Toyota Previa II D4D wyświetla się błąd koputera 34(2)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam problem z Prevką II D4D a dokładnie brakuje jej mocy i przy dłuższym trzymaniu na wyższych obrotach włącza się kontrolka komputera i włącza się tryb awaryjny max 20km/h po wyłączeniu silnika na około 2min wszystko jest ok.
Byłem dzisiaj w serwisie i otczytano błąd 34(2) .Cos mi mówili ze trzeba turbo wymienic ale jest jeszcze szansa ze mozna je wyczy scic i bedzie wszystko ok .Jezeli ktos wie co dokładnie oznacz ten błąd i jak mozna usunąc tą usterkę to prosze o pomoc
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Toyotaprevia dnia 2009-02-09 20:28:59 ]
  
 
Zacina sie kierownica strugi w turbosprezarce lub blokuje elektrozaworek na podcisnieniu do korektora sprezu.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Witam
W serwisie powiedziano mi że w tej turbinie niem typowego zaworu i że " w turbinie sa płaty ze zmiennym kontem i ze napewno zaplokowały się na wysokim doładowanu ".
Najbardziej mnie interesuje czy da sie to naprawic i jakie są koszty Pozatym widzę że kolega pośiada dużą wiedzę i jeżeli to mozliwe to prosze o jakis kontak do kolegi.
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-02-10 08:19:35, Toyotaprevia pisze:
Witam W serwisie powiedziano mi że w tej turbinie niem typowego zaworu i że " w turbinie sa płaty ze zmiennym kontem i ze napewno zaplokowały się na wysokim doładowanu ". Najbardziej mnie interesuje czy da sie to naprawic i jakie są koszty Pozatym widzę że kolega pośiada dużą wiedzę i jeżeli to mozliwe to prosze o jakis kontak do kolegi. pozdrawiam


Tak te platy czy tez rybki,to wlasnie kierownica strugi.Nr masz na priv

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer