Obrotomierz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
posiadam Carine E .mam problem z obrotomierzem.Raz działa a raz nie.Kiedy zapalę samochód niedziała.Dopiero kiedy włączę ogrzewanie i przejadę kilkanaście kilometrów zaczyna działać.Gdzie szukać usterki?
  
 
witam mam problem z obrotomierzem, jak kupiłem auto było wszystko ok po jakims czasie zaczeły sie dziwne rzeczy z nim dziać, jadąc któregos dnia zauwarzyłem że przy dodawaniu gazu strzałka obrotomierza idzie w dół a nie w góre całkiem odwrotnie aż mnie chwilowo zamurowało, później się jakoś poprawiło później to samo az w końcu całkiem padł z tym jadąc pare dni temu nagle zaczął działać heh... z tym że nie na długo bo znowu padł :/ gdzie szukać przyczyny i co robić?? Proszę o pomoc gdyż lubie jak mi wszystko cyka w autku
  
 
Juz pisalem jak to naprawic poszperajcie troche.Trzeba poprawic na plytce zestawu wskaznikow poletka lutownicze do ktorych dolegaja blaszki stykowe silniczkow wskazowek.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
wracam do tematu :/ heh mianowicie, zdemontowałem zegary wszystko rozebrałem, przeczyściłem i nic :/ minął juz jakis czas i tak to zostawiłem, nie dawno wymieniłem termostat i jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki obrotomierz zaczął działać (dziwne) moje pytanie skąd obrotomierz bierze impuls?? bo przypuszczam ze to z drugiej strony jest problem a nie od strony obrotomierza. Pozdrawiam
(po paru dniach znów przestał działać)

[ wiadomość edytowana przez: Grisha_ dnia 2010-02-10 14:16:01 ]