Brak wskaźnika temperatury.prosze pomóżcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.Mam problem kilka dni temu zauważyłem że wskazówka od temperatury wogole sie niewychyla.Co może być??? mial ktos może podobny problem?? prosze pomóżcie.
  
 
poszukiwania zacznik od czujnika temperatury dającego sygnał na zegary. Być może kabel ci z niego spadł. Znajduje się on w okolicach termostatu. Jeśli jest podłączony to go zdejmij i dotknij do masy. Jeżeli ci się wychyli na max to masz uwalony czujnik. Jeśli dalej będzie stał w miejscu to problem z elektroniką.
  
 
1. wyciagni kostke od czujnika temperatury (jest w obudowie termostatu od spodu)
2. zrob zworke na tej wtyczce co wyciagneles i powinien podniesc sie wskaznik jesli to zrobi czujnik do wymiany jesli nie to cos na kablach


pozatym kolego wyszukiwarka
  
 
Cytat:
2009-01-04 11:29:03, Matys318 pisze:
2. zrob zworke na tej wtyczce co wyciagneles..



Przecież to jeden przewód jest jest
  
 
Cytat:
2009-01-04 11:32:59, siekier82 pisze:
Przecież to jeden przewód jest jest


kolego o jakim silniku mowisz ?
  
 
panowie zobacze jak to wyglada bo szczeże niewiem zabardzo ile tam jest przewodow ja mam silnik 1.6 16v
  
 
zrob jak mowilem kolega siekier82 nie mowil o 16v
  
 
W Scorp MKIII miałem tak, że mi sama wskazówka poprostu przymarzła i dopiero ruszyła się jak się autko troche dogrzało. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jeśli nie to zdaj się na to co napisali użytkownicy poniżej.

Pozdrawiam i powodzenia!
  
 
zrobiłem tak jak mówiliście i po zwarciu przewodów profesjonalnie spinaczem biurowym żeczywiście wskazówka sie wychyla..czyli tak jak mówiliście to prawdopodobnie czujnik temperatury.Czy wie ktoś może ile takie badziewie może kosztować?????

dziekuje za porady i pozdrawiam
  
 
Takie cudo to koszt od 20 zł za zamiennik, po chyba 80 za oryginał.