Białe lampy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam zapytnko , czy do naszych ładzin dostanie się białe klosze tylnie, migacze boczne i przednie.O ile mi wiadomo to nie ma ,ale może cosik się zmieniło(może są u sasiadów za zagrnicy).Mówcie co wiecie to fajny pomys upiekszający nasze autka ???
  
 
Jeżeli chodzo o przód to spokojnie możesz zrobić białe lampy - demontujesz klosz (zbijasz go i kupujesz nowy, albo starasz sie go jakoś wyjąć) wykrecasz ten pomarańczowy kosz ze środka i wstawiasz poprostu pomarańczową żarówkę zostawiając ten odbłyśnik, który tam jest.

Boczne kierunki możesz zaadoptować z Samary, bo tylko takie są dostępne na naszym rynku.

Tył to problem i raczej takich nie dostaniesz, przynajmniej ja takich nie spotkałem.
  
 
Tył spoko by był - ale pewnie ok 700 zł by były
  
 
w Rzeszowie gosc ma boczne kierunki od sc takie lezki biale fajnie wyglądają
  
 
gadaj z Jasiem
  
 
Wlasnie, z przodu mozna wyjac ten pomaranczowy plastik ( rozkrec swiatlo to zaobaczysz o co chodzi), boczne to nie problem, wiertarka i od Samary, SC, czy nawet Poldona sobie wlozysz, a tyl to jedynie na jakis stronach z jakimis ztjuningowanymi Ladami z Ukrainy i Rosji widzielismy cos takiego ale szanse dostania tego u nas... chyba zadne.
  
 
Luuuudzie - tylko nie łezki i owale - jak to bedzie wyglądać, jak nieprzymierzając du*a zza krzaka. Szukać jak najbardziej prostokątnych.
  
 
do pasata sa prostokatne i do tego w wielu kolorach.
a na tyl... moze od starego kanta/autosana? I dac czerwone... co?
  
 
Leszek masz racje tylko nie owale itp.., do mojego alutka i w sumie do innych ładek to nie pasuje, wszystko musi być knciate to włąśnie urok tego auta.Szkod że z tynimi jest ciężko choć znlazłem zdjęcie z taką ladziną ale to jest graficzny montaż
  
 
Andrys,a może udałoby się zrobić tylne rzemieślniczą metodą,podobnie jak białe kierunki w przednich.Może da się po prostu wyciąć pomarańczowe kierunki i wstawić w to miejsce przezroczyste plastiki od cofania.Widziałem też na Allegro taką białą folię transparentną,nieźle kryje kolor i z daleka wygląda to jak białe
  
 
Nooo nie wiem Simon, cięzka sprawa z takim wycinaniem. Po pierwsze klosz może pęknąć, po drugie plastik jest tak uformowany od środka, zeby dobrze rozpraszać światło, po trzecie policja by tego nie przepuściła. Niestety trzeba szukać gdzieś za wschodnią granicą - może Jasio coś takiego widział?

Aha - Simon - klosze nie sa symetryczne, wiec biały plastik cofania z prawego reflektora nie pasowałby w miejsce lewego kierunku i vice versa. One tylko tak wygladają idealnie prostokątnie. Aha no i szpilki by nie pasowały. Ogóline nie za fajny pomysł.
  
 
Cytat:
2005-05-20 13:22:16, Leszek_Gdynia pisze:
Jasio coś takiego widział?

kierunki na bank a co do lamp chyba tez ale trza tego chudego ogra pytac
  
 
O tylne lampy trzeba by zapytac w firmie gdzie do kaszlakow, polonezow, DF robia (ostatnio widzialem nawet do skody 105), przednie tak jak pisal Leszek tylko zarowke po pomalowaniu na pomaranczowo trzeba przypruszyc na srebrno zeby niedawala poswiaty a boczne uwazam za z zbedne

Pozdr OSS
  
 
Cytat:
2005-05-20 13:22:16, Leszek_Gdynia pisze:
Ogóline nie za fajny pomysł.


Leszku,a słyszałeś w swoim krótkim życiu takie długie sformułowanie jak "burza mózgów"?To czym paramy się na forum często jest pewnego rodzaju burzą mózgów,ponieważ każdy problem jest analizowany z wielu stron,zarówno przez laików jak i fachowców.To,że dla ciebie to nie za fajny pomysł,to nie oznacza,że nie jest on też fajny dla Andrysa.Chłopak ma możliwości,w końcu uczy się w mechanicznym i ma możliwości,o których nie śniło się filozofom.Zresztą wygląd jego Ładnej świadczy o tym,że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.A poza tym podstawą burzy mózgów jest powstrzymywanie się od krytyki innych doradzających.HOWGH
  
 
Cytat:
2005-05-21 16:51:49, simon2107 pisze:
Leszku,a słyszałeś w swoim krótkim życiu takie długie sformułowanie jak "burza mózgów"?To czym paramy się na forum często jest pewnego rodzaju burzą mózgów,ponieważ każdy problem jest analizowany z wielu stron,zarówno przez laików jak i fachowców.To,że dla ciebie to nie za fajny pomysł,to nie oznacza,że nie jest on też fajny dla Andrysa.Chłopak ma możliwości,w końcu uczy się w mechanicznym i ma możliwości,o których nie śniło się filozofom.Zresztą wygląd jego Ładnej świadczy o tym,że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.A poza tym podstawą burzy mózgów jest powstrzymywanie się od krytyki innych doradzających.HOWGH



Chłopcze daruj sobie te prywatne "wycieczki", bo zamiast Twojej burzy mózgów wychodzi słoma.

Moja wypowiedź słuzyła ostudzeniu zapału i pokazania, ze Twój pomysł nie jest wykonalny, ot co. Konkludując - pomysł nie jest za fajny, bo jest nie do zealizowania.
  
 
Ja się tak mzastanawiam,czy Ty uzurpujesz sobie monopol na to ,aby zawsze mieć rację?A może Twoja wrażliwa natura nie lubi krytyki?A propos "chłopcze"- zdziwiłbyś się,ale chyba jednak jestem starszy od Ciebie
  
 
Juz jestem i odpowiadam ze boczne kierunki miałem ale moze bede mial w tym tygodniu. Innych powiem szczerze nie widzialem
  
 
Może ktoś zdobyć takie lampy na tył do 2106?? Kiedyś były na allegro ale nie było kasy. Link:http://www.youtube.com/watch?v=p3A-OFWmyZs
  
 
pisz do bartixr poda ci kilka stron z lampami i sobie wybierzesz jakie bedziesz chcial zamawial dla mnie w Moskwie do mojej samarki na przod i na tyl i efekt jest zajebisty
  
 
http://tuningsport.ru/market/index.php?cPath=25_140_194

lampki na tyl jak djmarkus pisal pisz do bartixr o zalatwienie jak znajde inne stronki to podam