[artur23] RS 2000 by Wajsu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To mały pokazik prac przy moim nowym RS-ie


created by Wajsu
  
 
he he

widze ze niebawem z "cukierka" bedzie prawdziwy Cukier

powodzenia


[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2008-11-11 18:10:05 ]
  
 
Niezła kaszana z tymi lampami Gratuluje uporu, i życze powodzenia!
  
 
Z niecierpliwością wypatruje Twojego wozidła na ulicach Krosna
  
 
Nie ma to jak lampy godne zwycięzcy w kategorii MK5...
  
 
no faktycznie niezla maniana z tymi lampami kolorek jaki bedzie ? czarny czy taki jak w tym poprzednim co filmik pokazywales ? a i jaki jest tytul trzeciej pioseneczki w tle ?
  
 
dokladnie to samo sobie pomyslalem ogladajac ten filmik
dobrze ze szybko sobie wybilem z glowy ten lampy

fajnie bedzie ujrzec skonczony projekt, wiedziac ze jest tam cos co przeszlo przez moje rece
Cytat:
2008-11-11 18:52:44, TomekBury pisze:
Nie ma to jak lampy godne zwycięzcy w kategorii MK5...

  
 
Cytat:
2008-11-11 19:02:45, essimk5 pisze:
no faktycznie niezla maniana z tymi lampami kolorek jaki bedzie ? czarny czy taki jak w tym poprzednim co filmik pokazywales ? a i jaki jest tytul trzeciej pioseneczki w tle ?



Co do koloru i reszty, to puki co, to tajemnica wszystko jest na etapie przemyślenia.
  
 
witam
ciekawie ciekawie nie dlugo ja wstawie jak calkowicie skoncze essiego
  
 
Powiem szczerze, że po filmiku raczej widać, że auto było w bardzo dobrym stanie. Fajnie, że teraz będzie jeszcze lepsze, ale i tak nie było się do czego przyczepić, a lampy można było poprawić. Gratuluję zapału, super że taki Ess trafił w dobre ręce
  
 
dobra maszyna Artek będzie z tego
  
 
uwielbiam takie projekty
  
 
a co tam jest na filmiku bo ja mam neta przez komórke.
  
 
Cytat:
2008-11-12 09:23:19, Kleszczak pisze:
a co tam jest na filmiku bo ja mam neta przez komórke.


Ładna Pani
  
 
eheheheeeee,bardzo śmieszne
  
 
Cytat:
2008-11-11 19:04:14, JarcioFordzik pisze:
dokladnie to samo sobie pomyslalem ogladajac ten filmik dobrze ze szybko sobie wybilem z glowy ten lampy ...


A wystarczyło wygrzebać na szrocie połamane lampy dospawać z tyłu kawałek rurki, pokrywkę z szrotowych lamp i gicio...
  
 
Duzo zapalu zycze Jesli pokazales nam calego rudzielca jaki siedzi na tym aucie to jestem w szoku Chyba ,ze pod auto jeszcze nie zagladales??
  
 
Cytat:
2008-11-12 18:09:48, Seba pisze:
Duzo zapalu zycze Jesli pokazales nam calego rudzielca jaki siedzi na tym aucie to jestem w szoku Chyba ,ze pod auto jeszcze nie zagladales??



Rudy jakiego znalazłem to tylko ten na fotach
  
 
normalnie jeszcze dwa miesiące temu mój był tak samo do gołej blachy rozebrany ale teraz mam ideał, a jak tam foteliki wyprałeś już ?
  
 
Cytat:
2008-11-14 00:00:20, orioninblue pisze:
normalnie jeszcze dwa miesiące temu mój był tak samo do gołej blachy rozebrany ale teraz mam ideał, a jak tam foteliki wyprałeś już ?



Foteliki igiełka po wypraniu.