Nowa strona Klubu Espero - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zgadzam sie

ps.jak cos to moge wyslac foty na mail
  
 
to wysyłaj na maila, przecież Jabuszko wyraźnie prosił o zdjęcia, osób zainteresowanych znalezieniem się na stronie klubowej

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
przydała by się aktualizacja i news o iłkach oraz info o kolejnych
  
 
A co się dzieje z powiadomieniami na e-mail lub sms ? Nic nie dochodzi do mnie
  
 
Cytat:
2009-06-09 10:38:15, taboon pisze:
A co się dzieje z powiadomieniami na e-mail lub sms ? Nic nie dochodzi do mnie



Pisz do motonews, a nie do Japka.
  
 
ohjo
  
 
Cytat:
2009-06-08 22:14:15, greenberg pisze:
przydała by się aktualizacja i news o iłkach oraz info o kolejnych




up?
  
 
Tak wiec przydalby sie maly upgrad strony. na moj gust i sadze ze wielu innych osob czcionka na stronie jest za mala. Sadze ze mozna by bylo zrobic aktualizacje jesli chodzi o auta klubowiczow gdyz wyglada na to ze jest nas niewielu. bez obrazu ale jesli chodzi o galerie to sadze ze powinna zniknac z niej : data oraz utworzony przez. W zakladce zloty poponuje dolaczyc troche wiecej chocby dwu zdaniowych relacji ze zlotow regionalnych bo wyglada na to ze byl ogolny i warszawski w lutym. Zdjecia sa na forum, sklad, daty i miejsce takze nie powinno byc problemow nie liczac czasu potrzebnego na to wszystko.
  
 
prosiłem aby informowac mnie o zlotach. Nie ejstem w stanie nadzorowac wszystkich watków na stronie. Jak narazie nikt nie napisał z innej grupy niż warszawska.

Czcionki zmienie galerie postaram sie zmienić.
  
 
ale to tylko moje sugestie. co do zlotow to robic upgrady wstecz czy od teraz na przyszlosc ?
  
 
chodzi o panel o zlotach "kiedy sie widzimy" jak jakas grupa sie jzu co do dnia i miejsca dogada to zeby mi dac znac to napsize tam
  
 
w sumie chętnie bym wtrącił parę spostrzeżeń, ale: koledze Jabłuszko dość powolnie idzie realizowanie poprzednich, więc poczekam jeszcze ze dwa lata
  
 
Cytat:
2011-01-18 19:59:43, Cwikus pisze:
w sumie chętnie bym wtrącił parę spostrzeżeń, ale: koledze Jabłuszko dość powolnie idzie realizowanie poprzednich, więc poczekam jeszcze ze dwa lata






P.S. odezwij się za 6,5 ..będzie w sam raz