[Tigerbart] Projekt SuperKombi - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poduchy zostaja
  
 
powiem Ci jedno, jakby nie było - felgi miażdżą
  
 
A ja powiem tyle, że na tych zdjęciach to praktycznie nic nie widać I zabardzo nie wiem czemu jest tyle takich samych ujęć samochodu. Jedyne czego się dopatrzyłem, to, że usunąłeś korbki w drzwiach, które tak jak wszystkie dodatki "simonni racing" potrafią zepsuć nawet najlepszy efekt. Ogólnie auto jest ładne, ale takie dodatki, które są "do wszystkiego" w mojej opini są "do niczego"
  
 
Jak juz chcesz tak auto w chromie to pomysl o pochromowaniu relingow; dodaniu jakis nakladek nad szybami w chromie ewentualnie cos pomodzic z listwami na drzwiach...
Masz ciemne auto, szyby ciemne, listwy ciemne, ... tylko felgi "rozjasniaja" jakos obraz auta...
Jak dla mnie wez przyklad ze stylingu np toyki avensis albo paska (wersje full wypas)... Jak sa ciemne i maja dodatki w chromie powalaja wygladem...
jezeli chodzi o nakladki na pasy faktycznie raczej tandeta zalatuja...

[ wiadomość edytowana przez: Spawn669 dnia 2009-04-30 15:05:53 ]
  
 
Myślałem o chromowanych listwach dookoła okien jak są w Audi lub VW, jednak w Escorcie nie da rady tego zamontować. Jedyne co możnaby było zrobic to pociągnąć listewkę pod oknami przez całe auto (na tym ranciku) - jest jednak też z tym kłopot bo nie wiem jak tę listwę zakończyć przy tylnich szybach, bo rancik zakręca do góry.

Korbki od szyb są tymczasowe, gdyż będzie elektryka 4 szyb z domykaniem. Po montażu - korbli idą do śmieci.

Poduchy na pasach narazie zostają, gdyż chcę je przymierzyć do wnętrza auta po remoncie. Wtedy okaże się, czy pasują czy teżsą do śmieci.

Zdjęcia są takie - gdyż auto jst przed remontem nadwozia, a skapiszonowany mam lewy przód, zniszczony lakier na całości, trochę rudego, czego nie bardzo chce mi się pokazywać Będzie nowy oryg. wzmacniany zderzak (pod spryski), normalna maska, nowy lakier, wtedy chętnie pokażę auto w całej okazałości. Nie daję żadnej dokładki do zderzaka, bo planuję zrobić -60mm na przód. Przydałby się Zender na tył, ale dostać to to jest ciężka sprawa...

Generalnie mam rękę na pulsie, wizja się zmienia w mierę prac.
Jeśli macie jakieś pomysły, podpowiedzi, krytyczne uwagi, rady, piszcie, wszystko mile widziane, bo auto ma być naprawde super, a może być coś na co nie wpadłem
  
 
Cytat:
2009-05-01 20:32:44, Tigerbart pisze:
Jedyne co możnaby było zrobic to pociągnąć listewkę pod oknami przez całe auto (na tym ranciku) - jest jednak też z tym kłopot bo nie wiem jak tę listwę zakończyć przy tylnich szybach, bo rancik zakręca do góry.


Nie rób tego-kicha straszna,koleś u nas w klubie na megance to dokładnie zrobił...po 3 dniach sam ściągnął. Jak bardzo będziesz chciał to dam ci namiar do niego i powie jak te ranciki zrobił.Pomyśl nad chromowanymi klamkami
  
 
Cytat:
2009-05-01 20:32:44, Tigerbart pisze:
Poduchy na pasach narazie zostają, gdyż chcę je przymierzyć do wnętrza auta po remoncie. Wtedy okaże się, czy pasują czy teżsą do śmieci.



Zupełnie nie rozumiem twojego uporu..
Przypomniała mi się moja niedawna rozmowa z dziewczyną. Skarżyła się że pas ją uwiera jak jeździ samochodem.

"Przeciez masz tygryska na pas gdzieś w schowku"
"No co ty, wyrosłam już z tego "
"To kup sobie takie z napisem 'type-R' "
"Weź się puknij w łeb!"
  
 
Czekam jaki będzie efekt z nowymi tylnymi lampami, bo też takie chciałem do swojego zamontować
  
 
Nie wiem czemu , ale od zawsze byłem uczulony na ładną końcówkę wydechu ... Moim skromnym zdaniem tez by się coś takiego u Ciebie przydało
  
 
Yeżu powiedz po prostu, że mi je odradzasz albo w podobnej formie, a nie starasz się mnie upokorzyc.

Zostają do przymiarki i tyle. Dzięki nim pas właśnie nie uwiera, poza tym nie wiesz jak będzie wyglądało wnętrze po wykończeniu i wcale nie jest powiedziane, że nie będą pasować.

Tak jak napisałem - jak nie będą pasować - wywalam.
  
 
Zdajesie już kiedyś gdzieś dawno pisałem że to towar do wywalenia.. Ale nawet jeśli nie - to każdy Ci to pisał Nie chcę Cię upokorzyć - w żadnym wypadku! Poprostu przypomniała mi się rozmowa z dziewczyną - nawet ona wie że takie dodatki to porażka... Ściągnij je, naprawdę. Jak żona albo dzieci potrzebują bo je uwiera to niech sobie trzymają w kieszeniach drzwi tygryski, prosiaczki i inne stworzonka i je zakładają w razie potrzeby. Ty - dorosły mężczyzna powinieneś czuć się wygodnie nawet z pasem na gołej klacie
  
 
takie małe sprostowanie - ten napis na klape jest od MK 1
  
 
Cytat:
2009-05-03 10:46:39, Perana pisze:
takie małe sprostowanie - ten napis na klape jest od MK 1



dzięki, nie wiedziałem - a teraz wiem, że mam prawdziwy rarytas
  
 
Zmieniaj zderzak, bo potrzebuje pilnie Twojego ;D Na spocie chętnie bym go od razu zgarnął :]
  
 
Cytat:
2009-05-03 21:39:05, Tigerbart pisze:
dzięki, nie wiedziałem - a teraz wiem, że mam prawdziwy rarytas


toć mówiłem tobie,że to z mk1-nawet miałem gdzieś fotkę tej mk1 angielskiej z jakiej emblemat pochodzi

Bartek czekamy na najładniejszego kombiaka w PL

  
 
Za tydziń kupuję oryg. zderzak pod halogny i spryski reflektorów.

Wtedy możemy gadać o zderzaku dla ciebie b3mol


Dajemy -60mm na przód zamiast -40mm i dystanse 17mm

Poza tym za 3 tyg oddaję auto blacharzowi na miesiąc. Zaczynamy rekonstrukcję nadwozia
  
 
Bartek w ASO kupujesz?
co do tego -60na przod, to dzis bylem swiatkiem ciekawej akcji jak co prawda Vectra zawisla na "hopce" (spiacym policjancie) i chyba czekal na pomoc az mi bylo szkoda faceta i fotek nie robilem, juz widze "powieszone kombi" hihihi

[ wiadomość edytowana przez: kvazi555 dnia 2009-05-20 19:45:51 ]
  
 
kwestia umiejętności jazdy, poza tym tył zostaje -40mm
  
 
Bartek kwestię zderzaka odkładam na razie na bok... Jutro jade na zlot Renowek na 3 dni i musze się tam wykosztować Jak wrócę to będę myślał... A Ty tymczasem działaj :]
  
 
Cytat:
2009-05-01 23:51:09, Jarcio81 pisze:
Nie rób tego-kicha straszna,koleś u nas w klubie na megance to dokładnie zrobił...po 3 dniach sam ściągnął. Jak bardzo będziesz chciał to dam ci namiar do niego i powie jak te ranciki zrobił.Pomyśl nad chromowanymi klamkami



a ja nie wiem co Ci sie Jarek nie podoba, bo mi akurat pasuja te listwy w escorcie




[ wiadomość edytowana przez: jojompf dnia 2009-05-21 08:23:05 ]