Kurtyna powietrzna - Corolla Verso

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Mam pytanie: Czy przednia kurtyna powietrzna z Toyoty Corolli Verso będzie pasowała do Corolli E12 ? I czy ktoś słyszał o wersji Corolli "deluxe" ? Z dekodera Vin wyszło mi że właśnie mam taką wersje ale nigdzie nie moge znaleźć informacji na jej temat. Potrzebe mi to ponieważ nie wiem czy moja Toyota ma także tylne kurtyny powietrzne.

[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2009-02-15 00:49:51 ]
[ powód edycji: zmiana tematu ;) ]
  
 
Cytat:
2009-02-08 18:10:53, matiasek007 pisze:
Witam! Mam pytanie: Czy przednia kurtyna powietrzna z Toyoty Corolli Verso będzie pasowała do Corolli E12 ? I czy ktoś słyszał o wersji Corolli "deluxe" ? Z dekodera Vin wyszło mi że właśnie mam taką wersje ale nigdzie nie moge znaleźć informacji na jej temat. Potrzebe mi to ponieważ nie wiem czy moja Toyota ma także tylne kurtyny powietrzne.


Spróbuj poszukać na http://toyodiy.com




[ wiadomość edytowana przez: Pigletto dnia 2009-02-08 20:42:28 ]
  
 
Podobno z Moskwicza pasuje tylko trzeba troche nozyczkami przyciac i dosypac pierza

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
nie może pasować ponieważ są to dwa inne auto inne masy poiazdów ,wielkość ,inne obciążenia przy wypadku,inaczej "ułożone" nadwozie,sterowanie fotele itd.to jest bezpieczeństwo nie kombinuj z tym.pozdro
  
 
Cytat:
2009-02-14 20:42:09, syd pisze:
nie może pasować ponieważ są to dwa inne auto inne masy poiazdów ,wielkość ,inne obciążenia przy wypadku,inaczej "ułożone" nadwozie,sterowanie fotele itd.to jest bezpieczeństwo nie kombinuj z tym.pozdro


Taaak jest Radziu,ale Polak zawsze sprawdza czy moze jednak nie podejdzie

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer