Wątek o tuningu II - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-06 16:19:01, Grzech pisze:
Skąd wiesz? Moze właśnie poruszyłem czyjeś "uczucia religijne" i dopiero teraz się nam zrobi kompresja, dymienie, lanie itd.....



jak zrobi się kompresja, to już nie będzie dymienia i lania
  
 
Ja znam jednego z autorów strony WT i mówie wam ze to spoko typy! A że jest wolność słowa to mówią prawdę co mysla o takich burakach jak ten czerwony poldek.
  
 
Cytat:
2004-12-06 13:22:27, Bocian_s_313_PTK pisze:
Ten czerwony poldek jest nawet gustownie wykonany.


Ja sie moge zgodzić na "starannie"

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-12-06 20:34:11, OLO pisze:
Ja sie moge zgodzić na "starannie"


a ja na "ochoczo"
  
 
ta strona jest calkiem przydatna. pokazooje chore gusta wielu osob. pietnooje buraczanstwo i inne temupodobne formy wprowadzania przechodniow w stan zaawansowanej nerwicy i ewentualnego popadniecia w szal i gleboka depresje na widok jakiegos przekombinowanego pojazdu z piździwoolki dolnej.

w radomiu to czasami sie spotyka takie wechikooly z wioch okolicznych ze nie-wiadomo czasami czy to samochod czy pojazd kosmiczny.

3 przyklady:
- maluch ze spoilerami: dachowym, na rogu klapy tylnej oraz w polowie wysokosci swiatel lub juz prawie przy zderzaku oraz do tego tzw. schodki na cala tylna szybe! mozna by stwierdzic ze ma az 4 spoilery bo te schodki takowa funkcje przy braku spoilera dachowego moglyby pelnic to główne gadgety, ale i nie jedyne.
- fiat 132 ze spoilerem i tu uwaga! ze SZTACHETY!- chyba chlopek nie mial nic pod reką to zdemontowal ogrodzenie przykrecony srubami do bagaznika, pomalowany olejną.
- i tu nie gorszy przypadek do cieniasa najprawdopodobniej 900'ki klient zamontowal spoiler na dachu w odleglosci okolo 20 centymetrow od końca dachu! spoiler taki mniej/wiecej jaki ma typowy sedan (nie-łączacy sie "bokami" z karoserią tylko po bokach zanim sie zaczyna spadek krańców w dół. kolor cieniasa limonkowy/ z odrobiną żółtego.

p.s.
nie nalezy zampominac o wartosci tak waznej jak kojenie nerwow i poprawa humoru, bo wiele wynalazków( to właściwe słowo) swoim wygladem potrafi wyprowadzic nawet z ogromnego niezadowolenia itp. stanow emocjonalnych.


[ wiadomość edytowana przez: Lord_Vader dnia 2004-12-06 20:48:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: Lord_Vader dnia 2004-12-06 20:55:42 ]
  
 
Ja tam ta stronę nawet lubię.
Pośmiać się przynajmiej można,owszem są auta skrzywdzone czyjąść subiektywną opinia,ale i są naprawdę straszne.
Ja nic do niej nie mam.
  
 
a i jeszcze jeden ekstra pojazd kosmiczny.
polonez caro ze spoilerem na przedniej masce taki sam typ jak w przypoadku 3 z postu ponizej. spoiler zamontowany na samym poczatku maski.

moze koles traktowal to jak system antykradzieżowy. przywiazywal lńcuhcem poldka do ogrodzenia i spal spokojnie.
jak to Widziałem jadąc samochodem to az nie-mozna bylo uwiezyc, bo z daleka wygladalo jak to cos z tego czerwonego poldka na masce ale po kilku sekundach nie-buylo watpliwosci ze to tylny spoiler zamontowany na przodzie.
ten byl widziany na skrzyzowaniu. pozostale wynalazki byly nieruchome w momencie ich widzenia wiec tym wieksza szkoda ze nie Miałem aparatu wtedy bo moosowo trzebaby bylo zamiescic je w necie
  
 
a propo wynalazków widzanych "na wsiach" w Jaktorowie (miedzy grodziskiem a żyrardowem) grasuje DF ze "skrzydłem" na tylnej klapie wykonany z zdeżaka (wąskiego plastikowego) od kaszla.

zdeżak jest postawiony na sztorc i przykręcony...

Wymiata!!

A dziś widziałęm CARO + na wąskim rozstawie....tak wiem...ale no sam widziałem...i wyglądało to jak....
  
 
Może to MR91 z budą plusa?
  
 
Cytat:
2004-12-06 21:21:30, roman16 pisze:
A dziś widziałęm CARO + na wąskim rozstawie....tak wiem...ale no sam widziałem...i wyglądało to jak....


Norma. Z kumplem zaadaptowaliśmy do takich fur tekst.
- "Wąski jestem"
- "Widze"

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-12-06 21:23:51, OLO pisze:
Norma. Z kumplem zaadaptowaliśmy do takich fur tekst. - "Wąski jestem" - "Widze"



Tez tak zawsze mowie , tylko bez tego - "widze"...
  
 
Cytat:
2004-12-06 21:23:51, OLO pisze:
Norma. Z kumplem zaadaptowaliśmy do takich fur tekst. - "Wąski jestem" - "Widze"



Hehe. Dobre jest jeszcze: stara klapa i lampy z plusa
  
 
a co w miejsce rejestracji?
  
 
bo to był txt w formie dialogu

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-12-06 21:52:50, Atek pisze:
a co w miejsce rejestracji?



Siakas plastelina... albo niemalowana szpachla
  
 
Cytat:
2004-12-06 21:21:30, roman16 pisze:
a propo wynalazków widzanych "na wsiach" w Jaktorowie (miedzy grodziskiem a żyrardowem) grasuje DF ze "skrzydłem" na tylnej klapie wykonany z zdeżaka (wąskiego plastikowego) od kaszla. zdeżak jest postawiony na sztorc i przykręcony... Wymiata!! A dziś widziałęm CARO + na wąskim rozstawie....tak wiem...ale no sam widziałem...i wyglądało to jak....



dobre o tym fiacie z waskim zderzakiem z kaszlaka z polowy lat 80'tych! , ale i tak z tego co widac wynalazki z okolicznych wioch z regionu radomskiego rules!!!

wyobrazcie sobie Moją i brata reakcje jak stalismy poldkiem na skrzyzowaniu i jechalo to wspomniane caro ze spoilerem na poczatku maski "przemknęło" powoli jak wypasiona bryka bulwarowa.

p.s.
moze tak maly konkurs na najwiekszy wechikół i wynalazek latajacy po polskich drogach i nad nimi sie unoszacymi. dokladnie latajacych bo blizej im do pojazdow kosmicznych niz samochodów?!



[ wiadomość edytowana przez: Lord_Vader dnia 2004-12-06 22:42:56 ]
  
 
polonezik

trzeba przyznać, że dowcip im się wyostrzył
  
 
Szczerze mówiąc to uśmiałem sie do łez ale z drugiej strony to jednak Polonez ... hehehe pozdrawiam
  
 
hm, co prawda to poldek, ale ta lotke na dachu to mogli juz sobie podarowac bo niestety kazde auto mozna spitolic, nawet ladnego poldka... gdyby nie ta lotka i czysta klapa to nawet ladny... no moze ten badlook troszke przesadzony...
no i najpierw blacha - zero rdzy = najladniejszy tuning optyczny!!!
  
 
hehehe ta wolga stoi nie daleko mojej szkoly Czesto obok niej przechodze