Białe kierunki RS 2000 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tm jak Ty to robisz z tymi cytatami bo się za chorobę nie można połapać.... piszesz za znacznikiem [/quote] i musi być dobrze A Ty go kasujesz czy co
  
 
No wiesz po kilku browa.. wszystko dobrze wychodzi
  
 
No wiesz po kilku browa.. wszystko dobrze wychodzi
Jak już Mały wspomniał Masz racje to jest karta płatnicza chyba takiej nie honorują ale chyba kierunki są dostępne bo mi powiedziało że nie są na stanie pogadam ze znajomymi są w Anglii trochę czasu to może tam się zorientują czy można zamówić jeśli tak to im kasę wyślę a on i mi przesyłkę
  
 
Tm255 kurna odstaw tego bronka juz! przeginka z tymi cytatami nastapila, ja sie teraz tez zgubilem a poczatkowo niezle mi szlo


-----------------
passionford.pl

[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2008-12-16 22:31:44 ]
  
 
Edytuj posty jak chcesz cos napisać raz po razie albo poprawić a nie klep od nowa
  
 
oki już skończyłem tak więc trzeba mieć kartę kredytową żeby coś tam zamówić
  
 
Cytat:
2008-12-16 22:39:05, Tm255 pisze:
oki już skończyłem tak więc trzeba mieć kartę kredytową żeby coś tam zamówić



spoko, to sie da zalatwic

-----------------
passionford.pl
  
 
No jezeli bylyby te kierunki a zamawialibyscie hurtem to tez sie pisze na to
  
 
cena po przeliczeniu na złotówki to około 130 zł i pewnie przesyłka ale jak by się wielu chętnych znalazło to było by na pewno taniej
  
 
No to mozna zrobic prowizoryczna liste kto chetny na kierunki,i bedzie wiadomo czy to sie oplaca wogole
  
 
ja na pewno się pisze tylko niech ktoś to zorganizuje zobaczymy ilu chętnych się znajdzie
  
 
cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320324976248&indexURL=0#ebayphotohosting
  
 
po pierwsze:
w polsce trzeba miec karte kredytowa i nie podaje sie kodu PIN a 3 ost. cyfry kolo podpisu!!!

po 2:
najlepiej z karty angielskiej, najszybciej i najpewniej...

po 3...
28F to troszke.... a ile za wysylke do PL?
pytal sie ktos? najlepiej zadzwonic i zapytac przed licytacja zeby nie obudzic sie z reka w nocnkiu jak sciagna np 15F za wysylke
  
 
troche tansze
null
  
 
Chłopaki bylby ktos chetny pomoc w kupni tych kierunkow??
  
 
Ja też jestem chętny na kierunki, ale dobrze by było żeby były tańsze niż 100zł za komplet.
  
 
Cytat:
2008-12-17 14:22:19, deathrider_85 pisze:
Ja też jestem chętny na kierunki, ale dobrze by było żeby były tańsze niż 100zł za komplet.



watpie zeby sie udalo

-----------------
passionford.pl
  
 
gdyby ktoś załatwił to i ja się piszę
  
 
Panowie no co taki chaos robicie Zróbmy liste i bedziemy wiedziec co i jak,czy to sie oplaca no i wogole
  
 
Lista:

1. Michu07