[125p] rajda - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-06 09:19:20, kylo125 pisze:
Zacznij może od tego żeby były cztery takie same



gdzieś widziałem w warsztacie jeszcze 2 ats-y chyba się nadadzą , gorzej z oponami...
  
 
Zbity dawaj foty
  
 
Cytat:
2009-11-23 18:02:49, Rafalekk125p pisze:
Zbity dawaj foty



na razie nie ma co pstrykać, fiat się konserwuje a w między czasie kompletuje graty do składania, jakoś tak czasu ostatnio mało...
  
 
Panie kurde zapodaj foty
  
 
szykuje się kolejny dobry kant powodzenia w składaniu
  
 
dzisiaj porobiłem kilka fot, powoli składam, tak to narazie wygląda:







  
 
Będzie kozak
  
 
Składaj go żebyś się choć na Ułęż wyrobił.
  
 
Sliczny

Kto tak go pieknie umalował hehe

Panie składaj ,składaj. Jak złoze swojego przyjezdzam pomóc

[ wiadomość edytowana przez: Rafalekk125p dnia 2010-03-15 17:50:06 ]
  
 
Fajny, fajny! Podoba mnie sie ten kolor
  
 
Orginalny akryl fiat polski-L84 Glasurit/Salcomix
  
 
Kylu składam składam może jakoś zdąże, fajnie by było znów z Tobą powalczyć

Cytat:
2010-03-15 17:49:33, Rafalekk125p pisze:
Sliczny Kto tak go pieknie umalował hehe Panie składaj ,składaj. Jak złoze swojego przyjezdzam pomóc [ wiadomość edytowana przez: Rafalekk125p dnia 2010-03-15 17:50:06 ]



a taki jeden spoko lakiernik , to zapadaj coś się znajdzie do roboty, tylko weź kierowce hehe

Cytat:
2010-03-15 18:06:31, mauzer64 pisze:
Fajny, fajny! Podoba mnie sie ten kolor



mi też , tak jak Rafał napisał L84 jasny orzech
  
 
No do maja jeszcze trochę zostało, ciekawe jak mi z tobą pójdzie na ohafale. (oczywiście jak wcześniej nie wybuchnie )
  
 
Dawno nic tu się nie działo, trzeba by coś napisać.
W poprzednim sezonie po złożeniu, fiat przejezdził cały sezon w CA i całkiem dobrze się spisywał, no może oprócz jednego małego pożaru na pokładzie w Nowym Mieście.
Fiat zimę przestał w garażu, ale sezon się zbliża więc przygotowania trwają.
Najpierw przyszła pora na zmianę całego przedniego zawieszenia na nowe:



Oczywiście w nowej belce rozpiłowałem mocowania dolnych wahaczy - negatyw 2 stopnie.

Kupiłem dystanse i szpilki:



A tak to wyglada na samochodzie,
przed:



po:



Przy okazji założyłem zregenerowany aparat zapłonowy i wymieniłem olej i filtry. Tak więc coś się dzieje ale jeszcze troche zostało do zrobienia, bo mam troche pomysłów.

  
 
i jak aparat???
  
 
Fajny fiaton.

Możesz napisać gdzie zanabyłeś dystanse?? gotowe średnice centrujące czy musiałeś przetaczać, a może robione na zamówienie?
  
 
Darek aparat zapłonowy spoko tylko musze jeszcze lepiej podregulować zapłon bo nie było czasu na testy.
A dystanse kupiłem przez allegro, średnica otworu centrującego gotowa pod fiata, grubość 25mm.
  
 
Zbity a wymodziłeś w końcu coś z tymi amorami na przód??
  
 
nie jeszcze nie ale musze w końcu kupić i potestować bo jeden z tych co mam wylał i nie trzyma
  
 
Ze względu na ograniczony dostęp do internetu dopiero teraz zamieszczam wynik z hamowni.
Dzięki Bartek za dostęp do kabla.