ZLOT OPEL KLUB POLSKA 2009 - Strona 4

Ankieta: Czy przyjedziesz na zlot OKP lipiec/sierpień?
TAK
NIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na 100% mnie nie będzie - mam podpisaną umowę na 18.07 i ciężko będzie coś tu zmienić. będę sobie biernie śledził wątek.

zachciało mi się dorabiać w weekendy

pzdr
  
 
mi pasuje.
  
 
Ja mówić nie musze
każdy termin mi pasi - taki plus bezrobotnego
  
 
Na dzień dzisiejszy nam pasuje, ale co będzie za jakiś czas to nie wiem.

Więc jak nic się nie zmieni to do zobaczenia
  
 
17-19 lipiec . pasuje
  
 
17-19.07 mi nie pasuje wesele siostry
  
 
Na początku przyszłego tygodnia będę rozmawiał z kierownikiem interesu.
I będę mógł już pisać o konkretach atrakcje i koszt pobytu.
Będę tez chciał na początku kwietnia przejechać się na miejsce. Ostatecznie oblukać miejsce.

TERMIN: 17-19 lipca pewnie zostanie. Widzę, że sporo osób jest zainteresowanych przyjechaniem właśnie w tym czasie.



  
 
no ale skoro to tylko 140km z Lublina to może na piątek (bo na sobotę i niedzielę na bank nie dam rady) przyjadę, choć znając życie to tylko garstka Was będzie... ale i dla garstki warto się zjawić

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2009-03-20 12:25:26 ]
  
 
17-19/07/2009 jest terminem jak najbardziej OK.
Zapewne zjawię się już w Piątek.
  
 
sie nie odzywam ale oczywiscie bede bede lipiec jak najbardziej potem juz niekoniecznie
  
 
no to git-zglaszam w firmie i czekam na akceptacje
  
 
Witam witam dawno mnie tu nie bylo zlocik ja tez chetnie termin mysle ze dobry week zawsze mam wolny ale piatek do wieczora dawno nie bylem na zlocie wiec bym sie zjawil
  
 
No to czekam na potwierdzenie terminu / ceny / i do kiedy kasę trzeba wpłacać.
  
 
no nawet jest szansa ze ja bym sie pojawil wkoncu hihihih
  
 
Termin na 90% pasuje no i profil spotkania tez sie dobrze zapowiada


Cytat:
2009-02-10 23:42:07, GSI pisze:
Najważniejszych punkty zlotu: - szkolenie z pierwszej pomocy przez ludzi z PCK. - koncert wschodzącej gwiazdy HARDROCK. - prezentacje i pokazy nowych modeli ze stajni GM. Impreza będzie odpłatna, a koszt będzie uzależniony od sponsorów. Miejsce będzie uzależnione od zgłoszeń. Zrobimy tak, aby każdy miał w miarę blisko. Warunki noclegowe na poziomie "rodzina z dzieckiem". Zależy mi na waszym zaangażowaniu. Każdy uczestnik zlotu dostanie: - koszulkę pamiątkową ze zlotu. - naklejkę zlotową OKP. I najważniejsze!!! Zapraszamy Inne Klubu Opla!!! A teraz EXTRASY! - każda osoba, która przyjedzie 1x na zlot OKP dostanie za darmo koszulkę OKP wartą 40 zł. - dodatkowo będzie specjalna kasa dla osoby, która udowodni, że przyjechała z najdalszej części Polski. Będzie się opłacać.



A czy bedzie jakis suwenir dla osoby z najdalszego punktu Europy
Jak wyspiarze sie wykruszą to mam jakieś szanse
  
 
ty nie badz taki cwany bo ak sie zapre to po twojego brata pojade z 3miasta i zpowrotem i zrobie wiecej km...
  
 
Cytat:
2009-03-24 21:31:52, zajac_11 pisze:
ty nie badz taki cwany bo ak sie zapre to po twojego brata pojade z 3miasta i zpowrotem i zrobie wiecej km...



I kto tu jest cwaniak i po 15 minutach mnie zdyskwalifikował

Ale jak przyjedziesz to sie zwami nie zabiorę z powodu braku miejsca w Omedze kruca fix zła opcja

Koniec OT
  
 
Dla osoby, która przejedzie najwięcej KM-ów będzie nagroda.
Nagrodą będzie kasa ( parę złotych) na powrót.


  
 
Witam,

Trochę informacji o zlocie.

wyżywienie:
śniadanie - 8zł
obiad - 16zł
kolacja - 16zł
ognisko/kiełbasa - 10zł
grill - 20-30zł w zależności od ilości dań.

Bezpłatnie można korzystać z boisk do siatkówki plażowej oraz do piłki nożnej, placów zabaw oraz kompieliska.

Lokale są wyposażone w automaty zręcznościowe, tj. bilard, cymbergaj, piłkarzyki, flipery, symulatory, boksery itd. Cena wrzutu 1-2zł.
Wieczorem w sobotę będzie organizowana dyskoteka (wstęp 10zł), a na sąsiednim ośrodku dancing w stylu disco polo. Na naszym ośrodku znajduje się drewniany bar, w którym dominuje muzyka rockowa.

Cena noclegu to 30 zł/os nocowanie w domkach 4-5 osobowych.
Cena za miejsce na polu kamp. 5 zł

Do piątku podam całkowity koszt wyjazdu i zawarte w tej cenie atrakcje.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2009-03-27 07:56:26 ]
  
 
Termin jak najbardziej OK moge się pisać