[K] Carina E, Czujnik Ubogiej Mieszanki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie poszukuję CUM do Carina E 1,6 LB
  
 
Temat cały czas aktualny, ludzie no ktoś musi mieć..... jak nie znajdę to zostaje chyba tylko gaz, albo druga Toyka


[ wiadomość edytowana przez: labelthc dnia 2007-05-27 21:56:53 ]
  
 
Poczekaj jerszce trochę jutro albo pojutrze dam Ci namiary na gościa co powinien mieć urzywki.
  
 
Zadzwoń do gościa 601989995 firma NIKO powinien mieć używkę .
  
 
I tak już jeżdżę z tym zje... LB i miałem sprzedawać autko, ale mi szkoda, bo lubię moją Toykę. Temat więc powrócił, znowu szukam... Zaczynam od lokalnych szrotów, później będę szukał w Polsce. Jakby jednak ktoś rzucił cynk to chętnie zbadam temat.
  
 
Cytat:
2008-09-15 09:56:00, labelthc pisze:
I tak już jeżdżę z tym zje... LB i miałem sprzedawać autko, ale mi szkoda, bo lubię moją Toykę. Temat więc powrócił, znowu szukam... Zaczynam od lokalnych szrotów, później będę szukał w Polsce. Jakby jednak ktoś rzucił cynk to chętnie zbadam temat.


z Łap nie bierz
oddałem im ją dwa tygodnie temu
padnięta jest
  
 
Cytat:
2008-09-15 11:07:49, Suchy pisze:
z Łap nie bierz oddałem im ją dwa tygodnie temu padnięta jest


dzięki Suchy za info pozdrów Tomka
  
 
Witam, jeżeli dalej pan ma problemy ze znalezieniem tego czujnika to może ja go posiadam, tyle że nawet niewiem w ktorym miejscu on się znajduje, mam toyote carine 1,6 16v 4A-FE z1997 o mocy 97km
  
 
jeśli ją masz to dobrze by było jak byś ja wyjął obcykał spisał numery i podał jeszcze prawdziwy stan licznika
chyba że silnik jeszcze pali to prze wykręceniem możesz zobaczyć czy się check przypadkiem nie pali


a sonda znajduje sie .....
  
 
Sprawdze jutro ale na to wychodzi ze pan potzrebuje sonde lambda, to jest nazwa bardziej stosowana. to ten przewód co wchodzi w kolektor wydechowy, tak? Moja toyota miała przebieg ok 220.000km, silnik pali jeżdzila przed rozebraniem bo to anglik.
  
 
chodzi o to co jest wkręcone w kolektor.
to jest czujnik ubogiej mieszanki stosowany w silnikach Lean Burn.
powiedzmy... odpowiednik sondy lambda
  
 
A niepotrzebuje Pan jak coś jeszcze czegoś do tej carinki, to tanio sprzedam, bo chcę jak najszybciej się jej pozbyć.
  
 
czujnik ubogiej mieszanki a tak w rzeczywistości czujnik tlenu (oxygen sensor)

ale jak carina ma 220kkm to ja już podziękuje

  
 
no to trudno, niedziwie się dlaczego pan tak długo poszukuje tego czujnika.Trzeba kupić nowy i po sprawie.To jest raczej niemożliwe żeby po polsce jeżdziły toyoty poniżej 200tys. a jak tak to napewno miały kręcony licznik.Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-12-03 21:59:01, maradona250 pisze:
no to trudno, niedziwie się dlaczego pan tak długo poszukuje tego czujnika.Trzeba kupić nowy i po sprawie.To jest raczej niemożliwe żeby po polsce jeżdziły toyoty poniżej 200tys. a jak tak to napewno miały kręcony licznik.Pozdrawiam


chętnie bym kupił nowy jak by to było takie proste i nie takie drogie jak w ASO
  
 
Wnioskuję że pan jeżdzi teraz na odpiętym czujniku, bo mam znajomego i tak własnie robi, i niewidzi żadnych rożnic w spalaniu.
  
 
Cytat:
2008-12-03 22:12:05, maradona250 pisze:
Wnioskuję że pan jeżdzi teraz na odpiętym czujniku, bo mam znajomego i tak własnie robi, i niewidzi żadnych rożnic w spalaniu.


a co za różnica czy jest odpięty czy nie
a znajomy coś chyba kręci
albo przyzwyczaił się do takiego spalania
  
 
teoria ok. jazda na zepsutym, a odpiętym - pewnie nie ma różnicy w spalaniu
  
 
Cytat:
2008-12-04 01:33:33, Talus pisze:
teoria ok. jazda na zepsutym, a odpiętym - pewnie nie ma różnicy w spalaniu


a jaka ma być różnica skoro sonda nie podaje żadnego napięcia
  
 
Jeździłem, jeździłem z tym problemem, aż w końcu tak zostawiłem jak jest. Wątek można zamknąć, bo swoją Toykę sprzedałem!
No i teraz mam problem, bo nie wiem co kupić Jak ktoś ma jakiś cynk to proszę o info najlepiej na maila labelthc@o2.pl[addsig]