Problem z uruchomieniem yaris d4d

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. mam toyote yaris z 2002r i mam następujący problem.
Przy temperaturze poniżej zera po nocy są poważne problemy z uruchomieniem silnika.Dodam że auto ma przebieg 90tys.km i jeżdżę na Mobil1 a samochód jest tankowany na orlenie i BP.Kiedy jest temp.dodatnia problemu niema.Aku+świece są ok.
z góry dziękuję za odpowiedz.
Marcin
  
 
No to gowniane paliwo kompresja lub wtryski.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
jak orlen i bp mają gówniane paliwo to w takim razie gdzie jest
lepsze
  
 
Cytat:
2008-12-06 16:59:25, marcinos0031 pisze:
jak orlen i bp mają gówniane paliwo to w takim razie gdzie jest lepsze


Niewazne czy w tytule jest Orlen czy BP czy costam tylko czy ajent do ktorego nalezy stacja chrzci czy nie.
Sprobuj zatankowac kolo hipermarketow na slasku kolo M1 Auchan itd ...dobrze jak odjedziesz A potem swiece smierdzace kwasem zabarwione na czerwono i krztuszace sie silniki.
Nie jest tajemnica ze benzyne rozciencza sie olejem opalowym z kwasem siarkowym+ popluczyny po lakierach jaka kto ma fantazje.
Najgorzej jest z ON bo mieszaja z jakimis bio dodatkiem,eko dieslem i mazutem czy olejem do maszyn pszedzalniczych.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
spadek jakości paliwa na bp zauważyłem jakiś rok temu i przestałem tam tankować , przeniosłem się na orlen ale powiem że rewelacji nie ma , obecnie jeżdze na lotosie i musze powiedzieć że jestem zadowolony , motor ciszej pracuje , nie mam takich delikatnych drgawek , które ja np. wyczuwam, ale prawda jest taka jak pisze Bigelektron , jeśli właśćiciel danej stacji wsadzi patyki do beczki i zamiesza po swojemu to potem w chłodniejsze poranki jest problem z rozruchem , u mnie na szczęśćie w 2C nie występuje ten problem . marcinos0031 zmien na jakiś czas stacje i zobacz różnice .Pozdrawiam .