Zalewa mi bagażnik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy mam kłopot
ostatnio zauważyłem ze coraz częściej zalewa mi bagażnik, nie mogę namierzyć gdzie leci mi woda z zewnątrz.
myślałem że to nieszczelność "uszczelki" na tylnej szybie, ale zmieniłem na nową (oczyściłem cały syf wokół szyby i puściłem trochę silikonu dookoła (może nie potrzebnie) niby problem zniknął ale po weekendzie znowu się pojawił kłopot
sprawdziłem czy gdzieś ruda mi nie wchodzi do bagażnika ale nic nie namierzyłem

pls help me !
ktoś napewno miał podobny problem i wie co gdzie i jak szukać

z góry dzięki za pomoc
  
 
wejdz do bagaznika i lej woda, jak zobaczysz skad sie leje to bedziesz wiedzial...

(oczywiscie niech ktos leje woda z zewnatrz )

nikt tu raczej szklanej kuli nie ma, a jak wymienisz kable, swiece i przeczyscisz krokowca to raczej nic nie da

[ wiadomość edytowana przez: Durex dnia 2008-12-22 11:40:29 ]
  
 
spradz, szczelnosc:

- lamp
- mocowania zderzaka
- przelotek miedzy tylna klapa a buda
- baku

u mnie byl problem z 2 i 3 pozycja.
  
 
kolega tez to mial w renault - okazalo sie ze woda ciekla spod znaczka firmowego. ale w esskach chyba te literki klejone sa
  
 
Cytat:
2008-12-22 11:36:20, dyras pisze:
spradz, szczelnosc: - lamp - mocowania zderzaka - przelotek miedzy tylna klapa a buda - baku u mnie byl problem z 2 i 3 pozycja.



dzieki bardzo
sprawdze dziś wieczorem bo lekko mnie to juz wqrwia ciagle zalany dywanik
  
 
eeee ja to caly czas mam zalany,,,a zima lodowaty dywanik,,,tak zamarzniety, sztywny ze go wyjac niee idzie,,,ale jak postawie na sloncu to topnieje i mokry jest i nadmiar wody idzie do butli na kolo,,,i przez otworki kapie na ziemie
u mnie to juz standart po wczesniejszej stluczce gdzie mam lekko przekrzywiona tylna klape choc zamyka dobrze. przypuszczam ze przez te szparki szczegolnie prawej czesci tylnej klapy a budy gdzie zakladam przeciek niee mam zamiaru sie bawic w te tylna bude bo i tak juz za duzo wlozylem pracy i napraw wiec pozostaje tylko zeby tylko cos przewiozl, zawiozl i przywiozl to tyle. P.S. nie przejmuje sie mokrym dywanikiem bo mam jeszcze gumowe "koryto" z bocznymi sciankami. pozdro
  
 
u mnie lalo sie przez dziury pod spojlerem...tam gdzie jest przymocowany na srodku mocowania byly dziory z jednej i z drugiej strony... zawsze jak podnosilem klape do gory to litr wody z tamtad ciekl ;P dziory zakleilem i po problemie suchutko
  
 
Jeżeli masz szyberdach, to sprawdź wężyki odprowadzające wodę - idzie po jednym w każdym słupku - w bagażniku prowadzą one do takiego "korytka" koło lamp. U mnie ostatnio jeden wyskoczył z tego korytka - i zalewał bagażnik, a drugi wyskoczył na lewym przednim słupku - przez co do kompletu zalewało mi nogi

  
 
namierzyłem przeciek
na prawej tylnej lampie była nieszczelność oraz przy mocowaniu tylnego zderzaka
widać zle złożyłem wszystko jak robiłem blacharke samochodu

dzieki wszystkim za pomoc
temat mozna zamknąć