[Asior] Pug 306 XS HDI wg. Asiora ;) -> powoli do przodu... - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i gra gitara
super!
  
 
Furka kozak ładnie się prezentuje z tym przodem
  
 
Moja rada dla kolegi Asiora - dzwonek od antenki Lemm AT-71 w kosz a zamocuj ją w miejsce tej małej z tyłu - polepszysz sobie osiągi radia - ja mam tak w viki i jest gitara

ogólnie pozytywnie wygląda ta mała srebrna popierdółka
  
 
kolega z pracy ma takiego sprzeta po lekkim tuningu tylko 1.8 125KM bodajże, ładne auto-gratuluje
  
 
Bardzo fajnie wyszło
  
 
coraj bardziej mi sie ten maluszek podoba oby tak dalej
  
 
lux

a dokładka pod zderzakiem to z laguny ?
  
 
Cytat:
2009-02-09 21:44:15, lukas_s pisze:
Moja rada dla kolegi Asiora - dzwonek od antenki Lemm AT-71 w kosz a zamocuj ją w miejsce tej małej z tyłu - polepszysz sobie osiągi radia - ja mam tak w viki i jest gitara ogólnie pozytywnie wygląda ta mała srebrna popierdółka



heh, tylko obawiam się, że ta antenka mogłaby trochę wygiąć blachę (jak wjeżdżam do garażu to kładzie się jakieś 30cm nad dachem), poza tym ta mała antenka........ w sumie nie wiem nawet od czego jest... podejrzewam, że od pilota od centralnego zamka..........
  
 
Cytat:
2009-02-09 21:55:46, orioninblue pisze:
lux a dokładka pod zderzakiem to z laguny ?


tak, ale poluje na taką od gti6, jest załamana i wchodzi pod spód..... ta jest zbyt kanciata
  
 
Cytat:
2009-02-09 21:55:46, orioninblue pisze:
lux a dokładka pod zderzakiem to z laguny ?

`
no ba z EVO
  
 
Cytat:
2009-02-09 21:57:47, Asior pisze:
tak, ale poluje na taką od gti6, jest załamana i wchodzi pod spód..... ta jest zbyt kanciata


Sam jestes kanciasty
  
 
mam w planach jeszcze przyciemnić przednie lampy (ramki w delikatna czerń) lub ew. angele........... co o tym sadzicie ??


poza tym mam apetyt na 17" z 307 + inna zawiecha, chociaż z -40mm.... tylko nasze drogi/mój garaż/ mój portfel -
  
 
Cytat:
2009-02-09 22:00:16, Asior pisze:
mam w planach jeszcze przyciemnić przednie lampy (ramki w delikatna czerń) lub ew. angele........... co o tym sadzicie ?? poza tym mam apetyt na 17" z 307 + inna zawiecha, chociaż z -40mm.... tylko nasze drogi/mój garaż/ mój portfel -


jesli 17 to tylko 5 ramienna i tak jak mówisz od 307 a przypadkiem leża u mnie orginały w dobrej cenie ,nówki nigdy nie zakładane ,kiedys kumpel kupił ale nie załozył a teraz chce sprzedac
  
 
Cytat:
2009-02-09 22:03:03, RemikGT pisze:
jesli 17 to tylko 5 ramienna i tak jak mówisz od 307 a przypadkiem leża u mnie orginały w dobrej cenie ,nówki nigdy nie zakładane ,kiedys kumpel kupił ale nie załozył a teraz chce sprzedac



takie: ??



na obecną chwilę to temat jest zbyt odległy aby mówić o tym że chcę kupić ;/ ....... no chyba że chce się kolega zamienić na 15" z 206rc........ z oponami

ps. jak możesz to podeślij mi ich cenę na priv........


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-09 22:06:45 ]
  
 
muszę przyznac ze autko wyglada grozniej z tym grillem
  
 
nie,tzn nie mam pewnosci ale raczej te z prostymi ramionami,tzw łopaty jutro ci podesle fotkę i cene
  
 
co sądzicie aby tak lampki pomalować ?? :




[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-10 00:44:42 ]
  
 
Taka szybka fota przy świetle dziennym




ps. ramki do lamp (wewnętrzne z demontażu do pomalowania) i gałka od biegów (aluminiowa + skóra) już są w drodze do mnie


dzisiaj po wyjściu z pracy patrzę a na parkingu 2 osoby patrzą z przodu na auto i się zastanawiają "co to cholera jest", dopiero napis na bocznej szybie im pomógł

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-02-12 21:13:56 ]
  
 
smaruj lampy! ale już!
  
 
Cytat:
2009-02-12 21:13:51, JmB pisze:
smaruj lampy! ale już!



w przyszłym tyg zajmę się poskładaniem na czarno tych lamp na angele póki co mnie nie stać, a clear black seria będą chyba jednymi z nielicznych w 306