Licytacja ramek rejestracyjnych - klubowych od 1zł,-

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z racji tego że ramki się kurzą oraz nie posiadam samochodu na magiczną literę F, wystawiam je na licytację. Licytacja przebiega wg regulaminowego czasu i zakończy się za 21 dni, czyli 5 marca '09 o godz. 15:45.

Zastrzegam sobie prawo do edycji tego postu celem uzupełnienia posta fotografią, dodaniem potrzebnych informacji lub edycją błędów.
Życzę wygranej licytacji

Ode mnie jest już 1,- zł.
  
 
Cytat:
2009-02-12 15:45:39, RumJanek pisze:
Z racji tego że ramki się kurzą oraz nie posiadam samochodu na magiczną literę F, wystawiam je na licytację. Licytacja przebiega wg regulaminowego czasu i zakończy się za 21 dni, czyli 5 marca '09 o godz. 15:45. Zastrzegam sobie prawo do edycji tego postu celem uzupełnienia posta fotografią, dodaniem potrzebnych informacji lub edycją błędów. Życzę wygranej licytacji Ode mnie jest już 1,- zł.

dopiero wstapilem do fefk moglbys odstapic za free jak sie kurza ale 2zl dam
  
 
3 zlocisze
  
 
3.10
  
 
dobra dam 10zl
  
 
ja dam 12zl
  
 
13
  
 
14
  
 
15
  
 
20
  
 
25
  
 
Cytat:
2009-02-12 16:11:16, andy1976 pisze:
dopiero wstapilem do fefk moglbys odstapic za free jak sie kurza ale 2zl dam



Na dzieciaki to można dać coś więcej niż 2zł chyba

Janku, nie mam auta na F a wielka lepa na tylnej szybie 1,5 roku jeździła

Chyba też mamy takie ramki gdzieś luzem, może nawet ze 2 kpl. Muszę zobaczyć, to ewentualnie podepniemy się i 2 osoby z najwyższymi kwotami wygrają

Aha, zaznaczam że dopiero muszę poszukać, bo na pewno rozdawałem, ale kołacze mi się że jeszcze jakieś są

  
 
jak na dzieci to mozna licytowac 40zl!!!!

[ wiadomość edytowana przez: Andre42212 dnia 2009-02-12 19:07:47 ]
  
 
Cytat:
2009-02-12 18:24:35, Wojo pisze:
Na dzieciaki to można dać coś więcej niż 2zł chyba Janku, nie mam auta na F a wielka lepa na tylnej szybie 1,5 roku jeździła Chyba też mamy takie ramki gdzieś luzem, może nawet ze 2 kpl. Muszę zobaczyć, to ewentualnie podepniemy się i 2 osoby z najwyższymi kwotami wygrają Aha, zaznaczam że dopiero muszę poszukać, bo na pewno rozdawałem, ale kołacze mi się że jeszcze jakieś są

na poczatku nie pisales ze na dzieci daje 60zl sam jestem ojcem pozdro
  
 
Cytat:
2009-02-12 19:57:58, andy1976 pisze:
na poczatku nie pisales ze na dzieci daje 60zl sam jestem ojcem pozdro


Wystarczy poczytac Regulamin Działu Licytacje
  
 
Cytat:
2009-02-12 20:03:10, slawcek pisze:
Wystarczy poczytac Regulamin Działu Licytacje

sory ale nie czytalem regulaminu i przepraszam wszystkich ucze sie na bledach pozdro
  
 
Cytat:
2009-02-12 20:06:48, andy1976 pisze:
sory ale nie czytalem regulaminu i przepraszam wszystkich ucze sie na bledach pozdro

fajnie ze jest ktos kto to zrozumie i pouczy
  
 
andy1976 nie szkodzi że nie znasz regulaminu, teraz będziesz miał okazję poczytać wszystkie
Poza tym w imieniu dzieci dziękuję Tobie za tak dobre oraz chojne serce, na pewno dzieciaki również będą Tobie wdzięczne.
(...)
Zgodnie z obietnicą wklejam fotki bo chyba każdy chce zobaczyć co licytuje, tak więc:


Do tego wszystkiego dorzucam gratis!



Acha, przesyłka na mój koszt do osoby wygrywającej licytację
Powodzenia

"andy1976" dał 60,- zł - kto da więcej?
  
 
Nie tylko regulamin, a one są od tego żeby je czytać bo przez to kasujemy dziesiątki wątków dziennie a potem pretensje i zdziwienie.

Że na dzieciaki napisane jest również w podpisie działu jak się do niego wchodzi!

I kilku innych wątkach.

No ale widać ile ludzie w internecie czytają. Byle szybko, łatwo i nakombinować się nie trzeba.

  
 
Janek - mnie sie cos zdaje ze nas sciemniasz ze nia masz auta na "F" - czy ty przypadkiem nie jezdzisz "Folks-Wagenem" ?