[Asior] Pug 306 XS HDI wg. Asiora ;) -> powoli do przodu... - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przed IC:



oraz z IC (było 94.6 i 235NM, ale przed korektą wykresu do panujących warunków)




[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-02-09 13:28:46 ]
  
 
praktycznie nie widać różnicy.. szkoda że nie hamowałeś na tej samej hamowni, bo to co się różni to może być błąd pomiaru..
  
 
Cytat:
2010-02-09 14:04:44, yezXR3i pisze:
praktycznie nie widać różnicy.. szkoda że nie hamowałeś na tej samej hamowni, bo to co się różni to może być błąd pomiaru..



popatrz dobrze na te wykresy

przy 3tyś obr:

bez IC: 200NM i ok 87KM
z IC: 215NM i ok 91KM

przy 2500pbr

bez IC: 220NM i 79KM
z IC - 231NM i 83KM

i zauważ, że z IC moc 90ps jest przy ok 2900obr a bez ic (pomijając ten skok) to do 90 by doszedł (a nawet nie) przy 4000obr.

A różnicę czuć podczas jazdy, może to nie jest o 100% szybsze auto, ale naprawdę idzie wyczuć różnicę.


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-02-09 14:17:26 ]
  
 
No właśnie jak by wykresy były z tej samej hamowni to by można je nałożyć na siebie i porównać, a tak to mamy całkiem inne skalowanie i mało co widać
  
 
Trochę odświeżę wątek.

-40mm już na aucie:












a tutaj mała zasługa mojej dziewczyny - urwana nakładka progu





Dokładka zderzaka poległa w walce z zimą, i obecnie raczej żadnej nie założę (już teraz wjeżdżam do garażu tyłem i haczę zderzakiem)

w przyszłym tygodniu lakiernik, a w przyszłą sobotę mała niespodzianka


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2010-02-27 10:24:47 ]
  
 
Asior, a nie myślaleś, żeby ściągnąć listwy boczne? Wg mnie lepiej by ten pug wtedy wyglądal. Ale jak na peugeota to powiem Ci szczerze, że mi się podoba - tylko aluski zakladaj jak najszybciej
  
 
Cytat:
2010-02-27 10:30:39, kju pisze:
Asior, a nie myślaleś, żeby ściągnąć listwy boczne? Wg mnie lepiej by ten pug wtedy wyglądal. Ale jak na peugeota to powiem Ci szczerze, że mi się podoba - tylko aluski zakladaj jak najszybciej



myślałem, ale ściągniecie=gładzenie i spawanie dziur bo listwy są wpinane a nie przyklejane.

i jakoś tak ... zbyt gładko by było..
  
 
Już od dawno zastanawia mnie fakt dlaczego ludzie krzywdzą auto w zimę gołymi czarnymi stalówkami, nie lepiej zainwestować w ładny orginalny kołpak? Czy to rodzaj uświadamiania ludzi w zimę że na lato mam alusy?
  
 
Cytat:
2010-02-27 15:52:27, TomekBury pisze:
Już od dawno zastanawia mnie fakt dlaczego ludzie krzywdzą auto w zimę gołymi czarnymi stalówkami, nie lepiej zainwestować w ładny orginalny kołpak? Czy to rodzaj uświadamiania ludzi w zimę że na lato mam alusy?



mi tam czarna stal pasuje do szybek i lotki na klapie.

jak mam kupić org kołpaki za ponad 100zł to wolę coś innego za ta kasę...... poza tym kołpaki mi nie podchodzą...
  
 
Asior powiedz co to za springi i czy zakładałeś je na seryjne amorki?
  
 
Cytat:
2010-02-27 16:25:31, kozik pisze:
Asior powiedz co to za springi i czy zakładałeś je na seryjne amorki?



sprężyny WEITEC PE004VA

amory póki co seria, ale czuję, że muszę je wymienić...
  
 
Cytat:
2010-02-27 16:28:06, Asior pisze:
czuję, że muszę je wymienić...



A dokładniej? Kończą Ci się czy nie daja rady na tych springach?

Ja kupuje już drugi miesiąc i nie mogę się zdecydować jakie...
Mam do wyboru Weitec, Jamex i FK ale nie wiem które lepsze.
  
 
Cytat:
2010-02-27 16:30:11, kozik pisze:
A dokładniej? Kończą Ci się czy nie daja rady na tych springach? Ja kupuje już drugi miesiąc i nie mogę się zdecydować jakie... Mam do wyboru Weitec, Jamex i FK ale nie wiem które lepsze.



ja kupiłem tego weiteca za 60zł więc nie ma co narzekać

sprężyna jest bardziej twarda i szybciej podnosi auto, a co za tym idzie szybciej rozciąga seryjna amor który pracuje normalnie z bardziej miękką sprzężną.... Tragedii nie ma ale czuć. Jeżeli chodzi o prowadzenie to przyklejony jak plaster
  
 
Przegladnalem foteczki i musze przyznac ze bardzo ladnie zrobione autko (w moim guscie: gladko i nisko), bardzo mi podoba sie przod.

Pozdro
  
 
a miała być dokładka od laguny.....

  
 
"wiadro i beton!!!!!!"

Rysio, Czas Surferów
  
 
letnia fela za dnia...... tylko nie ma czasu umyć

  
 
małe zmiany:

- gładka klapa
- lotka w kolorze
- paski na bokach w kolorze





Jak się podoba ?
  
 
Mocowanie CB szpeci klape ...
  
 
Cytat:
2010-03-04 22:30:08, kamil76 pisze:
Mocowanie CB szpeci klape ...



niestety zostaje.

ale wywalę wycieraczkę