Jakie radio do 500zł??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To poszukaj na allegro z niebieskim tego modelu
Alpine ma ogolnie 3 kolory podswietlenia i radyjka od nich całkiem fajnie graja
  
 
Wybór padł na BLAUPUNKTA MP56, między innymi ze względów cenowych
BLAUPUNKT MP56

Teraz zastanawiam się jeszcze nad kupnem takiego PILOTA NA KIEROWNICĘ


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2009-01-10 08:58:17 ]
  
 
Witam kolegów miałem właśnie takiego Blaupunkta powiem że radyjko takie ło gdyż jestem fanatykiem tej firmy to mogę coś powiedzieć na ten temat ma dużo ustawień głównie w DEQ ma różne pasma przenoszenia a nie które aż do przesytu. Pilocik owszem na pewno ci się przyda jeśli nie wiesz czego różni się cena srebrnego od czarnego to tylko kolorem on decyduje o cenie w końcu mam znajomego w autoryzowanym punkcie Blaupunkta w Rzeszowie. Ogólnie radyjko możne być ja jednak za ta cenę wolał bym soniaka ma jeszcze lepszą charakterystyka. Poza tym blaupunkt to masówka bo to nic innego jak Bosch czyli elektronarzędzia.

[ wiadomość edytowana przez: Swiety84Rze dnia 2009-01-10 21:50:07 ]

[ wiadomość edytowana przez: Swiety84Rze dnia 2009-01-10 21:51:05 ]
  
 
Cytat:
2009-01-10 21:49:42, Swiety84Rze pisze:
Witam kolegów miałem właśnie takiego Blaupunkta powiem że radyjko takie ło gdyż jestem fanatykiem tej firmy to mogę coś powiedzieć na ten temat ma dużo ustawień głównie w DEQ ma różne pasma przenoszenia a nie które aż do przesytu. Pilocik owszem na pewno ci się przyda jeśli nie wiesz czego różni się cena srebrnego od czarnego to tylko kolorem on decyduje o cenie w końcu mam znajomego w autoryzowanym punkcie Blaupunkta w Rzeszowie. Ogólnie radyjko możne być ja jednak za ta cenę wolał bym soniaka ma jeszcze lepszą charakterystyka. Poza tym blaupunkt to masówka bo to nic innego jak Bosch czyli elektronarzędzia. [ wiadomość edytowana przez: Swiety84Rze dnia 2009-01-10 21:50:07 ] [ wiadomość edytowana przez: Swiety84Rze dnia 2009-01-10 21:51:05 ]


Co do ceny pilotów, też doszedłem do wniosku że chodzi tylko o kolor. Większośc wolałaby czarny dlatego cena wyższa.
Radyjko ogólnie mi się podoba. Za tą cenę wystarczy. Co do Sony pisałem wcześniej, że mi się żadne nie widzi, tym bardziej że miałem już kilka modeli Sony i chciałem spróbować czegoś nowego
  
 
No rozumiem kolegę ja cały czas na Blaupunkcie szalałem i teraz postawiłem na Soniaka każdy ma swoje zdanie w sumie ale i tak raczej nic nie przebije Alpina
  
 
do 500zł dorwie pioneera z dobrej serii,ja za niecałe 500zł wyrwałem pionka deh- p7600mp czyt. delfinki,może nie najwyższy model ale jest już jak rozbudować Ca,2 wyj na piec i na suba jedno