Trójmiasto - niedziela 28 grudnia 2008

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponieważ przyjeżdżam na Święta na parę dni do Polski, to proponuję małego (albo nawet jak się uda to duzego ) spota w niedziele 28-ego grudnia o godzinie 15-tej.

Miejsce do ustalenia, np Gdynia (Skwer Kosciuszki), Sopot (Opera?), Gdańsk Zaspa (Pas Startowy koło molo).

Spocik razem z Mondeo Klub Polska, a info zamieszczę również na Ford Club Polska - może troche więcej Fordomaniaków się pojawi dzięki temu
  
 
moze i ja bym sie postarał wpasc :] i ty nowypn tez bys sie wybrał
  
 
...ale planowanie Maciek...na miesiąc przed...
ja niestety wyjeżdżam...a chętnie bym zajechał...
  
 
Dzieńdobry

Może i ja bym wpadł na spota , MAG'u musze się dowiedzieć o co chodzi w końcu z tymi krajami dalekiej północy

Nie planuje, żeby coś mogło mi przeszkodzić - na 99% będę.
  
 
Cytat:
2008-12-01 13:11:37, pytlar pisze:
moze i ja bym sie postarał wpasc :] i ty nowypn tez bys sie wybrał



Mateusz to może razem byśmy sie wybrali??
  
 
Cytat:
2008-12-01 13:16:42, NoSeK pisze:
Dzieńdobry Może i ja bym wpadł na spota , MAG'u musze się dowiedzieć o co chodzi w końcu z tymi krajami dalekiej północy Nie planuje, żeby coś mogło mi przeszkodzić - na 99% będę.


Ho...ho...!!! Dobry, dobry...Widzę, że stara wiara się zbierze...
jak jeszcze Spark zajedzie...to chyba przełożę święta u teściowej
  
 
Witam
Widze że kolega zza miedzy już mnie zgłosił więc chyba nie wypada odmawiać - będę o ile znowu coś nagłego nie wypadnie.
Pozdrawiam
  
 
No wizyta SPARK'a była by "rarytasem"

Reszta zresztą też... Emilio, Bandit, Buksan, Wesoły, Azja, Zagi, Danzet, Ponick, Wader


[ wiadomość edytowana przez: NoSeK dnia 2008-12-01 13:37:49 ]
  
 
Na 99% będę, w końcu spotowe zaległości chyba u nas są największe.
  
 
Tak się szczęsliwie składa, że akurat 28.12 mam międzylądowanie w domu między wyjazdem świątecznym, a sylwestrowym więc myślę, że też dam rade.

Pozdrawiam
MM
  
 
Troszq nas będzie zatem
  
 
Liste, chłopaki cyknijcie listę, MAG, miałeś MEGA pomysła z tym postem im wcześniej tym lepiej...
Jestem na 100%, myślę, że jak Zagiemu da się znać to wpadnie, o ile będzie w 3city...

1. Suchii
  
 
Cytat:
2008-12-01 15:47:47, Suchii pisze:
Liste, chłopaki cyknijcie listę, MAG, miałeś MEGA pomysła z tym postem im wcześniej tym lepiej... Jestem na 100%, myślę, że jak Zagiemu da się znać to wpadnie, o ile będzie w 3city... 1. Suchii


Wieszz, ja tu siedząc na tej dalekiej północy musze wszystko dokładnie zaplanować, bo inaczej to ....

Pomysł spota powstał najpierw na MKP (bo Black STeckiem przyjadę), ale przeca nie moge zapomnieć o FEFK-u, no nie

Jak Zagi zrobi mi wydech, to przyjedzie, a jak nie, to pewnie nie bedzie chciał ryzykować


[ wiadomość edytowana przez: MAG dnia 2008-12-01 17:38:28 ]
  
 
Mam pracę do 17-tej,ale postaram się wpaść w końcu bo ostatnio zawodzę
  
 
Jeżeli tylko będę mógł to wpadne.
  
 
1. Suchii
2. MAG
3. majkelos
4. PawBur
5. nowypn
6. surec
7. Rafal__K
8. pytlar

Tak to na razie wygląda.
  
 
Potwierdzam miejsce - Gdynia Skwer Kościuszki przy Oceanarium, godzina 15-ta
  
 
1. Suchii
2. MAG
3. majkelos
4. PawBur
5. nowypn
6. surec
7. Rafal__K
8. pytlar
9. majkelos (nie na 100%)
  
 
a moze jakos wczesniejszą godzinę coniektorzy sie zbiorą :] bo dla naszej ekipy z troche-poludnia sam dojazd troche zejdzie a po nocy jechac i po nocy wraca.... szkoda dnia :]
  
 
na razie nie mogę obiecać, bo nie wiem jak wypalą plany, ale postaram się przyjechać...
przypomnę fotki ze świątecznego spota 2005r dla zachęty:



aż łezka się w oku kręci...
I zagadka...kto był autorem bombek świątecznych i kto je dostał i dlaczego?