[126p i Formuła Promot] Czyli wyśćigowe żółty i zółta - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystko bylo proszkiem malowane. Taki juz urok magnezowek do formul z lat 80. Kolega ma tak samo.
  
 
jak sprzęt pojedzie 150-200 km/h to tak niebędzie widac jak felgi są pomalowane

ładnie się zaczyna sprzęt prezentować tak trzymać
  
 
Zaciski do spowalniaczy





I dorobiona rurka lacznika tylniego stabilizatora którą zgubili w malarni wraz z bieżnią wewnętrzna łozyska ślizgowego wachacza.


Mały update dzieki koledze 3zer`owi:






















  
 
i pomyslec ze wszytsko sam robisz u babci w piwniczce na węgiel. Ładnie
  
 
ty weź to schowaj bo Ci powiedzą, że puzzle składasz, a mnie oskarżą o dilerke :/
  
 
Cytat:
2009-02-02 21:35:11, 3zeR_MDS pisze:
ty weź to schowaj bo Ci powiedzą, że puzzle składasz, a mnie oskarżą o dilerke :/



Wiesz ze i tak mamy przechlapane. A klatka to sie mozesz chwalic? Tez z puzzli Siekier skladal
  
 
i na ślinie lepił coby lżej było :]
  
 
No to już nie tylko 3zer będzie się teraz zastanawiał jak sobie poradzić z zajebiście ciężkim zestawem, jaki stanowi kolektor dolotowy mady by havassy wraz z gaźnikami



  
 
Ja sie nie zastanawiam Wiem jak to trzeba wzmonic



Nieprawdaz jakie proste? Wyjdzie dopiero w praniu czy da rade. Teraz mam problem innego typu. Nie wiem jak pozenic ciegno gazu ktore zamowilem z gaznikami.








[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2009-02-03 17:05:08 ]
  
 
Nikomu nie mozna teraz wierzyc. Chcialem zimowki to mi lyse przyslali:


  
 
uuu kiepsko , jakieś wogóle zepsute , nawet śladu po bieżniku ale napisy mają ładne
  
 
bo takie ludzie teraz nie uczciwe i jeszcze w jakms dziwnym wymiarze
  
 
Wlasnie te same sliki chce do 128 kupic Zamawiales z UK bezposrednio? Ile wychodzi przesylka? Nie wiecz czy deszcze P220 tez maja bo na aukcjach nie widac...
  
 
Ja kupowalem w Austrii. W Niemczech maja deszcze hankooka nowe po 59 euro jedynie. Wysylka 4 szt 70 euro kosztuje
Tu masz uzywki:

Raz

Nowe

[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2009-02-18 22:59:16 ]
  
 
W UK sprzedaja po 20 funtow, czasem po 10 jak maja wieksza ilosc. sticky slicks

Jeszcze na ebayu "city slicks". Przesylka pewnie podobnie. Bede szukal we wszystkich 3 miejscach, dzieki za linka!
  
 
Tylko pytanie ile lat maja te slicki. Bo ja na takie powyzej 3 lat to nie patrze nawet bo to sie do smieci nadaje a nie do jezdzenia. Tak samo jak super softy potraktujesz opalarka to mozesz je wyrzucic. A nigdy nie wiadomo kto jak je traktowal.


[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2009-02-18 23:14:48 ]
  
 
Sa testy czy zawody profesjonalnych teamow i zostaje pelno smiecia ktory sie sprzedaje hurtem po 5-10euro za sztuke albo tak jak na WTCC robia "wystawke". Towar raczej schodzi na biezaco. Ale wlasnie wolalbym cos upolowac z tej wiosny dlatego czekam -wieksza szansa na swiezy towar. Krist lata na takich za 500zl i daja rade wiec mysle ze warte pieniedzy.
  
 
na takie wystawki slicków w rozmiarze 13 są równiez w poznaniu na torze jak czesi i inni zawodnicy INTER SERIE przyjeżdzają na zawody. wystawione oponki można przejąć w gratisie...

... bardzo szybko znikają
  
 
Takie małe cuś przyleciało z angolowa:





  
 
Jakby ktos nie wiedzial to to u gory to szybkozlaczka do kierownicy.

Opony sie zalozyly