A no dałem dałem hehe ;DD dzięki dzięki Jak coś to odezwij sie do mnie na GG to Cie zawiniemy jesli bedziemy jechać ale napalilismy sie na tego spota wiec powinno być dobrze ;DD
  
 
Atam nie ma się co podpalać.. bo to żadna rewelacja ale przyjechać, pokazać się i zapoznać jest warto... No i dzięki za propozycje jak coś to znajdę Cie w szkole
  
 
Możemy przesunąć spota o tydzień?
  
 
Cytat:
2008-11-25 16:30:47, Paulinka pisze:
Możemy przesunąć spota o tydzień?



jak tak dalej pojdzie to jeszcze bedziesz chciala odwolac...
  
 
Cytat:
2008-11-25 17:47:43, edmund47 pisze:
jak tak dalej pojdzie to jeszcze bedziesz chciala odwolac...



nie będę chciała - czy ja kiedykolwiek odwołałam spota? , ale w ten weekend wypadło coś, co jest niestety niezależne ode mnie
  
 
Cytat:
2008-11-25 17:47:43, edmund47 pisze:
jak tak dalej pojdzie to jeszcze bedziesz chciala odwolac...

ona nie z tych, ma wieczny niedosyt spotowy
  
 
Cytat:
2008-11-25 17:53:07, Kleszczak pisze:
ona nie z tych, ma wieczny niedosyt spotowy



dlatego zaczęłam jeździć na spoty mkp
  
 
Hmm troche lipnie w tą niedziele bylibyśmy na bank ale jeśl za tydzień to może być problem ...
  
 
to ja juz nic nie mowie bo mnie tu zaraz zjedza
  
 
to jak z tym spotem dla mnie moze byc i nastepna niedziela, nie ma przeszkod. Tradycyjnie do plazy? a moze tam gdzie kiedys maniek wspominal pojedziemy, firlejowskie cos tam, jakas knajpa z jedzeniem
  
 
Cytat:
2008-11-27 15:47:01, edmund47 pisze:
to jak z tym spotem dla mnie moze byc i nastepna niedziela, nie ma przeszkod. Tradycyjnie do plazy? a moze tam gdzie kiedys maniek wspominal pojedziemy, firlejowskie cos tam, jakas knajpa z jedzeniem



Firlejowe Sioło
Fajna knajpa, fajny klimat, duży parking, extra żarcie itp. itd.

Tylko, że nikomu się nie zechce jechać z Lublina, aż taki kawał drogi (około 40 km)
  
 
Cytat:
2008-11-27 15:47:01, edmund47 pisze:
to jak z tym spotem dla mnie moze byc i nastepna niedziela, nie ma przeszkod. Tradycyjnie do plazy? a moze tam gdzie kiedys maniek wspominal pojedziemy, firlejowskie cos tam, jakas knajpa z jedzeniem



Ja proponuję spotkać się gdzieś przy wylocie i uderzyć do Bidy

Bo jak już Maniek wspomniał do firlejowego coś tam daleko
  
 
moze byc bida tylko trzeba by dogadac jakis termin w koncu
  
 
no to ustalamy na niedzielę

i robimy liste:

1. Paulinka

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2008-11-30 01:51:21 ]
  
 
Coś cisza w wątku... Spotykamy się w niedzielę, powiedzmy koło 15-16... Tylko gdzie? Gdzieś w Lbn czy już w Bidzie? Dawać propozycje!
  
 
ja proponuje sie dostowac do Pauliny bo inaczej bedzie nam marudzic caly wieczor
  
 
Cytat:
2008-12-03 21:02:17, edmund47 pisze:
ja proponuje sie dostowac do Pauliny bo inaczej bedzie nam marudzic caly wieczor



ekheeeeeem!
  
 
ja sie pisze, Lukasza tez namowimy
  
 
Cytat:
2008-12-03 22:34:28, zenq pisze:
ja sie pisze, Lukasza tez namowimy



to namów jeszcze tą mendę-zdrajcę