Proszę o pomoc w wyborze skrzyni basowej... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-01-29 10:48:33, essi1616v pisze:
a co powiecie na cos takiego?? jbl + car power



to bedziesz mial dobre w przystępnej cenie. Mam ten wzmak z inna skrzynia i sam wzmak jest ok można go zmostkowac i masz 225W w RMS lekko pociągnie ta skrzynke. Polecam i będziuesz zadowolony!! Mam nadzieje ze to jest zamknieta slrzynia bo jak z bass reflex to moze troche nie dziLalac tak jak powinno
  
 
myśle jeszcze o tym mac audio
  
 
Cytat:
2009-01-29 20:32:08, jojompf pisze:
a ja sie dolacze, czy ten wzmacniacz pociagnie tego JBLka? blaupunkt [ wiadomość edytowana przez: jojompf dnia 2009-01-29 20:35:48 ]



Ten napewno pociagnie
  
 
Cytat:
2009-01-29 20:57:27, Sebov12 pisze:
Ten napewno pociagnie



tylko ja mam tego blaupunkta i dlatego pytam bo nie oplaca mi sie kupowac innego
  
 
Cytat:
2009-01-29 20:58:54, jojompf pisze:
tylko ja mam tego blaupunkta i dlatego pytam bo nie oplaca mi sie kupowac innego


to porownaj sobie te dwa i bedziesz mial mniej wiecej odpowiedz. mysle ze powinien dac rade
  
 
ja mam caly zestaw blaupunka, wzmacniacz + skrzynia basowa i naprawde, jestem bardzo zadowolony a dużo nie dałem
  
 
a nie myslales o Infinity ?? bardzo przyjemny bas
  
 
ja jednak chyba zostane przy tych do 400 zł koledzy mają w innych autach blaupunkta i sobie chwala... teraz pytanko czy blaupunkt czy mac audio... chodzi o te co wcześniej pokazywałem... proszę o porade chciałbym jak najlepiej wydać ta kase
  
 
Cytat:
2009-01-29 21:18:33, essi1616v pisze:
ja jednak chyba zostane przy tych do 400 zł koledzy mają w innych autach blaupunkta i sobie chwala... teraz pytanko czy blaupunkt czy mac audio... chodzi o te co wcześniej pokazywałem... proszę o porade chciałbym jak najlepiej wydać ta kase



ja bym wybrał MAC AUDIO
  
 
ja za blaupunktem
  
 
Cytat:
2009-01-29 21:27:25, Sebov12 pisze:
ja bym wybrał MAC AUDIO


... tez bylbym za MAC AUDIO
  
 
Panowie a co sądzicie o tym:

Alpine SWD-2030

i czy godne ceny??

[ wiadomość edytowana przez: tomiibuj dnia 2009-01-30 11:05:43 ]
  
 
Jesli już idziesz w taką półkę cenową to może zastanowisz sie nad moją skrzynią?
Ma kilka otarć na 'ciele' ale to nic poważnego tylko lakierek zszedł gdzie można to domalować i będzie jak nowa a wygląda TAK.
Cena oczywiście do uzgodnienia, mniej więcej szacuję na 1k PLN'uff - nowa warta 499F!
Acha, sub daje ostro - tylko zajmuje mi pół bagażnika i nie mam jak zakupów wozić czy nart jak jadę w góry...

[ wiadomość edytowana przez: RumJanek dnia 2009-01-30 12:46:28 ]
  
 
jak byś chciał to mam na zbyciu takie coś i wzmaka tez pod to mam klik infinity jak byś był zaintresowany to wal na priv sprzęt ten jest używany został mi po escorcie
  
 
panowie dzisiaj kupilem to za 500 zloty w media markt, ostatnia sztuka --- wielka wyprzedaz

zobaczcie sobie gazetke na internecie
  
 
kolega ma w passacie b3 (sedan) skrzynke magnata i wzmak gra to calkiem niezle.
  
 
Jeszcze się nie spotkałem z subem Mgnata dobrze grającym ale to może kwestia wymagań.
  
 
Polecam teraz skrzynkę Clariona SW 3012 B o ile dobrze pamiętam nazwę. Jest w promocyjnej cenie 219, a miesiąc temu było 399. Posiada bass reflex i gumową membranę. Nie znam się zbytnio na Car Audio, ale wydaję mi się, że za tą cenę to bardzo miły sprzęcik.
p.s. do Cabrio nie wchodzi