Pozdrowienia dla Gr. Warmińsko-Mazurskiej - Propozycja Spota

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pozdrawiam wszystkich z Gr. Olsztyńskiej , tak czytam posty i trochę się martwie swego czasu ta gr. kwitła były spoty a teraz nic się nie dzieje może jeszcze kiedyś poczytam czy też pooglądam jakieś foty ze zpotu Mazurskiego

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2008-11-23 11:29:47 ]
[ powód edycji: Temat ]
  
 
Możesz czekać i czekać na takie foty a możesz sam pokombinować i zaproponować czas, miejsce spotkania i rozruszać towarzystwo
  
 
no jasne do roboty
  
 
no sorki jak mieszkałem w olsztynie to zawsze coś się dało zorganizować ale teraz mieszkam w UK od 3 lat i tylko zagladam co słychać na mazurach, pozostały mi foty z tego okresu i miło wspominam te czasy
  
 
Cytat:
2008-11-29 17:02:36, boczekk pisze:
no sorki jak mieszkałem w olsztynie to zawsze coś się dało zorganizować ale teraz mieszkam w UK od 3 lat i tylko zagladam co słychać na mazurach, pozostały mi foty z tego okresu i miło wspominam te czasy



Jak dinozaury pojechały w świat to nic sie nie dzieje w war-mazurskim, a szkoda
Krzysiek a przecież można było kiedyś zorganizować choćby ten
Malbork
ten
Spocik grillowy
ten
spocik realowy


[ wiadomość edytowana przez: woj111 dnia 2008-12-06 17:41:12 ]
  
 
Cytat:
2008-12-06 17:39:48, woj111 pisze:
Jak dinozaury pojechały w świat to nic sie nie dzieje w war-mazurskim, a szkoda Krzysiek a przecież można było kiedyś zorganizować choćby ten Malbork ten Spocik grillowy ten spocik realowy [ wiadomość edytowana przez: woj111 dnia 2008-12-06 17:41:12 ]


A no to były czasy, spocik w malborku jeż mi sie kiedys ostatnio przypomniał...
Ale smutna pawda jest taka że one już nie wrócą.Bo tworzą je ludzie, sytuacja, nastrój a tego nie da sie powtórzyć w takich samych warunkach za kilka lat.
A właśnie ktoś z was ma może kontakt z Emiliem?Nie widziałem go na forum od dawna.
  
 
Remarq, nie mam takiego stażu na forum, żeby was znać, ale nick Emilio pojawił się w temacie spotu trójmiejskiego 28 grudnia - zajrzyj do tego tematu, to chyba o niego chodzi.
  
 
jak dla mnie mozecie cos tam robic na warmiomazurach :] ja robie kilka km i jestem juz u was w województwie
  
 
no a jednak się rozkręca coś w Gr. Olsztyńskiej, jak tylko będe wiedział kiedy do polski odrazu pisze na forum i coś zrobimy