Essi na wojnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem z gazem... strzela a po wystrzale gasnie i jest problem z odpaleniem... podkrecilem "kurek" i troszke ustalo ale nie calkowicie. Moje pytanie do was brzmi: czym moze byc spowodowane takie zachowanie silnika, pomijajac fakt ze jest zimno poniewaz po rozgrzaniu tez sie tak robi?
  
 
Wróżkami nie jesteśmy. Nie napisałeś nawet jaka instalka. Jedź do gazownika to ci powiedzą co jest.
  
 
Cytat:
2008-12-17 16:29:28, przemkowal pisze:
Wróżkami nie jesteśmy.



szkoda, przydały by się jakieś na forum...
  
 
Podstawowe pytanie kiedy zmieniałeś przewody i świece i dlaczego tak dawno .Odpowiem Ci też na pytanie jakie zadasz za chwilę ,kup firmy Motorkraft .To tyle w tym temacie.
  
 
jak strzela to wymien kable i swiece i pewnie przestanie, to jest podstawowa rzecz jaka musi byc sprawna przy zasilaniu lpg
  
 
Witam
Kyp co koledzy napisali a dodatkowo podjedź na regulację gazu bo jak sam podkręcałeś "kurek" to może skutkować tylko pozornie lepszą pracą silnika.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-12-17 19:20:58, kamil76 pisze:
Podstawowe pytanie kiedy zmieniałeś przewody i świece i dlaczego tak dawno .Odpowiem Ci też na pytanie jakie zadasz za chwilę ,kup firmy Motorkraft .To tyle w tym temacie.


Okolo miesiaca temu sprowadzilem ze stanow specjane do gazu wiec to nie swiece i nie przewody... mozliwe ze musze podjechac na regulacje a co do rodzaju instalacji to nie jestem pewien... mam silnik 1.8 muliti ale instalaka jest bez komupera... wiem ze to kibel ale coz takiego kupilem... mam zamiar zamontowac kompa dopiero na wiosne ale potrzebuje jezdzic juz teraz jakies propozycje?
  
 
co sprowadziles ze stanow? przewody? to na pewno sa dobre
  
 
Cytat:
2008-12-20 13:09:54, DAve221 pisze:
Okolo miesiaca temu sprowadzilem ze stanow specjane do gazu wiec to nie swiece i nie przewody... mozliwe ze musze podjechac na regulacje a co do rodzaju instalacji to nie jestem pewien... mam silnik 1.8 muliti ale instalaka jest bez komupera... wiem ze to kibel ale coz takiego kupilem... mam zamiar zamontowac kompa dopiero na wiosne ale potrzebuje jezdzic juz teraz jakies propozycje?



Szkoda kasy na kompa - oryginalne przewody i swiece (a nie jakies lipy do gazow itd) i regulacja w warsztacie zalatwi sprawe