Licytacja ramek rejestracyjnych - klubowych od 1zł,- - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-02-28 09:16:56, smallsize pisze:
wojo nie szukaj, bedzie ciekawiej albo wystaw osobna aukcje



tu juz takie kwoty ida ze moglo by byc 2 zwyciezcow
  
 
Panowie/Panie, kol. Wojo nie znalazł ramek tak więc na pocieszenie dla najwyższego licytanta dorzucam od siebie jeszcze jeden gadżet niespodziankę, leży mi i nie wiem czy go użyję, tak więc wolę aby ktoś miał z tego większy użytek niż ja.
Tak więc:
- ramki
- brelok
- niespodzianka, obecnie należy do Kol. Andre42212 no chyba że ktoś go przelicytuje. Zegar tyka i niedługo się zatrzymie, tak więc zachęcam do ostatniego podbicia ceny.
Pozdrawiam
  
 
No niestety, ale ramki poleciały do DarasaBB kiedyś, już o tym zapomniałem...
  
 
no jak ktos mnie teraz juz przebije to bedzie zle ma pytanie. o ktorej jest koniec aukcji?
  
 
Cytat:
2009-03-05 17:37:59, Andre42212 pisze:
no jak ktos mnie teraz juz przebije to bedzie zle ma pytanie. o ktorej jest koniec aukcji?



nie gadaj tyle tylko czytaj wygrales aukcje. gratuluje. ja nie stety przegapilem koncowke. trudno. bedzie inna okazja
  
 
Cytat:
2009-03-05 18:02:28, smallsize pisze:
nie gadaj tyle tylko czytaj wygrales aukcje. gratuluje. ja nie stety przegapilem koncowke. trudno. bedzie inna okazja



hehe myslalem ze do 24 bedzie trwac
  
 
Cytat:
2009-03-05 18:11:41, Andre42212 pisze:
hehe myslalem ze do 24 bedzie trwac



nie gadaj, ze hciales do tej godziny czatowac i pilnowac watku :p
  
 
nie.dlatego sie pytalem o godzine zakonczenia
  
 
Cytat:
2009-03-05 17:37:59, Andre42212 pisze:
no jak ktos mnie teraz juz przebije to bedzie zle ma pytanie. o ktorej jest koniec aukcji?


Wszystko w pierwszym poście oraz w regulaminie: 21dni czyli przyjąłem czas oraz dzień początku licytacji:
Cytat:
Licytacja przebiega wg regulaminowego czasu i zakończy się za 21 dni, czyli 5 marca '09 o godz. 15:45.


Teraz należy poczekać na skarbnika i uregulować należności a później wysyłka.
Acha, skarbnik ostatnio często zajęty i na forum pojawia sie od czasu do czasu tak więc cierpliwości trochę
  
 
Cytat:
2009-03-05 23:17:40, RumJanek pisze:
Teraz należy poczekać na skarbnika i uregulować należności a później wysyłka. Acha, skarbnik ostatnio często zajęty i na forum pojawia sie od czasu do czasu tak więc cierpliwości trochę




  
 
Zatem zwycięzcą został Andre42212 - wylicytował ramki za 116 zł Gratuluję i dziękuję RumJanku, kto pokrywa koszty przesyłki?

RumJanku, obecnej Skarbniczki proszę do licytacji nie mieszać


[ wiadomość edytowana przez: Dieselka dnia 2009-03-08 06:22:41 ]
  
 
Cytat:
2009-03-08 06:21:54, Dieselka pisze:
Zatem zwycięzcą został Andre42212 - wylicytował ramki za 116 zł Gratuluję i dziękuję RumJanku, kto pokrywa koszty przesyłki? RumJanku, obecnej Skarbniczki proszę do licytacji nie mieszać [ wiadomość edytowana przez: Dieselka dnia 2009-03-08 06:22:41 ]




  
 
Melduję że dotarła wpłata 116zł.
  
 
Cytat:
2009-02-13 11:25:12, RumJanek pisze:
Acha, przesyłka na mój koszt do osoby wygrywającej licytację Powodzenia "andy1976" dał 60,- zł - kto da więcej?


Tutaj pisze kto płaci a nie miałem na myśli poprzedniego Skarbnika a obecnego zastępczego
Pozdrawiam
Ramki lecą dzisiaj na Pocztę, zostaną wysłane Pocztex'em!
Cytat:
2009-03-11 07:29:45, kubusiek77 pisze:
Melduję że dotarła wpłata 116zł.


Dzięki serdeczne

[ wiadomość edytowana przez: RumJanek dnia 2009-03-11 08:35:43 ]
  
 
Cytat:
2009-03-11 08:34:08, RumJanek pisze:
Dzięki serdeczne [ wiadomość edytowana przez: RumJanek dnia 2009-03-11 08:35:43 ]



  
 
Wybaczcie proszę, ale jestem w górach z żoną na narto-desce i dopiero teraz dokopalem sie do neta, tak więc melduje posłusznie że paczuszka wyszła wczoraj ok 11:00 i powinna być w tym tyg.
Wysłałem priorytet, pocztex był 3x droższy tak więc ....
no wiecie, Krakowianinem jestem to i krakowskim centusiem i nadałem taniej
Bardzo proszę po otrzymaniu przesyłki o odnotowanie tutaj jak również o zamknięciu wątku jesli wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik.

Pozdrawiam,
Rum
  
 
Cytat:
2009-03-12 17:12:15, RumJanek pisze:
Wybaczcie proszę, ale jestem w górach z żoną na narto-desce i dopiero teraz dokopalem sie do neta, tak więc melduje posłusznie że paczuszka wyszła wczoraj ok 11:00 i powinna być w tym tyg. Wysłałem priorytet, pocztex był 3x droższy tak więc .... no wiecie, Krakowianinem jestem to i krakowskim centusiem i nadałem taniej Bardzo proszę po otrzymaniu przesyłki o odnotowanie tutaj jak również o zamknięciu wątku jesli wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik. Pozdrawiam, Rum




przesylka odebrana a z ta niespodzianka Rum trafiles w dziesiatkeDzieki bardzo
  
 
Cytat:
2009-03-14 18:40:30, Andre42212 pisze:
przesylka odebrana a z ta niespodzianka Rum trafiles w dziesiatkeDzieki bardzo


Ciesze sie bardzo Kolego ze trafilem z niespodzianka, teraz mozesz sie pochwalic jesli zalozysz wszysko na samochod

Watek uwazam gotowy do zamkniecia, w razie czego popros Moderatora o chwilowe odblokowanie tematu jesli bedziesz uwazal za sluszne wrzucic jakas fotke.
Dziekuje wszystkim za udzial w licytacji jak rowniez do nastepnej niebawem
Pozdrawiam,
Rum
  
 
Sprawa zakończona, wątek proszę zamknąć.
Dziękuję