Poliuretanowe tuleje wahacza - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-27 16:00:16, zenq pisze:
Borys, skoro korespondowales z producentem i poruszales temat wzmocnienia tych tulejek wzorem powerflexa, to moze odswierzyl bys pomysl, napewno znalazlo by sie paru chetnych, zreszta ja sam chcialem zalozyc na wiosne, ale zdecydowanie wolal bym takie lepsiejsze



Niestety póki co brak czas na zalatwianie spraw z samochodem a w dodatku zaczął się sezon wystaw...

Może jak Mały będzie miał PowerFlexy dogadamy się na małego spota - obmierzymy oryginały i zrobimy plany dla wykonania mocnych podrobek Firme która wytoczy tuleje mam zaprzyjaznioną więc to nei problem, olkusz tuleje uzupelni poliuretanem i powinno być.... ale póki co brakuje mi na wszystko czasu.
  
 
w takim razie ja tu zaraz pogadam z Malym o jego terminarzu
  
 
do konca stycznia kupie napewno
aktualnie troszke budzet sie obsunal, wiec czekam na przelewy


-----------------
passionford.pl

[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2009-01-12 14:44:53 ]
  
 
podnosze temat, Zeppelin, dzialales cos w temacie powerflexow?? mam kilka fotek tulejki od Malego, przy chwili czasu wkleje je tutaj i wysle do Polibusza, zobaczymy jak sie zaopatruja na taki temat. tulejki sie roznią, nawet dosc sporo, ale juz teraz wiem dlaczego te z pierwszego postu sie rozlatują, a powerflexy nie szczerze to ktos dobrze przemyslal temat i zwazajac na wlasciwosci poliuretanu przy odpowiedniej twardosci rzeczywiscie moga byc wieczne...

a jak olkusz sie odkreci tylkiem, to trzeba bedzie jednak samemu poszukac dobrego tokarza, ktory nie wezmie wiecej niz wyjdzie kupienie powerflexow


--edit--

mail wyslany, czekamy na odpowiedz. przy okazji dodaje foty powerflexow od Malego:



[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-03-29 16:05:17 ]
  
 
widze ze zainteresowanie tematem bardzo wysokie;] dla podbicia tematu wkleje odpowiedz z olkusza, noz ktos sie zainteresuje...

"Witam.
Temat jest nam znany - możemy zabrać się za to po świętach- cierpimy na hroniczny brak czasu
pozdrawiam"

tak wiec podrabiane powerflexy sa w zasiegu
  
 
Jeśli cena będzie do przyjęcia, to myślę, że będzie naprawdę wielu chętnych
  
 
pewnie ze beda
  
 
ja byłbym chętny zależne od kosztów oczywiście
  
 
o cene pytalem, ale pewnie dowiem sie dopiero po swietach, jak sie do nich znowu odezwe. zobaczymy jak to wyjdzie i jaka bedzie cena, aczkolwiek gdyby zebralo sie kilka osob chetnych na 100% to byc moze jednorazowe, wieksze zamowienie obnizylo by koszta
  
 
jeśli cena będzie OK to i ja się piszę
  
 
Ja tez sie pisze przy cenie nie kosmicznej
  
 
Zabieram sie do wymiany tulejek i jeśli cena bedzie ok to tez się pisze
  
 
Tak jak koledzy niżej. Jak cena będzie przystępna to ja też jestem chętny eksperymentować Więc z niecierpliwością czekam na dalsze informację

Acha i mam nadzieję żę mówimy o komplecie tulejek czyli 4 szt. dwie mniejsze i dwie grubsze tak?

[ wiadomość edytowana przez: maly31 dnia 2009-03-31 18:28:55 ]
  
 
Cena na pewno nie bedzie nizsza niz 200zl ale ciekawe czy 300 starczy
  
 
a do mk4?
  
 
KLIK
  
 
Cytat:
2009-03-31 20:29:02, Seba pisze:
Cena na pewno nie bedzie nizsza niz 200zl ale ciekawe czy 300 starczy



komplet powerflexa kosztuje 600zl

-----------------
passionford.pl
  
 
Olkusz jest obłożony robotą - moje zamówienie opóźniło sie o 2 tygodnie

Najlepiej byłoby zrobić większe zamówienie za jednym zamachem - w MKP tez chłopaki kombinują do Mondeo tuleje zbiorowo z wiekszym rabatem zamówić.
  
 
nie widziałem jak sie sprawują, ale pewnie są tańsze pomomo droższego zakupu (tak mi się wydaje )
  
 
Cytat:
2009-04-01 11:14:23, Sinuspi pisze:
nie widziałem jak sie sprawują, ale pewnie są tańsze pomomo droższego zakupu (tak mi się wydaje )


Dokladnie o to chodzi a i jeszcze jedna zaleta jest (ale to dotyczy RSa gdzie ciut mocy jest) ,ze auto bedzie stabilne podczas butowania.