Spot w Nowem 10.01.09 godz 15 zapisy :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Co myslicie o spocie w Nowem przy granicy kujawsko-pomorskiego i pomorskiego? Jest fajne miejsce na stacji BP co o tym sadzicie?


[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-01-01 22:59:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-01-06 10:00:25 ]
  
 
up
  
 
ja bym juz lepiej proponował Grudziadz duzo osob mialo by blizej no i juz raz zrobilismy tam fajny spocik
  
 
Jezeli przypasuje mi termin i $$$ to wpadnę ale niczego nie obiecuję
  
 
Witam
Kolega pytlar ma rację że Grudziądz byłby lepszym rozqiązaniem bo w końcu musimy się jakoś z pytlar-em przez Wisłę przedostać
Oczywiście jakby co to się pisze.
Pozdrawiam
  
 
No i mnie raczej nie zabraknie
  
 
Cytat:
2008-12-08 12:39:16, nowypn pisze:
Witam Kolega pytlar ma rację że Grudziądz byłby lepszym rozqiązaniem bo w końcu musimy się jakoś z pytlar-em przez Wisłę przedostać Oczywiście jakby co to się pisze. Pozdrawiam

koledzy przez Opalenie macie blizej bo ok 50 km tam promem sie przedostaniecie :: A jaki termin lepiej pasowal by?


[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2008-12-08 17:40:44 ]
  
 
Witam
Prom promem tylko pytanko czy on w styczniu pływa bo zdaje się że ma jakąś przerwe zimową
Pozdrawiam
  
 
wiec zrobmy wstepna liste
1. groobyg2
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
...
to moze byc grudziadz jak wolicie


[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2008-12-08 17:58:52 ]
  
 
prom o tej porze nie pływa

i wlasnie przejzalem swoj plan zajec i niestety chyba nie dobede ze wzgledu na szkole cały styczen mam zabity i soboty i niedziele od 8 do 19
  
 
1. groobyg2
2. nowypn
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
  
 
no panowie co jest z wami?? co niektorzy maja okazje wpasc na spocik tak blisko i nie skozystaja??
  
 
upik
  
 
kurcze już myślałem,ze w grudniu ten spot, ale tak patrzę,ze już połowa grudnia za nami no a w Wigilię to tak...

styczeń jest zbyt odległy,zeby cokolwiek powiedziec na ten temat, z chęcią się pojawię jeśli bede mógł no i postaram się zrobic tak,zeby wpaść...a nie lepiej w okresie 27-30.12.2008? Bo to przerwa i dużo ludzi nie ma szkoły często pracy...

no i jak najbardziej Grudziądz
  
 
Cytat:
2008-12-15 23:04:20, trance pisze:
kurcze już myślałem,ze w grudniu ten spot, ale tak patrzę,ze już połowa grudnia za nami no a w Wigilię to tak... styczeń jest zbyt odległy,zeby cokolwiek powiedziec na ten temat, z chęcią się pojawię jeśli bede mógł no i postaram się zrobic tak,zeby wpaść...a nie lepiej w okresie 27-30.12.2008? Bo to przerwa i dużo ludzi nie ma szkoły często pracy... no i jak najbardziej Grudziądz


no fakt, nie pomyslalem o tym terminie wiec zmieniam temat i czekam za chetnymi trance jak wypali to bedziesz prawda?
inny termin wiec liste od nowa zrobimy aha mi 27.12 odpada bo na kacu bede
1. Groobyg2
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2008-12-17 09:36:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2008-12-17 09:49:36 ]
  
 
Witam
Tak dla przypomnienia to 28.12 jest spot w Gdyni więc co niektórzy się nie rozdwoją
Pozdrawiam
  
 
WLASNIE, 28 LECIMY DO 3-CITY wiec groobyg2 mozesz wybrac sie z nami :] mozemy za malborkiem sie spotkac i jazda
  
 
niestety do 3-city nie moglem sie wybrac z powodow technicznych wiec jeszcze raz probuje grudziadz lub nowe. odemnie kilku escorciarzy sie znajdzie
  
 
Witam
Juz po spocie w Gdyni więc teraz w drugą stronę mogę śmignąć - groobyg2 podaj konkretny termin i lecimy z listą
Pozdrawiam
  
 
mi pasuja te 2 terminy wiec ja sie dostosuje do nich jeszcze miejsce. Nowe czy Grudziadz? czesci do mnie juz ida wiec tu problemu nie bedzie z dojazdem
1) groobyg2
2)