Przyciemnianie szyb i iluminacja podwozia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czyli wymontowywują szyby wiozą do zielonej przyciemniają i nazat
  
 
Cytat:


Czyli wymontowywują szyby wiozą do zielonej przyciemniają i nazat



Jezeli to ta sama wlasnie, bo ja to co napisal Foka zrozumialem tak, ze on jeszcze inna znalazl w Wa-wie.
  
 
Może wożą, a może nie, tylko czy te ceny to od szyby, czy za całość??? Jeśli to drugie, to uważam, że cena (ok. 1000 zł) jest bardzo przystęna, w przeciwnym razie, trochę drogo.
  
 
1000zl to sa wszystkie szyby oprocz przedniej
  
 
Tym bardziej podtrzymuję, że 1000 zł to żadne pieniądze za fotochromatyczne szyby prosto z pieca. Kto bawi sie w te cholerne naklejane folie, kiedy można mieć pierwszorzędne rozwiązanie za takie pieniądze?
  
 
ja sie neibawie w zadne folie wiec chce sobie piecowo przyciemnic )wolalbym zrobic to gdzies blizej a nei jechac tyle km bo kase mam przyszykowana )
  
 
ja tez się zastanawiam na dzdarciem folii z przednich bocznych (mam taką delikatnie zieloną - jak atermiczne) i "spiecowanie" ich mnie kusi, oj kusi...
  
 
Mnie też kusi ale z drugiej strony za folie zapłacę połowę ceny Ale znowy może tył zrobię folią a przednie boczne w piecu
  
 
Folia ma 2 zalety i same wady. Zalety to cena (tanie mięso psy jedzą) i możliwość zdjęcia folii, ale czy ktoś widział szyby po zdarciu takiego czegoś?
  
 
Cytat:
2003-08-19 12:33:31, jackal pisze:
Folia ma 2 zalety i same wady. Zalety to cena (tanie mięso psy jedzą) i możliwość zdjęcia folii, ale czy ktoś widział szyby po zdarciu takiego czegoś?



Ja widziałem. Kiedyś o mało co nie kupiłem pf125 kombi - była to ex karetka i miała z tyłu mleczne szyby. Człowiek który w końcu ją kupił wymienił je na zwykłe, wyciągniete z jakiegoś kombiaka ze złomu - sęk w tym, że te miały folię "lustrzankę", która nie chciała zbyt dobrze zejść. Efekt nieciekawy...
  
 
Cytat:
2003-08-19 15:14:03, Golden_Flyer pisze:
Cytat:
2003-08-19 12:33:31, jackal pisze:
Folia ma 2 zalety i same wady. Zalety to cena (tanie mięso psy jedzą) i możliwość zdjęcia folii, ale czy ktoś widział szyby po zdarciu takiego czegoś?



Ja widziałem. Kiedyś o mało co nie kupiłem pf125 kombi - była to ex karetka i miała z tyłu mleczne szyby. Człowiek który w końcu ją kupił wymienił je na zwykłe, wyciągniete z jakiegoś kombiaka ze złomu - sęk w tym, że te miały folię "lustrzankę", która nie chciała zbyt dobrze zejść. Efekt nieciekawy...



Dokładnie to miałem na myśli
  
 
Jackal ja miałem w ibizie szyby ciemne folią potraktowane i byłem zadowolony. Jak już nakleisz to po co zrywać. Jeżeli stosujesz folię do szyb samochodowych to widoczność jest spox a wygląd zaje. a folie można zerwać nie jest to proste ale można i nie jest tak źle
  
 
Witam! Teraz napisze Wam kilka informacji o firmie ktora przyciemnia szyby piecowo:

"Firma TECHNICOLOR w swojej ofercie przygotowała propozycje cenowe dla każdego kierowcy. Cena zależy od marki, rodzaju i roku produkcji samochodu oraz od konstrukcji szyby. Np. Fiat Seicento - 520 zł, Opel Astra A - 670 zł, Peugeot 206 - 680 zł, Skoda Octavia 840 zł, Volkswagen Sharan - 950 zł."

"Cały proces przyciemnienia szyb trwa około 6 - 8 godzin. Aby osiągnąć zadawalający efekt wszystkie czynności muszą zostać wykonane z niezwykłą starannością i precyzją tak, aby samochód prezentował się rewelacyjnie i spełniał oczekiwania klienta."

"Atest, którym zostają oznaczone wszystkie szyby - łącznie z przednimi bocznymi - honorowany jest przez Policję w całym kraju."

Wiecej na stronach:
http://www.automobilpress.pl/art_szyby.htm
http://www.technicolor.pl/szyby.html


Pozdrawiam
  
 
he he he - może i ja się skuszę, ale to dopiero jak troszkę kaski zdobędę

2 sprafa troszkę to daleko...
  
 
Nieno ja jak tylko skończę granie to to zrobię
  
 
Kusi cholera, kusi.
  
 
Może ja za krótko jeżdżę swoją Cariną ale zastanawiam się po co ulepszac coś co jest forma idealną. Może za kolejne pół roku zmienie zdanie, ale na razie odnosze wrazenie, że tuning takiego samochodu byłby trochę nie na miejscu. czego nie można powiedzieć o Celice, czy innych "sportowych" modelach.
chyba, że mnie wyprowadzicie z błędu.
Bedę dzwieczny
Yarogniew
  
 
Cytat:
2003-08-20 16:52:04, yarogniew pisze:
Może ja za krótko jeżdżę swoją Cariną ale zastanawiam się po co ulepszac coś co jest forma idealną. Może za kolejne pół roku zmienie zdanie, ale na razie odnosze wrazenie, że tuning takiego samochodu byłby trochę nie na miejscu. czego nie można powiedzieć o Celice, czy innych "sportowych" modelach.
chyba, że mnie wyprowadzicie z błędu.
Bedę dzwieczny
Yarogniew



Ja widzę kilka powwodów dla których użytkownicy mają przyciemnione szyby:
- kupili używany samochód z takimi szybkami,
- nie chcą żeby wnętrze sie nagrzewało,
- są w mafii i nie chcą żeby im ktoś z zewnątrz zaglądał na tylne siedzenie
- chcą wyglądać cool, a jak ich nie stać na porządny samochód, to tuningują wizualnie co się da.

Coś pominąłem?
  
 
Tak możesz spokojnie całować dziewczynę stojąc na parkingu I nie tylko
  
 
janooop,
to wazny argument.

chociaz wydaje mi sie ze niektórzy nie chcą by bylo widac jak na światlach drapią sie po mózgu przez nos.
Yarogniew