Pytanie o belke tyl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Z powodu jeszcze nie znanej mi awarii. (kolo luzne, huki zgrzyty) postanowilem nie bawic sie w naprawe gdyz podejzewam ze moze byc to malo oplacalna i poszkuje calej kompletnej belki najlepiej z tarczami. Pytanie brzmi jaka belke do cabrio mk7 ?? Czy w HB jest taka sama ??
  
 
Cytat:
2008-12-20 16:14:15, knowog pisze:
Witam. Z powodu jeszcze nie znanej mi awarii. (kolo luzne, huki zgrzyty) postanowilem nie bawic sie w naprawe gdyz podejzewam ze moze byc to malo oplacalna i poszkuje calej kompletnej belki najlepiej z tarczami. Pytanie brzmi jaka belke do cabrio mk7 ?? Czy w HB jest taka sama ??

a moze lozysko?
  
 
Na poczatku tez tak myslalem. Ale teraz sam nie jestem pewien. Wszystko zaczelo sie gdy po pierwszych sniegach w tym roku postanowilem pobawic sie troche na sniegu. Nastepnego dnia huczalo z tylu jak lozyska. Po ok tyg znowu cisza. I nagle ktoregos pieknego dnia urwal mi sie tak jakby reczny ( tak jakby - niby dzialal ale uczucie bylo jakby z jakis zebow sie wyrywal ). No i wczoraj Abs zaczal szalec a tyl dziwnie zachowywac. Kolo teraz sobie lata niepokojaco.
  
 
to ja proponuje koledze zciągnąć łożysko i bemben i zobaczyć co tam się dzije na początek
  
 
jesli masz bebny to moze bolce trzymajace okładziny popekały i tra o beben dla tego jest taki chuk.