Trójmiasto - niedziela 28 grudnia 2008 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej.
Czy wszyscy przyjezdni juz dotarli do 3M.
Nie mogę się doczekać spota
  
 
a ja wlasnie siedze sobie w Gdansku :] alu tu nudno a jakie korki...:/ porazka normalnie, jak ja nie lubie duzych miast...
  
 
Mateusz bedziesz jechał od siebie z domu czy przeczekasz do 28 w Gdańsku??
  
 
z domu, domu :] ja tu na chwilke z kobitą wpadlem cos tam zaliczy, pozniej na jakies nieszczesne zakupy w jakiejs alfie i do domku :] do Kwidzyna jutro chyba wpadam
  
 
Cytat:
2008-12-22 13:43:40, Emilio pisze:
Hej. Czy wszyscy przyjezdni juz dotarli do 3M. Nie mogę się doczekać spota

Ja będę dopiero w 2 dzień świąt i napewno 28 na spocie
  
 
Cytat:
2008-12-22 16:45:33, gregzw pisze:
Ja będę dopiero w 2 dzień świąt i napewno 28 na spocie


To identycznie jak ja

  
 
Cytat:
2008-12-22 15:37:27, pytlar pisze:
z domu, domu :] ja tu na chwilke z kobitą wpadlem cos tam zaliczy, pozniej na jakies nieszczesne zakupy w jakiejs alfie i do domku :] do Kwidzyna jutro chyba wpadam



Bedziesz jechał sam czy z dziewczyną??
Jedziemy na 2 samochody czy jednym??
Myśle że jak przyjade swoją Vectrą to mnie nie wygonicie... Co??
  
 
kobita mowila, ze nie jadzie ze mną ale pewnie nie wytrzyma i pojadzie i tak ale do kombinozaura troche wejdzie, wiec jak cos w bagazniku znagdzie sie miejsce
  
 
no ludziska!! to juz jutro mowic mi tu dokladnie gdzie (najlepiej pokazac palcem i powiedziec jak dojechac ), na ktorą, i prosił bym o ewetualny kontakt do osoby miejscowej zeby wrazie czego mozna było zadzwonic o pomoc wszelaką
  
 
Cytat:
2008-12-27 12:58:07, pytlar pisze:
no ludziska!! to juz jutro mowic mi tu dokladnie gdzie (najlepiej pokazac palcem i powiedziec jak dojechac ), na ktorą, i prosił bym o ewetualny kontakt do osoby miejscowej zeby wrazie czego mozna było zadzwonic o pomoc wszelaką



pytlar tam gdzie Błyskawica stoi . A na poważnie masz mój nr w profilu, zapewne będziesz wjeżdżał do Gdańska A1 i obwodnica albo w ogóle jedynką to możemy się jakoś umówić i pojechać razem - bo ja tam trafię, ale żeby tłumaczyć jak dojechać to za słaby jestem.
  
 
Potwierdzam obecność na Spocie . Do zobaczenia

SPARK
  
 
Ja też potwierdzam, obecność.
  
 
ja za chwile jadę do Zagiego pomuc mu przełożyć silnik w mondku i wtedy też chyba jutro wpadniemy
  
 
To ja też się pojawie.
  
 
Gdyby ktoś z zamiejscowych miał problem z dojazdem podaję telefon kontaktowy do siebie 503-126-895
Służę pomocą
  
 
W tej sytuacji może i mi się uda podjechać.
  
 
Ja też się zjawię.
  
 
to jak panowie tam najlepiej dojechac?? bo bedziemy lecieli prawdopodobnie obwodnicą, wiec w ktorym miejscu mamy skrecic??
  
 
Cytat:
2008-12-28 09:50:06, pytlar pisze:
to jak panowie tam najlepiej dojechac?? bo bedziemy lecieli prawdopodobnie obwodnicą, wiec w ktorym miejscu mamy skrecic??


najlepiej jest zjechać na estakadę kwiatkowskiego, potem pierwszym zjazdem na morską w prawo (kierunek Sopot) i cały czas prosto trzymając się lewego bądź prawego pasa dojedziecie do skweru. W pewnym momencie (przy dworcy PKP) dojdzie trzeci pas z prawej strony, nie pakować się na niego, tylko jak wspomniałem albo lewym, albo środkowym (w tym wypadku ).
Przy dworcu ul. morska przechodzi pod wiaduktem (łuk w lewo, potem w prawo) i zmienia się w ul. 10-go lutego, a ta prościutko zaprowadzi Was na Skwer Kościuszki.

W razie problemów dzwońcie, Stilon już się ze mną kontaktował, będę go prawdopodobnie odbierał gdzieś na mieście. Robie za GPS
  
 
widze, ze Stilon ostro sie rozdzwonil wiec ja juz tylko czekam na Rafała_K i lecim zaraz tam do was :]