CZARNA LISTA WARSZTATÓW - OMIJAJ JE Z DALEKA - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Warsztat Blacharsko-Lakierniczy AUTO-Młynarski przy ul.Chodeckiej 1A w Warszawie.

Tak jak pisałem wcześniej, spartolili robotę. Oddałem w środę auto do poprawy, dziś odebrałem i dalej jest źle spasowany. Ale nie popuszczę im! Nie zostawię tak tej sprawy!!

OMIJAJCIE TO MIEJSCE JAK NAJSZERSZYM ŁUKIEM!!!
  
 
Zakład naprawczy Banaszczyk we Woli Krzysztoporskiej

Czasowo sa jak dziadek mroz, lakier w kiepskim wydaniu klada, mechanika tez do bani ....
  
 
Warszawa-Białołęka-Płudy warsztat mechaniczny na rogu ulic Bohaterów i Ziołowa.
Skorzystałem z koniecznosci
Prawdopodobie zawieszona działalność,bez faktury, podejżany "stan" mechanika.
Po naprawie hamulców biedak zapomniał dokręcić śrub przy kołach.
  
 

UWAGA!!! Czarny punkt!

Toruń, Ul.Szosa Lubicka (przed Statoil) - duży szyld: blacharka, elektryka, lakier itp. Bez nazwy, zezwoleń i faktur za to drogo. Pracownicy trzeźwi max 10 rano, potem różnie bywa. Pracuję obok - widzę co sie dzieje a to przy spawaniu trochę auta zjarają, trochę poskręcają na druty (tak też trzyma), lakier walą na placu, gdzie nawet nie ma betonu, tylko ubity piach.
Zaczynam robić im fotki z ukrycia, ubaw po pachy, zwłaszcza jak dorwą szlifierkę.
  
 
wrocław ul. nasypowa tam na samym komcu taka wielka brazowa brama roba głownie japonce.
pracuja tam chu..e i zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!!
pojechalem kiedys jeszce z honda accord areodec ( rok temu) wymiana klockow-- dostalem uzywane z innego auta a zaplacilerm za nowe robilem u nich dosc duzo zobaczyli ze mlody ma kase to poluzowali mi filtr oleju tak ze cieklo silnik mi sie zagotowal po kilku kilometrach nie wiedzalem o co chodzi kupilem dolalem i w sumie 4l i wsziadam a on zapalic niechce patrze pod auto a tu plama jak jezioro ojciec mnie scholowal do nich a oni odrazu gadaja ze to cos z silnikiem aby zoastawic oni zoebacza .... to sie wkorwilem sam wlaslem pod auto dotykam filtr a on lata!!!!!! paskiem skorzanym dokrecilem olej zalalem i bylo wszysko ok!!! teraz kazdemu odradzam tych zlodzieji robia tak wszystkich jak zobacza kase daja uzywane czesci i to nie jest tylko moja opinia jak pogadalem z innymi ludzmi
  
 
witam wszystkich. Dobrze, że jest taki temat jak CZARNA LISTA WARSZTATÓW. Nie wiem czy jest wielu czytelników z Suwałk ale podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat pewnego warsztatu na ulicy Wojska Polskiego w Suwałkach, właściciel niejaki Jakub ... . Panowie do niedawna zakład ten miał dobrą renomę w Suwałkach ale od pewnego czasu nastąpił zwrot o 180 stopni, PRZYKLAD : Wymiana paska rozrządu dla wprawnego mechanika to nic skąplikowanego i tak też twierdził pan Jakub, co się potem okazało został wymieniony tylko pasek, a rolki i uszkodzona pompa wody, w której wyraźnie "gwizdało" łożysko były ponoć w dobrym stanie. Po tygodniu pasek szlak trafił bo rolka "staneła" i pasek się przepalił.

Pozdro z Suwałk k27
  
 
Nie polecam serwisu Auto - Master w Gdyni, na Unruga, z powodu wysokich (i to bardzo) cen. Za wymianę klocków i cylinderków zażądali 400 zeta , a za wymianę linki hamulca chcą 150 zeta W pale się to nie mieści. Obsługa sprawia wrażenie, że zależy im na kliencie, mają też dobry sklep moto, ale te ceny usług...
  
 
W czasie jazdy moją Corsą (notabene niedawno nabytą) gdy dałem jej więcej gazu lub jechałem z obciążeniem zapalała sie pomarańczowa lampka silnika (ta która miga jak imobilajzer nie działa) więc wziąłem namiary na dobrego mechanika zapisałem się grzecznie do kolejki poczekałem dwa tygodnie aż mnie przyjeli . Zostawiłem auto na noc i na drugi dzień do odbioru. Diagnoza: jakimś cudem koleś od którego kupiłem auto nie wsadził do silnika przepływomierza powietrza tylko upchał byle jeździło. Mechanik zaproponował ze za 600 zł co jest bardzo tanio wstawi nowy (obok niego potakiwał mu szef) dostane u nich zniszkę w sklepie koło warsztatu i będzie ok!! No ale ze dla mnie to za duży wydatek powiedziałem ze kupie używany stanowczo mi odradzali ze bedzie zepsuty. Ale co tam pojechałem do sklepu z używanymi częsciami i poprosiłem o taki przepływomierz koszt 350 zł oczywiście na gwarancji jeżeli założę go u nich w warsztacie za 50 zł nie było sie co zastanawiać pojechałem do warsztatu. Mechanik podłączył auto do komputera i mówi ze przepływomierz działa. Ja sie pytam grzecznie jak moze działac jak go niema!! otworzył maske wykręcił go i pokazał ze jest i że działa. Nie mogę uwierzyć chcieli mnie zrobić na 600 zł za nic a problemu by to i tak nie rozwiązało zostawili by mi stary przepływomierz i wzieli 600 zł!! Makabryczne jak dla mnie. Tym miłym akcentem chciałem powitać wszystkich na forum. Przepraszam za elaborat ale do teraz krew mi sie gotuje i szukam siekiery!!
Adres : 41-807 Zabrze ul. 11 Listopada 143
  
 
Kilka firm NIEwartych polecenia wg STREETSHADOWS.PL



NIEpolecane WARSZTATY
  
 
proponuje podzelic ten katalog na czesci bedzie czytelniejszy np miastami lub województwami.
z tymi warsztatami to na serio jest plaga ceny maja z kosmosu bez cenika im lepiej wygladasz i masz lepsze auto tym wiecej placisz!
  
 
Dokładnie, powinno być wg województwa lub np w większych miast. Pomysł jest dobry

[ wiadomość edytowana przez: Hector dnia 2005-07-06 18:05:41 ]
  
 
kojarzycie tego złoto - zielonego Pontiaca?
poczytajcie trochę o nim TUTAJ
Nie wiem ile jest w tym prawdy do końca, bo jak właściciel pisze, że "łyknął" wytłumaczenie, że nitro działa tylko w lecie to ręce opadają...

[ wiadomość edytowana przez: Jaroslav dnia 2005-07-05 16:22:09 ]
  
 
Ja już nie pierwszy raz słyszę o "profesjonaliźmie" tej pseudotuningowej firmy. I wszędzie gdzie tylko będę mógł, będę odradzał tą firmę!! Pozdr.
  
 
AutoTech w Warszawie na Prymasa 1000 lecia - niedaleko salonu Harleya Davidsona. Specjalizują sie w niemieckich samochodach. Z ciekawszych rzeczy to ,,wymiana,, gumek drązka stabilizatora polegała na zawinięciu odpowiednio grubej warstwy izolacji pod stare gumki. Uzgadniane kwoty naprawy dalece odbiegaja od tych po serwowane są po dokonaniu naprawy. Ceny części wychodzą nawet chyba drożej niż w ASO.
  
 
KOSZALIN - BOSCH SERVICE Andrykowski
Polecany przez inn warsztaty a tymczasem:

- kolega po zakupie Pontiaca pojechał z usterką ABSu,potrzymali pół dnia, skasowali 50 i powiedzieli ze teraz nie maja programu do kompa do tego modelu i skontaktują sie za jakis czas;przy najblizszej wymianie klockow okazalo sie ze tyl wogole nie hamuje, a po przemyciu pompy w innym warsztacie zgasla rowniez kontrolka ABSu. Fachowcy z Boscha naprawiali ABS a nawet hamulcow nie sparwdzili

- ja pojechalem na diagnoze (brak zaplonu na 3 cylindrze),uzgodnilem max 90 za diagnostyke jesli nic nie dadza rady zrobic wiecej....przy odbiorze stwerdzili ze jest to wada sterownika i nic ne zrobia, chcieli 180 za testy, oczywiscie zaplacilem 90 po krotkiej dyskusji

chris
  
 
A.R.Sz.-Gaz
ul.Piłudsudskiego 60A
Ząbki k/W-Wy

Mistrzostwo świata - miła i bezproblemowa obsługa do czasu zapłacenia pieniędzy...Rezerwę gazu ( za którą skasowali mnie dodatkowo 100zł) ustawiali mi 10 razy i nie dali rady!!!!...Po czym - odesłali mnie do innego warsztatu i powiedzieli że oni nie potrafią, poza tym po montażu paliło mi się CHECK ENGINE bo typowi nie chciało się podłączyć emulatorów wtryskiwaczy, mało tego powiedział że w astrach tak musi być...a powyżej 60 km/h samochód gasł bo dolot powietrza zdjeli odmę z filtra i dostawał za dużo tlenu...buhahaha normalnie paranoja skasowali mnie na 2000zł i spie.... jak trzeba omijajcie z daleka - PARTACZE!!!!
  
 
"Expert Roczniak" Tarnów ul.Goldhammera 15 --- omijać szerokim łukiem

[ wiadomość edytowana przez: omega_01 dnia 2006-03-15 15:07:08 ]
  
 
Dużo gadania, mało roboty, Gigantyczny rachunek!!!
Gdynia ul. Stryjska (Tyły piekarni) Ceny jak w serwisie za byle gó..o!!! Negatyw
  
 
Warszawa, ul: Grzybowska ( na tyłach banku) nawet tam nie zajeżdżajcie warsztat elektromechaniki pojazdowej.Nie dość że nie potrafią zrobić najprostrzej żeczy , to opierają się na samych praktykantach kturzy z koleji zamiast uczyć sie zawodu pod okiem mistrza to odrestaurowywuja starodawne meble Jednym słowem : Dużo kitu,mydlenia oczu, niepotrzebnej gatki, a za grosz profesjonalizmu .Za to jeśli chodzi o rachunek końcowy to człowiekowi szczęka opada poniżej jajec i na dobrą sprawe wyjeżdżasz z tamtąd o pustym portfelu, więc lepiej mieć pełny bak przed wizytą Normalnie dziady,cwaniaki, i nieroby!!!!!!
  
 
blacharstwo lakiernictwo (ponoć też mechanika)

-Janusz Gołąbek -Gdańsk-Olszynka ul. Miodowa 10

przez pół roku rozebrane auto stało na śniegu czekając aż coś przy nim będzie zrobione, pobrał zaliczkę a po tym czasie nawet o swoj samochód musialam walczyc, jego szczęście, że po tym wszystkim oddał zaliczkę.
piszę to po paru miesiącach od zdarzenia bo gdybym pisała na świeżo, byłoby tu dużo nieładnych słów...
teraz powoli wracam do siebie...