[126p i Formuła Promot] Czyli wyśćigowe żółty i zółta - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiem zuwazyłem dopiero pozniej
zapadam sie pod ziemie ze wstydu
  
 
film 1:45
  
 
I co w tym śmiesznego?
  
 
Cytat:
2011-07-13 15:43:27, marcin896 pisze:
film 1:45


Nie wiem co cię smieszy w tym filmiku ale zapewniam Cie że jakbys siedzial w środku to byś sie posrał a nie smiał
  
 
2.02
Jeżeli chodzi o tego pana w Escorcie, to nie ma bladego pojęcia co robić za kierownicą.
Widziałem go już kilka razy - porażka.
A co do reszty, to w przypadku 5Turbo, szybka reakcja
Co w formule, jest wskazane, na ograniczony promień skrętu. czyli brak możliwości założenia długiej kontry, a do tego po mokrym..
  
 
http://www.youtube.com/watch?v=K_HhBsgivfY
W 2:24 jest z drugiej strony ten slajd. Generalnie po mokrym to masakra w górach jest. Na torze zupelnie inaczej trzymało przy tych samych ustawieniach. Na tym podjezdzie 3 razy się żegnalem ze soba. Jesli to takie smieszne to proponuje sprobowac nawet po suchym.
  
 
Dresiarstwo w Katowicach

Nowa skrzynia robi robotę

Brak elektroszpery
  
 
Powiedz mi tak zupelnie bez zlosliwosci, czy udzial w takich rajdach daje cos oprocz satysfakcji? Chodzi mi o jakies punkty, zdobywanie doswiadczenia i w przyszlsoci mozliwosc startu w rajdach wyzszej rangi, czy tylko pozostaje stysfakcja? Ogolnie widac, ze ogarniasz swoj samochod.


[ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2011-11-06 21:49:06 ]
  
 
Cytat:
2011-11-06 21:48:21, Zuraw pisze:
Powiedz mi tak zupelnie bez zlosliwosci, czy udzial w takich rajdach daje cos oprocz satysfakcji? Chodzi mi o jakies punkty, zdobywanie doswiadczenia i w przyszlsoci mozliwosc startu w rajdach wyzszej rangi, czy tylko pozostaje stysfakcja? Ogolnie widac, ze ogarniasz swoj samochod. [ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2011-11-06 21:49:06 ]



Tomasz wybiera sie formułą na RAJD dakar 2012 wiec trenuje
  
 
Zupelnie bez zlosliwosci, ciezko autem wyścigowym jechać w RAJDZIE. Taka nawet krótka próba daje legalną okazję do wypróbowania sprzętu, uczy zdolności szybkiej koncentracji i obeznania z autem w bardzo specyficznych warunkach. Punktów nie ma, profity może bedą Głównie to służy promocji sponsora. A do ogarnięcia pozostaje bardzo daleka droga. Narazie umiem się w miarę tym poruszać. Jest pełno rzeczy do ustawiania do których trzeba samemu dochodzić.
  
 
Cytat:
2011-11-06 21:50:28, cichy_b0b pisze:
Tomasz wybiera sie formułą na RAJD dakar 2012 wiec trenuje


No wiesz, musi jednak pamiętać o zmianie amortyzatorów. Te torowe mogą nie wybierać nierówności na dakarze....
  
 
Stąd testy na drogach publicznych a nie na torze
  
 
Takie tam:



  
 
http://www.youtube.com/watch?v=SXN2qewpiqk&feature=youtu.be
  
 
Zajeb się to zbiera, pomyliłeś trasę ??
  
 
Cytat:
2012-06-01 19:00:00, mauzer64 pisze:
Zajeb się to zbiera, pomyliłeś trasę ??


Przejechał przez metę
  
 
Tak szybko jechał, że nawet nie zauważyłem
  
 
Ja tez dopiero za 2 razem zauważyłem.
  
 
Mega slisko. A szkoda w ludzi wjechac i fure zdemolowac. Byl tylko jeden przejazd, zimna guma, zimny hamulec. Nie cisnalem gazu do konca
  
 
Moje przejazdy z Banovcow

http://www.youtube.com/watch?v=n4AOOJhr4ls