Co myślicie o takiej modyfikacji przodu mk5??? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakby były do mk5 jakieś lampy soczewkowe najlepiej z ringami do kupienia to by nie trzeba było kombinować z przeszczepami
  
 
Tego niebieskiego forda to widziałem osobiście na Muchowcu w Katowicach, nawet przywaliłem mu fote. Generalnie nie wygląda źle. Odbiegając od tematu, odpicowany jest na zewnątrz, ale środek to właściciel odstawił tak tragiczny, że szkoda gadać

  
 
Cytat:
2009-02-10 22:46:20, Dumahh pisze:
Tego niebieskiego forda to widziałem osobiście na Muchowcu w Katowicach, nawet przywaliłem mu fote. Generalnie nie wygląda źle. Odbiegając od tematu, odpicowany jest na zewnątrz, ale środek to właściciel odstawił tak tragiczny, że szkoda gadać


To powiem Ci, że już ładniejszy ten ze zdjęcia nr1 z pierwszego postu.
To zdjęcie co wkleiłeś poprostu mnie odpycha

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
Cytat:
2009-02-10 22:46:20, Dumahh pisze:
Tego niebieskiego forda to widziałem osobiście na Muchowcu w Katowicach, nawet przywaliłem mu fote. Generalnie nie wygląda źle. Odbiegając od tematu, odpicowany jest na zewnątrz, ale środek to właściciel odstawił tak tragiczny, że szkoda gadać



Wg mnie ladny,inny ale ladny i duzo ladniejszy do tego drugiego
  
 
same lampy od punto wyglądają bardzo fajnie,tylko zarowno to cabrio czarne i niebieski maja spaprane zderzaki i grille do tego-nie pasuje to wcale. Jak juz walic takie lampy,to zrobic fajny grill albo od cossa wrzucic,do tego zderzak z cossa (teraz na allegro laminaty po 300zl sa) i bedzie fajny przodzik

p.s. ktoś miał jeszcze lampy od puga wrzucone w essa-tez fajnie wygladaly