Pomocy małe wgniecenie ;(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam do was pytanie dzis jakiś kolo mi przerysował autem essiego i delikatnie wgniutł od strony kierowcy nad błotnikiem koło lampy widać otarcie i delikatne płaskie wgniecenie delikatnie lakier odrysnoł co robić impregnować jakoś i czy jest szansa samemu wyciągnąć to wgniecenie bo wiem że jest taki sprzęt POZDRAWIAM
  
 
Nie testowałem, ale ponoć szok termiczny np sprężonym powietrzem odwróconym do góry nogami a potem suszarka i wgniecienie powinno ustąpić. Sprzęt np z allegro nie jest wiele wart. Chodzi o niby kleje przyzssawki?? Ja jak mam odprysk to lekko podkładem antykorozyjnym i na to lakier (zaprawka na zamówienie dorabiana), ale trzeba na tyle umiejętnie żeby potem drobniutkim paierem ściernym wyrównać nadmiar lakieru pasta polerska i daje rade Wiadomo metoda amatorska, ale za którymś razem wychodziło mi naprawde fajnie. Ale póki co zabezpiecz przed rudą Zdjęcie pewnie by pomogło jak byś zapodał

[ wiadomość edytowana przez: Ostry87 dnia 2009-02-05 16:02:09 ]
  
 
Cytat:
2009-02-05 16:01:30, Ostry87 pisze:
Nie testowałem, ale ponoć szok termiczny np sprężonym powietrzem odwróconym do góry nogami a potem suszarka i wgniecienie powinno ustąpić.



Jak coś to odwrotnie....
Najpierw dobrze ogrzać to miejsce np opalarką albo suszarką i dopiero schłodzić to sprężonym powietrzem...
> KLIKNIJ MNIE <
  
 
W Motorze, albo Auto Świecie tę porade przeczytalem, tylko przestrzegali przed odpryskiem lakieru. Filmik super Spróbuje latem na swoim bardziej i tak mu nie zaszkodze
  
 
Próbowałem w kilku miejscach. Nic to nie dało. Na początku miałem wrażenie że może coś lepiej, to próbowałem.... okazało się że to była siła autosugestii
  
 
Jesli bedzie duza srednica łagodnego wgniotu na plaskiej powierzchni tj bez załaman to w taki sposob sie da, ale jesli bedzie to wgniecenie małe srednica np 4x4cm np na kancie, zaokragleni, załamaniu to juz potrzeba by było do tego bardzo duza siłe i takim sposobem nie da rady.


[ wiadomość edytowana przez: Magik123 dnia 2009-02-05 17:25:15 ]
  
 
ja u siebie robilem to magnesem neodymowym o srednicy chyba 6cm:] taki, ze jak przylozysz do kaloryfera to jest niezly problem go odciagnac ale przez grubą szmate przylozylem go kantem do srodka wgniecenia i odciagalem reką :] pomoglo
  
 
dla jasności problemu

darmowy hosting obrazków
  
 
kolego zmniejsz to zdjęcie.
  
 
Blacharz z mlotkiem i lakiernik - innego wyjscia nie ma
  
 


[ wiadomość edytowana przez: KMARO dnia 2009-02-06 12:21:00 ]
  
 
a jak takie cos to sciagnij nadkole i np. gumowym młotkiem postukaj od wewnatrz
  
 
znalazłem kumpla który to zrobi za 200 zeta jak myślicie dobra cena nie ?