Przyciemnianie szyb i iluminacja podwozia - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-08-20 17:08:18, yarogniew pisze:
chociaz wydaje mi sie ze niektórzy nie chcą by bylo widac jak na światlach drapią sie po mózgu przez nos.
Yarogniew



No tak przyznaję, że o tym nie pomyślałem.

Wczoraj na spocie obejrzałęm sobie przyciemnione szybki w nowej Corollce 3-drzwiowej. Zafoliowane były wszystkie z wyjątkiem przedniej. Wyglądała nawet nawet, ale ja nie dam się namówić
  
 
Cytat:
2003-08-21 10:06:48, jackal pisze:
...ale ja nie dam się namówić ...


he he he dawajcie namawiamy Jackala na przyciemnione szyby
  
 
jackal, przyciemnij sobie


jest tego kilka plusow:

1) w lato nie nagrzewa sie tak bardzo samochod
2) utrudnia zycie zlodziejom (trudno jest przerwac taka folie)
3) poprawia sie wyglad samochodu

pozdro
  
 
no widzisz Jackal - a jak po drodze spotkasz psy - to się mogą do Ciebie przyczepić (jak przednie przyciemnisz)

same plusy
  
 
przednie mozna fotochromatycznie, wtedy nie beda mieli nic do gadania
  
 
no w sumie tak...
  
 
a w koncu gdize to robia w wawie? i jak dlugo to trwa??
  
 
Cytat:
2003-08-21 13:56:40, czajen pisze:
jackal, przyciemnij sobie

jest tego kilka plusow:

1) w lato nie nagrzewa sie tak bardzo samochod
2) utrudnia zycie zlodziejom (trudno jest przerwac taka folie)
3) poprawia sie wyglad samochodu



Sorry guyz, trochę mnie nie było, bo znowu mieliśmy awarię dotepu do sieci. Pieprzone Astercity

Ale w temacie:
1. Mam klimę, więc nagrzewanie się wnętrza mni enie martwi
2. Mam wbudowane radio i niczego nie woże na wierzchu, więc prędzej rozwalą zamek niż wybiją szybę. Chociaż ten pomysł mi się podoba
3. A jest zły?
  
 
To jest indywidualna kwestia każdego jeżeli ktoś chce to sobie przyciemnie a jeżeli nie to nie
  
 
Cytat:
2003-08-21 16:38:58, jackal pisze:
Ale w temacie:
1. Mam klimę, więc nagrzewanie się wnętrza mni enie martwi
2. Mam wbudowane radio i niczego nie woże na wierzchu, więc prędzej rozwalą zamek niż wybiją szybę. Chociaż ten pomysł mi się podoba
3. A jest zły?


1. A powinno bo zanik klima zchłodzi samochód to troche minie.
2. Najpierw to trzeba mieć zamek ja nie mam ani jednego.
3. Zły nie jest ale zawsze może być lepiej
  
 
Cytat:
2003-08-22 12:17:08, Iceman pisze:
1. A powinno bo zanik klima zchłodzi samochód to troche minie.
2. Najpierw to trzeba mieć zamek ja nie mam ani jednego.
3. Zły nie jest ale zawsze może być lepiej



1. Z przyciemnionymi szybami też sie nagrzewa, bo grzeje się np. dach. Klima działa skutecznie już po 10-20 sekundach i dłużej zabiera mi zdjęcie blokad niż ochłodzenie wnętrza
2. Przyjedź na spota, obejrzymy.
3. Podobno zawsze może być lepiej
  
 
Witam, Mam Yariskę z przyciemnionymi szybami. Dlaczego to zrobiłem?? Dodatkowy filtr UV, no i dlatego, że złodzieje nie podchodzą do auta bo boją się że to jakaś mafia. Mam więc spokój.
Paweł
  
 
Jak jechałam brata Ibizą z przyciemnionymi szybami to mu ich zazdrościłam - bo nie oślepiało Mnie w ogóle słońce padające bocznie na które nawet okulary przeciw słoneczne nie skutkują
Pozatym jest bezpieczniej bo jak masz przyciemnione to nikt z reguły Cię nie zaczepia bo nie wie kto jedzie oraz ile osób w autku siedzi
  
 
Najgorzej jest z przeglądami technicznymi....

Paweł
  
 
to mafia teraz się yarisami wozi???????
  
 
na przegladach jest spoko... ja jak mi zabrali dowod za szybki musialem zaplacic 15 zl wiecej niz normalnie i mi wklepali ze jest ok
  
 
Cytat:
2003-08-22 12:39:53, organizator pisze:
Witam, Mam Yariskę z przyciemnionymi szybami. Dlaczego to zrobiłem?? Dodatkowy filtr UV, no i dlatego, że złodzieje nie podchodzą do auta bo boją się że to jakaś mafia. Mam więc spokój.



Organizoator nie wierz w cały ten marketingowy kit. Najlepszym filtrem UV jest zwykła szklana szyba i jeśli taką w aucie masz (masz na pewno ), to po co jeszcze kolejny filrt?

A ta mafia w Yarisie, to chyba początkująca jakaś, albo mało skuteczna w tym co robi



[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2003-08-22 15:49:33 ]
  
 
mam pytanie :

czy ktos przyciemnial sobie szyby w yaris folia??i ile to kosztowalo...
  
 
Cytat:
2003-08-22 13:53:42, czajen pisze:
na przegladach jest spoko... ja jak mi zabrali dowod za szybki musialem zaplacic 15 zl wiecej niz normalnie i mi wklepali ze jest ok


Wklepali Ci ze ok a psy się potem czepieały, czy sobie darowali????
  
 
jak odbieralem dowod to w urzedzei... od tamtej pory mam spokoj z psami..... a raczej mialem... bo juz nie mam megi