Spot Kujawsko-Pomorski 8.02 g. 14:00 Auchan Bydgoszcz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie. Przeglądałem właśnie ta stronkę i tak się zastanawiam czy nie chcieli byście powtórzyć tego

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-01-25 15:07:56 ]
[ powód edycji: Temat ]

[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-01-26 13:03:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: groobyg2 dnia 2009-01-26 15:10:36 ]
  
 
Grupa kuj-pom kompletnie sie posypala, nie licz na zadne spoty bo sie zawiedziesz, nie ma konkretnych ludzi w tym wojwodztwie.
  
 
nawet w swojej miejscowosci by nie dojechali pare km? ja mam 100 i chetnie przyjade moze jeszcze codrid by jechal
  
 
Cytat:
2009-01-25 09:55:42, groobyg2 pisze:
nawet w swojej miejscowosci by nie dojechali pare km?


Moim zdaniem nie
  
 
Cytat:
2009-01-25 09:49:02, RavenMOH pisze:
Grupa kuj-pom kompletnie sie posypala, nie licz na zadne spoty bo sie zawiedziesz, nie ma konkretnych ludzi w tym wojwodztwie.



tak jak mówisz ...ani jednego
  
 
są ludzie, którzy nawet do Iłowca z Bydgoszczy jechali na spot północnej-polski także nie wiem skąd ta opinia.To że niepoważnych ludzi nie brakuje to prawda.

groobyg2: zapodaj jakiś wolny weekend a napewno się pare osób zbierze (jest Arek,Marimar,Bociansan,Tranc-e,Ja,Pavulon,może żółte Nismo,też by wpadło,kol. Wyżyniak może zagości i może właściciel mojego byłego essa wpadnie). Myślę,że pare osób by się znalazło,zaryzykować nie zaszkodzi




[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2009-01-25 10:54:38 ]
  
 
ja się chetnie "zespotuje",na ostatnim spocie byłem w Myślęcinku na "Test Drive"a to było dawno temu ,pomysł dobry
a co do " tamtego spotu z linku" to był jeden z lepszych ,,eh dawne czasy

[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2009-01-25 11:01:50 ]
  
 
Ja bym się chętnie z grupą CB spotkała... Szkoda, że tak rzadko tam teraz bywam Ale może się w końcu uda
  
 
eee,lepszy był w Koronowie kolumna spora smigała i wszyscy sie za essami oglądali
Cytat:
2009-01-25 10:58:53, marimar pisze:
ja się chetnie "zespotuje",na ostatnim spocie byłem w Myślęcinku na "Test Drive"a to było dawno temu ,pomysł dobry a co do " tamtego spotu z linku" to był jeden z lepszych,eh dawne czasy



co do terminu to napewno myślę,że musi być tak z 2-3 tygodnie od dzisiaj aby sobie ludzie termini pozałatwiali
  
 
jesli chodzi o termin to dla mnie najlepszym terminem byłby 7.02
a miejsca jakie proponujecie? nie znam zbyt wielu miejsc w bydzi. mysle ze bydgoszcz to najlepsza okolica dla wielu.
  
 
Cytat:
2009-01-25 11:47:29, groobyg2 pisze:
jesli chodzi o termin to dla mnie najlepszym terminem byłby 7.02 a miejsca jakie proponujecie? nie znam zbyt wielu miejsc w bydzi. mysle ze bydgoszcz to najlepsza okolica dla wielu.



JA JESTEM ZDECYDOWANIE ZA SPOTEM... MIEJSCE - PROPONUJE JAKIEŚ ustronne miejsce... Moze STARY RYNEK?? Byloby bombowo a zdjecie na mur beton sliczne... Moze jakas inna miejscowka??
  
 
Tak Jarcio masz 100% racje dopiero co sie zapisalem na forum i tez sie pisze na maly spocik zeby poznac ludzi mi termin odpowiada kazdy poniewaz studiuje
  
 
Cytat:
2009-01-25 10:58:53, marimar pisze:
ja się chetnie "zespotuje",na ostatnim spocie byłem w Myślęcinku na "Test Drive"a to było dawno temu ,pomysł dobry a co do " tamtego spotu z linku" to był jeden z lepszych ,,eh dawne czasy


Heh masz rację. Aż się łza w oku kręci. Szkoda że mój ess jeździ juz po zielonych pastwiskach i w kilku innych furach.
Oczywiście jak będą jakieś konkrety to też postaram się zjawić. Tym razem pewnie znów Poldolotem.
Jeśli zaś chodzi o miejscówkę to zawsze udawały się te w pobliżu marketów tak jak ten przy Auchan albo Tesco. Z racji że jest wielu młodych klubowiczy z naszego rejonu a pod tesco wiele filarów oponował bym raczej za Auchanem
  
 
Cytat:
2009-01-25 11:10:47, JarcioFordzik pisze:
eee,lepszy był w Koronowie kolumna spora smigała i wszyscy sie za essami oglądali co do terminu to napewno myślę,że musi być tak z 2-3 tygodnie od dzisiaj aby sobie ludzie termini pozałatwiali



jarcio ten w koronowie tez był super


siekier widze że tobie też się mile wspomina dawne spoty i to głównie te jak jeszcze twój esi śmigał

a pomysł aby się spotkać przed marketem jak najbardziej ok

ps.siekier czy to ty ostanio trąbiłes na mnie na kamiennej





[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2009-01-25 16:48:57 ]
  
 
To moze przejdziemy do jakis konretow co gdzie i kiedy poniewaz z checia bym poznal Bdg. riderow jak i z okolic i nalezy sie jakos zintegrowac
  
 
Cytat:
2009-01-25 16:46:07, DobekBdg pisze:
To moze przejdziemy do jakis konretow co gdzie i kiedy poniewaz z checia bym poznal Bdg. riderow jak i z okolic i nalezy sie jakos zintegrowac




o widze że kolega też chętny przyśmigać byłym esem jarcia
a tak przy okazji gratulacje z zakupu esa

[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2009-01-25 16:52:39 ]
  
 
jako,że soboty bywają pracujący to ja bym wyszedł z terminem niedzielnym czyli 08.02, godz. popołudniowa

miejsce:
Auchan i potem można smignąc do środka coś zjeść/wypić lub Tesco i jak będzie pogoda to można smignąć na Łuczniczkę=>potem jakieś kręgle albo bilardzik

A może kol. Seba by wpadł Galancikiem?


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2009-01-25 16:53:27 ]
  
 
tak tak jak najbardziej. Mi niedziela odpowiada miejscowa rowniez
  
 
Cytat:
2009-01-25 16:51:49, JarcioFordzik pisze:
jako,że soboty bywają pracujący to ja bym wyszedł z terminem niedzielnym czyli 08.02, godz. popołudniowa miejsce: Auchan i potem można smignąc do środka coś zjeść/wypić lub Tesco i jak będzie pogoda to można smignąć na Łuczniczkę=>potem jakieś kręgle albo bilardzik A może kol. Seba by wpadł Galancikiem? [ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2009-01-25 16:53:27 ]



niedziela jako termin spota jak najbardziej mi odpowiada
  
 
Marimar: Zgadza się to ja. Tylko że nie trąbiłem tylko pozdrawiałem sygnałem dźwiękowym