Co o tym myslicie??WZMAK I TUBA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja polecam tą skrzynke bo wiem jak gra i wiem że daje rade:
allegro.pl/item929962165_hurt_soling_wzorowany_na_blupunkt_total1200w_cp123.html

moze dane typu 1200W i 600W RMS są zawyżone ale ta skrzynka na zmostkowanym wzmaku carpower HPB-602 (225W RMS):
allegro.pl/item940290060_carpower_hpb_602_niemieckie_kabl_2x10mm.html

naprawde daje rade

oczywiście radio tez musi byc jakis pioneer itp a nie jakies noname,

2 lata temu kupowałem ten sprzecik troche taniej niż dzisiaj
  
 
Cytat:
2010-03-02 16:58:52, Suchii pisze:
Tak na zdrowy rozum... Głośnik "niby" 500W MAX, powiedzmy że połowa tego to RMS czyli 250W (założenie czysto hipotetyczne i raczej mocno zawyżone) a na wzmacniaczu - zresztą wątpliwego pochodzenia - bezpiecznik 20A. O ile da się z niego wyciągnąć 100W w RMS można powiedzieć że to dobry wynik, ale za 350zł plus przesyłka to można złożyć już całkiem "ludzkie" granie. Moje zdanie na temat tego suba jest takie, że gdyby kosztował w całości 199zł można by od biedy się na niego skusić choć i to nazwałbym wywalaniem pieniędzy w błoto.



Już jakiś czas temu go kupiłem i gra bardzo dobrze Zdziwiłby się kolega. Za 199 można dostać tylko badziewnego Voice Krafta lub coś podobnego.
  
 
Cytat:
2010-03-02 18:24:58, krojek pisze:
Już jakiś czas temu go kupiłem i gra bardzo dobrze Zdziwiłby się kolega. Za 199 można dostać tylko badziewnego Voice Krafta lub coś podobnego.


krojek ta hybryda nie jest w stanie niczym mnie zaskoczyć, naprawdę. Nasłuchałem się tego typu sprzętu i z całą stanowczością mogę powiedzieć że to nie jest warte wydanej kwoty.
To jasne że narobi sporo łubudubu, zatrzęsie autem i przy odrobinie szczęścia pomasuje plecy, ale to tyle, na odpowiednią kontrolę wzmacniacza nad membraną nie ma co tu liczyć, a co za tym idzie dźwięk jest powiedzmy sobie szczerze raczej "niskiej" jakości i nie chodzi mi tu o tzw. zejście subwoofera

Nie oceniam ludzi którzy decydują się na takie a nie inne rozwiązanie, ale skoro ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem to dlaczego nie podsunąć mu innych opcji do rozpatrzenia?