[mss] kolejne nowe auto :D - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedał trójke, kupił dwójkę. Nowy właściciel zadowolony, usterki powoli eliminuje się, jutro filtry wymieniamy.
  
 
Fakt, strasznie szybka "deska". Miałem kiedyś okazję się takim przejechać.Plomby wypadają ale zbiera się świetnie.
  
 
ło jezu
a nie było takich ze sprawnym zawieszeniem?
  
 
Cytat:
2009-09-11 21:41:56, slawas1 pisze:
ło jezu a nie było takich ze sprawnym zawieszeniem?


I nie-białych?
Niby fajnie, że szybkie, ale na tych laczkach to raczej trzeba się naszukać drogi, żeby pojechać...
  
 
Cytat:
2009-09-11 20:51:16, Kleszczak pisze:
Sprzedał trójke, kupił dwójkę. Nowy właściciel zadowolony, usterki powoli eliminuje się, jutro filtry wymieniamy.



takie usterki jakie były to nie usterki

a co do szukania drogi to ... macie rację na tych oponach to trochę nie ma gdzie poszalec
  
 
dla mnie golf to padaka i mega brzydki samochod...porazka po calosci





ale ten mi sie podoba !


fajowy
  
 
Ło Maciek, gdzie rzes wynalazł takiego cudaka, kozacki Fele z S-ki, no no . Ile worków pieniedzy poszło na to białe ?
  
 
robi szał.. nic tylko pogratulować jeśli możesz sobie pozwolić na takie cudeńko..
  
 
worków pieniędzy poszło ... niemało . W końcu mam autko które będę powolutku dopieszczał i doprowadzał do oryginału i ideału
  
 
stalowe kółka i gril ze znaczkiem ?

fajny fajny, pewnie niezle manewry na szosie da sie z takim silniczkiem odstawić Te koła z S-ki ładne, ale jakos taki za nowoczeny wzór na MK2 jak dla mnie
  
 
no bardziej mi chodziło o wnętrze i silnik doprowadzić do ideału
  
 
no, no, ladne cacko

dobra baza hihi - powodzenia w dopieszczaniu

-----------------
passionford.pl
  
 
Mnie kumpel jak przewiózł też takim tylko z 89r. to już miałem dość jazdy z nim
To nie jest samochód...to jakiś stary demon prędkości Nic tylko szerokich dróg Ci życze
  
 
Mam pytanie, z jakiego miasta zostało zakupione to auto?
  
 
Ciekawy egzemplarz.
miejmy nadzieję ze nie bedzie WT
  
 
Cytat:
2009-09-12 10:02:08, TomekBury pisze:
Mam pytanie, z jakiego miasta zostało zakupione to auto?



z Twojego miasta


a VT na pewno nie będzie , z zewnątrz paktycznie nic już się nie zmieni , ewentualnie wróce do frontu z 4 lampami
  
 
Widziałem auto kilka razy, całkiem fajny egzemplarz, pamiętam jak chłopaki z regionalnego klubu chcieli się ustawić z właścicielem ale mu szkoda felg i zawieszenia było German style
  
 
no wiesz opona 185/35 to rzeczywiście trochę szkoda

  
 
Fajny wóz G60. Tylko jak sobie pomyślę jak można korzystać z jego osiągów (dbając o Turbo ma się rozumieć) w takiej konfiguracji zawieszenia i tych kół to nie wiem w Polsce.


[ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2009-09-13 12:33:14 ]
  
 
Fajne auto, pięknie zrobione. gratuluję zakupu.

A tak w ogóle to wiesz co jest najważniejsze w golfie?
Żeby w szyje nie cisnął