Spocik na Śląsku. Zabrze, 13.12, 15:00, Norauto koło C.H. M1 - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szkoda tylko ze Yeza RS odmowil posluszenstwa, bo fajnie by bylo gdyby obok siebie stanely 2 Rsy....
  
 
No ja na to liczylem ale chlopak mnie zawiodl albo raczej jego zawiodl RS tak to niestety z nimi bywa czeba dbac bo jak sie sypia to wszystko pokolei
  
 
Cytat:
2008-12-15 15:21:56, wyspa19 pisze:
Sebus kliknij w link, pozniej w "free user" poczekaj troche a pozniej nacisnij "download" powinno dzialac... przynajmniej mi dziala



Wyspa, fotek nie da się ściągnąć.
Cytat co wyskakuje:
"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
"
  
 
a moje autko już zdrowe, oberwał się kabel ktory idzie od altka do aku. Opanowana sytuacje i wszystko działa :]

Jeszcze raz podziekowania dla Maćka
  
 
Cytat:
2008-12-15 18:40:32, bobas_sk pisze:
a moje autko już zdrowe, oberwał się kabel ktory idzie od altka do aku. Opanowana sytuacje i wszystko działa :] Jeszcze raz podziekowania dla Maćka



a nie mowilem ze urwales kabel
  
 
Cytat:
2008-12-15 18:44:29, s_damian pisze:
a nie mowilem ze urwales kabel


ja ja ja ja nie mądrkuj się
zrobiłeś światła? co się spipcyło??
  
 
nie zrobil na pewno dalej na prowizorce smiga
  
 
Cytat:
2008-12-15 18:40:32, bobas_sk pisze:
a moje autko już zdrowe, oberwał się kabel ktory idzie od altka do aku. Opanowana sytuacje i wszystko działa :] Jeszcze raz podziekowania dla Maćka



pewnie wtedy jak uderzylismy w ten pieprzony prog zwalniajacy

Cytat:
Wyspa, fotek nie da się ściągnąć.
Cytat co wyskakuje:
"This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.



kurde jakis limit, nie wiedzialem ze bedzie mozna z tego serwera sciagnac tylko 10 razy ten plik, postaram sie wrzucic to na inny serwer... dam znać
  
 
By nie było problemów z zasysaniem z jakiegoś serwera to wrzucam kilka miniaturek
Ja też nie moge zassać















i na koniec mało udana panorama z moim czarnuchem





PS. Bobas tyle nerwów a tu taki malutki kabelek
  
 
AREK! Jak byliśmy na strefie i miałeś bagażnik otwarty i leciała sobie taka sympatyczna nuta możesz podać jakieś namiary na ta muzyke? Może nie konkretnie jeden utwór ale kilka Żeby sobie nagrać na CD


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-12-17 16:50:18 ]
  
 
Mialem sie o to samo pytac, bo pare nutek naprawde wymiatało! mozesz na priv podac tytuly...
  
 
Cytat:
2008-12-17 17:21:21, wyspa19 pisze:
Mialem sie o to samo pytac, bo pare nutek naprawde wymiatało! mozesz na priv podac tytuly...


tutaj niech napisze po co ma pisac do każdego to samo
  
 
Panowie moze byc problem bo na tej plytce jest kilka set kawalkow ale postaram sie spisac co nie co