Kącik spamera :D - Strona 77

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-08-24 16:44:12, Kleszczak pisze:
Podobny?


Trochę
  
 
Powiedzcie proszę co to jest to czerwone.1.6 16v

[ wiadomość edytowana przez: evol_umf dnia 2011-08-27 21:26:21 ]
  
 
wydaje mi się że coś z podciśnieniem, głowy nie daję. podaj bliższe zdjęcie a już na pewno jakie wężyki od tego idą i gdzie.



[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2011-08-28 00:26:40 ]
  
 
siedzi na listwie wtryskowej, zaraz obok powrotu paliwa. Wchodzi w to wężyk i idzie do kolektora dolotowego zaraz za przepustnicą. Paskuda wydaje dziwny dźwięk powyżej 3krpm oraz gdy się jedzie na stałej prędkości obrotowej (cyk cyk cyk) a do nie dawna tego nie było.
  
 
Evol jeśli to siedzi obok wtrysków na listwie wtryskowej to według mądrej książki WKIŁ jest to regulator ciśnienia paliwa
  
 
Dzięki, też o tym myślałem, ale nie chciałem nic sugerować. Więc pojawia się pytanie - czy można to jakoś naprawić własnoręcznie, jak np przy silniczku krokowym? Bo cykanie jest naprawdę uciążliwe, a w dodatku w tym wężyku i całym kanale powietrznym śmierdzi paliwem, co jak mniemam, nie jest poprawne (do niedawna tego nie było).
  
 
Po zdjęciu osłonki to jest chyba coś takiego

Nie znam się, ale do kupienia nie ma nowego, a jeśli da się to rozebrać to i można spróbować wyczyścić, ew. może jakaś uszczelka puściła w nim czy coś dlatego cyka tak jak mówisz.
  
 
konserwacja mitsu rozpoczęta


Uploaded with ImageShack.us
a dlaczego nie w garażu, ostatnio trochę powiało.


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Jutro ma spaść złom z nieba z naklejkami nasa może spadnie do ogrodu to ciekawscy wydepczą trawę i nie będę kosił przed zimą
  
 
Kleszczak tylko gdzie się podział katalizator z niego czyżby na skupie
  
 
kleszczu ktos ci dachukradl musialbyc z miedzi chyba.
  
 
Dach poskładany w częściach koło garażu. Katalizator wywaliłem bo był zapchany, odkąd go miałem to nie miał mocy, clio lepiej jeździ 1.4 i to mnie skłoniło do zajrzenia do katalizatora. Odkąd kata wywaliłem to auto nie do poznania.
  
 
dobra dobra
  
 
to jest koło Limanowej
  
 
ech...jakie stare wpisy a auto dalej zepsute
  
 
Hmm czemu do Golfów wsadzają VR6, a do Essa nikt nie wsadził od mondeo 2.5l engine'a np. ? (Nie zmieści się?)
  
 
Cytat:
2011-12-29 15:39:38, bubs0n pisze:
Hmm czemu do Golfów wsadzają VR6, a do Essa nikt nie wsadził od mondeo 2.5l engine'a np. ? (Nie zmieści się?)



jak przerobisz pas przedni to wejdzie, ale czy będzie to skręcać? v6 jest ciężkie, a dodatkowo te v6 z mondeo nie trzymają serii, średnio mają po 140km, dobre sztuki czasem dochodzą do 160km.

no ale skoro amerykańce wsadzają do focusów v8 i przerabiają je na rwd to pewnie można


[ wiadomość edytowana przez: kub3k dnia 2011-12-29 15:45:27 ]
  
 
Wszystko można, tylko ntrzeba chcieć i mieć duuuużo gotówki
  
 
To niesprawiedliwe!
  
 


skoro do Ka można wrzucić v6 od vectry to do essa pewnie też się by coś dopasowało