Koniec rarytasu zwanego Morette??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Allegro - przeczytajcie pierwsze linijki opisu aukcji
  
 
No to niedługo wszyscy będa pomykac z laminatami typu morette

Chociaż z drugiej strony sprzedawca napisał adaptery na LAMY


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2009-02-11 10:11:44 ]
  
 
Chyba,ze daja okulary bys sobie przykleil Trzeba zapytac


[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2009-02-11 10:12:32 ]
  
 
Cytat:
2009-02-11 10:11:39, Seba pisze:
Chyba,ze daja okulary bys sobie przykleil


No chyba że
  
 
ale przecież na e-bayu już od kilku lat są kity do złożenia lamp morette (skorupa+lampy)...to tylko kwestia czasu, kiedy i do nas to dotrze...
  
 
A ja sie zainteresowałem, same adaptery wyglądaja tak:

a koszt ich to 150zł co jest dziwne bo komplet zderzak grill i adaptery to 500zł a sam zderzak to 360zł wiec zadnej tu logiki nie widze. aha i sprzedajacy nie posiada lamp do adapterów.
  
 
Cytat:
2009-02-11 16:22:43, mgborg pisze:
A ja sie zainteresowałem, same adaptery wyglądaja tak: a koszt ich to 150zł co jest dziwne bo komplet zderzak grill i adaptery to 500zł a sam zderzak to 360zł wiec zadnej tu logiki nie widze. aha i sprzedajacy nie posiada lamp do adapterów.



No przeciez to jest bardzo logiczne - kupujesz w komplecie masz taniej - zawsze tak bylo jest i bedzie

Teraz jeszcze lampy od fiaciora i mamy morettki za 300zl
  
 
Seba od jakiego fiata masz na mysli,i ciekawe czy od e30 lampy by sie ładnie spasowały
  
 
Cytat:
2009-02-11 16:42:01, iglaxr3i pisze:
Seba od jakiego fiata masz na mysli,i ciekawe czy od e30 lampy by sie ładnie spasowały



kiedys szukalem na temt wlasnie e30. i lampa z morette od essa i od e 30 maja te same rozmiary. nie wiem tylko jak mocowania lampecsek itp. ale dla chcacego nic trudnego
  
 
Cytat:
2009-02-11 16:47:14, smallsize pisze:
kiedys szukalem na temt wlasnie e30. i lampa z morette od essa i od e 30 maja te same rozmiary. nie wiem tylko jak mocowania lampecsek itp. ale dla chcacego nic trudnego



No co trzeba było zrobic mocowania wlasne moze z jakis rozbitych lamp rs/xr3 .
  
 
Cytat:
2009-02-11 16:49:04, iglaxr3i pisze:
No co trzeba było zrobic mocowania wlasne moze z jakis rozbitych lamp rs/xr3 .



wiecej sie tym zainteresuje w okolicach lata jak fundusze bede mial wieksze. bo interesuje mnie wsadzenie do rsa xenonow.

moretki ladnie wygladaja ale swiatla wiele nie daja. jak jest sucho o jeszcze ale jak juz jest morko i ciemno to sie czlowiek modli zeby co nie wbieglo.
  
 
Cytat:
2009-02-11 16:47:14, smallsize pisze:
kiedys szukalem na temt wlasnie e30. i lampa z morette od essa i od e 30 maja te same rozmiary. nie wiem tylko jak mocowania lampecsek itp. ale dla chcacego nic trudnego




Ok, ale czy lampy w Morettach nie są rożne, tzn zewnetrzne o wiekszej srednicy niz wewnętrzne?
  
 
reflektory z e30 czy e34 posiadają soczewkę i nadają się pod xenon elegancko
  
 
Cytat:
2009-02-11 17:32:24, skidmarks pisze:
reflektory z e30 czy e34 posiadają soczewkę i nadają się pod xenon elegancko



Rozumiem, ale nie chodzilo mi o to, tylko E30 ma oba reflektrory tej samej srednicy, a w Morettach srednice swiatel mijania i długich są rozne.
Bo jesli od czegos pasuje wymiarem to sam bym kupił te adaptery.
  
 
Jak zobaczyłem aukcję to mi się skojarzyło, że mój znajomy jest stolarzem i robił czasami różnego typu formy i robił różne rzeczy z laminatu.
Szkoda, że siedzi w Norwegii, może by się coś wykombinowało .
  
 
Cytat:
2009-02-11 17:11:00, Magik123 pisze:
Ok, ale czy lampy w Morettach nie są rożne, tzn zewnetrzne o wiekszej srednicy niz wewnętrzne?

sa rozne. tak jak piszesz. zewnetrzne sa wieksze a wewnetrzne mniejsze. wewnetrznymi sie nie interesowalem bo chce je zostawic.

p.s. a tak poza tematem morettkow to nie wie ktos z jakiego autka podejda sprsykiwacze do zderzaka rsowego? ale nie takie na stale tylko wysowane ( chowane ). tylko zeby bylo jak najmniej rzezbienia w zderzaku.
  
 
Jesli belka pod zderzakiem Ci nie przeszkodzi to rzezbienia nie bedzie duzo.
  
 
Cytat:
2009-02-11 19:33:13, Magik123 pisze:
Jesli belka pod zderzakiem Ci nie przeszkodzi to rzezbienia nie bedzie duzo.



z belka nie powinno byc problemow, tylko caly czas szukam spryskow ktore podpasuja. jak znajde to bede reszte szukal. pomke, pojemnik itp.
  
 
Cytat:
2009-02-11 17:43:17, Magik123 pisze:
Rozumiem, ale nie chodzilo mi o to, tylko E30 ma oba reflektrory tej samej srednicy, a w Morettach srednice swiatel mijania i długich są rozne. Bo jesli od czegos pasuje wymiarem to sam bym kupił te adaptery.



Magic dzis zastanawiałem sie nad tym tematem ,i nawet jesli by była róznica w lampach wolałbym przerabiac ten adapter bo to by było najłatwiejsze wyjscie ale jak narazie to jest gdybanie.
Jak bede miał cos w reku to wtedy bede myslał.
  
 
Po pierwsze wogóle mi sie nie widzą te adaptery, zapewne duzo jeszcze przy nich rzeźby będzie - np. mocowania jeszcze nie gotowe...

Po drugie co do sprysków, nie wiem czy od Octayii nie pasują.