Konserwacja :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, po dlugim okresie nieobecności. Nie mam już ładzianki ale pozostała w rodzinie Wiem jak z ładzią jest z podłoga i blachą, zajmuje sie konserwacja podwozi. Jeżeli ktos byłby zainteresowany to zapraszam. Najszybszy kontakt pod numerem gg 2757241zapraszam, atrakcyjne ceny
  
 
Witam również, szkoda, że ze względu na dużą różnicę odległości podjechanie do Ciebie nie jest możliwe, aczkolwiek szczerze powiem, że muszę wypełnić w podwoziu w Maluchu ubytki w konserwacji.

Tzn. kwestia taka, że gdzie niegdzie po prostu nie ma biteksu, tylko jest blacha pomalowana na czarno - fakt, że biteks nie odpada, ale by trzeba w tym miejscu nałożyć. Poza tym bym musiał zakonserwować też profile zamknięte.
Btw. - czym najlepiej zakonserwować profile zamknięte?
Muszę też zabezpieczyć od spodu podłogę bagażnika (pod kołem zapasowym) - czym I czy na to położyć lakier czy pozostawić czarne?

Dzięki, pozdro.
  
 
do konserwacji profili uzywam takiego srodka (link ponizej) , jezeli nie masz kompresora mozesz go kupic w sprayu, co do konserwacji podwozia to uzywam bitexu i nienarzekam, a jesli chodzi o miejsce pod kołem biteks byłby dobry i pozostawił bym go tak jak wyglada chyba ze wolalłbys mieć pomalowane to położyłbym baranka tego co do progów, tez powinno być ok pozdrawiam

konserwacja
  
 
Podepne sie tutaj z pytaniem. Ma ktoś pomysł czym umyć to brazowe dziadostwo? Bracia rosjanie uzywali tego do konserwacji nowych części. To jakos na goraco nakladane. Nitro nie dziala, srodki do silnikow tez nie. Jedynie szczotka na kątówce. Ale nie da sie dojsc wszedzie.

  
 


5turbo a w czym ci ona przeszkadza ?
boisz sie ze po rozgrzeniu bedzie na sprzeglo kapalo ?

ja bym nie dotykal, rosjanie to na goraco nakladaja, a skrzynia sie nigdy tak nie nagrzeje zeby poplynelo...
  
 
Ale to dziadosko wyglada w formule. Skrzynia jest na zewnatrz widoczna a cala w tym jest.
  
 
nitro i nylonowy pedzel nie daje rady?!? wyglada jak wosk do profili
  
 
Nitro nie dziala. Plyn hamulcowy nie dziala. Srodki do silnikow nie dzialaja.