Zamiana kierownica z poduszka w mk6 na mk7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w temacie, mam chrapke na kierownice z mk7, moze ktos przekladal, pasuje plug&play do mk6 czy czyms sie rozni? jak z wtyczkami od airbagu i mocowaniem samej kiery??
  
 
Cytat:
2009-02-09 23:40:49, zenq pisze:
tak jak w temacie, mam chrapke na kierownice z mk7, moze ktos przekladal, pasuje plug&play do mk6 czy czyms sie rozni? jak z wtyczkami od airbagu i mocowaniem samej kiery??



Rozumiem, że obie wersje z poduchami? Jeśli tak to powinno być p&p. Na allegro było już sporo takich kombinacji, pytanie czy podpinali te poduszki z powrotem czy tylko ze-swapowali kierownice.

Jeśli w mk6 nie było jaśka to będzie problem, blokada kierownicy jest inaczej zbudowana w modelu bez jaśka i potrzebna jest także wymiana tego elementu
  
 
oczywiscie mk6 z poduszka, obydwie 3 ramienne, tylko jak wiadomo te z mk7 sa ladniejsze, a ta z mk6 niestety jest juz sfatygowana, wiec jak mam obszywac skora to wole odrazu podmienic na ta z mk7...
  
 
Tydzień temu właśnie robiłem podmiankę. Jednak bałem się podłączyć Airbaga . Skonsultowałem się ze znajomym elektrykiem i powiedział, że teoretycznie powinno pasować, ale lepiej podjechać, on coś pomierzy i podłączy...
Kirea oczywiście pasuje
  
 
Cytat:
2009-02-10 18:47:43, zenq pisze:
wiec jak mam obszywac skora to wole odrazu podmienic na ta z mk7...



Nie lepiej poszukać jakiejś 3 ramiennej z mk7 w oryginalnej skórze. Wiem, wiem cieżko trafić na dobry stan takiej kierki ale mi się udało. Kierowajcha z taśmą za 120zł
  
 
wtyczki pol biedy, ja moge i polutowac, od tego nie wybuchaja, ja chce zeby mi pasowala bez szukania przekladni od mk7
  
 
Okazyyyjaaa