Kącik spamera :D - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no ale Preston?
  
 
A co?
Dobry Preston nie jest zły.
  
 
ffffcale nie!
  
 
Eeeee... wydaje się Tobie Paulinko
  
 
Cytat:
2008-11-24 21:11:52, Paulinka pisze:
ffffcale nie!


Paula, za duzo latash, zejdz na ziemie prosze i poprzyj Presia prosze
  
 
to ryzykowne, ja sie nie zgadzam wybierzemy pre100n'a a tu wyjdzie jakas nowa wersja np pre200n
  
 
Ja tej mendy w życiu nie popre Wiecie co on mi na chacie robi?
  
 
Hej chłopaki i dziewczęta - Pre100n nam na prezydenta, niech wybierze Polska cała Pre100na na generała. Lecz landryna sie nie zgadze, bo jej Pre100n nie dogadza, wiec ja ostro ją olewam i piosenke o niej spiewam - sialala landrynko ruda nie licz na Pre100nie cuda. Kiedy ja zdobede władze, do wiezienia ciebie wsadze, a przynajmniej z tad wywale i poczuje sie wspaniale, bede chodzil z glowa w chmurach, kiedy ty w oslizglych murach, bedziesz myslec o swym bledzie, ze mnie zloscisz - ruda - wszedzie, i ze nie masz ze mna szans - znac Pre100na to jest lans
  
 
















  
 
Paulinka, zamiast tylu znaków trzeba było wierszyk w odpowiedzi napisać
I byśmy się dorobili FEFKowego Kącika Poetyckiego...
  
 
Cytat:
2008-11-26 10:57:09, papszczolka pisze:
Paulinka, zamiast tylu znaków trzeba było wierszyk w odpowiedzi napisać I byśmy się dorobili FEFKowego Kącika Poetyckiego...



ja nie z tych...
  
 
a ja za to lubie czasem porymowac
poukladac w wiersze me proste slowa
robic fristajle chocby o niczym
chocby o escorcie ktorego rdza niszczy
bo po browarku taką mam jazde
ze moge w kolko rymowac bo i tak nie zasne
a i na trzezwo zasnac nie moge
bo wiem ze odesle essa w droge
w droge ostatnia, na zlom do zgniatarki
gdzie przetopią go na baterie do latarki
gdzie moze zrobia z niego cos porzadnego
bo ja juz nie mam sily do niego
a gdy juz zdobede 5 tysiecy zlociszy
kupie suzuki i swiat mnie uslyszy
bo bede wyprzedzal wszystko co popadnie
az plywak w zbiorniku skonczy na dnie
  
 
Se jade dziś jakieś 15 km od domu a tu z naprzeciwka jedzie moja astra a za kierownicą jakiś facet , myślę sobie jaki ch...
W tym samym momencie dzwoni moja ukochana gwiazdka, ja za telefon a tu kolo prze de mną hamuje, no to ja też, tyle że troche za późno
Nieźle wkór.... wysiadam, lece do kolesia i od razu że mu nic w aucie tylko niech światła sobie wyczyści bo nie widać ich. Koleś się zakręcił a ja z powrotem w auto i czmykam dalej.
Dopiero po chwili pomyślałem zpowortem o tym typie co moim autem jechał. Za telefon a tu moja gwiazdka mi tłumaczy że sąsiad kieruje bo jest ślisko.
Mój zderzak też cały.
  
 
jakby mi sąsiad dal prowadzic to chetnie bym mu rozbil auto za "swietne" parkowanie..a trzeba przyznac ze mam status pogromcy betonowych smietnikow i skrzynek pocztowych
  
 
  
 
Ty nie spamuj tylko sio spac
  
 
Spać? O tej porze? Ja dopiero z pracy wróciłem i zdążyłem jednego browarka opróżnić
  
 
będziem śpiewać kiedy ranne wstają.....
  
 
Jakaś taka dziwna cisza

Czyżby wszyscy kaca leczyli?
  
 
Ja dopiero wstałem
Po wczorajszym wieczorze kac powinien być, ale jakoś nic nie czuję