Spot Bydgoszcz - 07.03, godz. 13:00, Auchan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byli by jacyś chętni na spotkanko w Bydgoszczy?? Czas i miejsce do omówienia (zależy od ilości osób) Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-03-03 21:27:40 ]
[ powód edycji: temat ]
  
 
był ostatnio
spot kuj-pom
4 dni na forum i juz spoty chce robic
  
 
stała ekipa bydgoska miała spota całkiem niedawno-reszta to ludzie niepoważni-więc raczej nie licz na za wiele
jakby pzypadkiem miał sie zdarzyć cud i ustukasz kilku chętnych,ja zawsze mogę podjechać
  
 
no jeśli nie to nie chce tylko sie z Wami zapoznać
  
 
Cytat:
2009-02-19 14:49:01, mlody21 pisze:
no jeśli nie to nie chce tylko sie z Wami zapoznać


Ja ewentualnie mogę się przyczłapać no chyba że zdrajcy nie chcecie
  
 
Cytat:
2009-02-18 22:43:53, Jarcio81 pisze:
stała ekipa bydgoska miała spota całkiem niedawno-reszta to ludzie niepoważni-więc raczej nie licz na za wiele jakby pzypadkiem miał sie zdarzyć cud i ustukasz kilku chętnych,ja zawsze mogę podjechać



Dzieki, ze jak zawsze najpierw piszesz potem myslisz (o ile w ogole myslisz)...

Co do mnie to jakos na pocztku marca chyba daloby sie wykrecic spota
  
 
No ja napewno nie chcę się spotkać z ludźmi, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać.

  
 
Cytat:
2009-02-20 23:52:33, Tigerbart pisze:
No ja napewno nie chcę się spotkać z ludźmi, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać.



to przyjedz na walne
  
 
To ja jestem za czerwcem. Do tego czasu znajdzie się kogoś. No i opijemy moje zdane/niezdane egzaminy które mam w Bydgoszczy właśnie w czerwcu
  
 
Panowie proponuję koniec bezsensownej dyskusji.

Tematem jest Spot w Bydgoszczy. Może ktośzaproponuje termin, miejsce i zobaczymy jak się inni wypowiedzą na tę propozycję.


P.S.

Na walnym mnie nie będzie - praca...
  
 
skoro koniec to koniec

mlody21: zapodaj w tytule date i miejsce spotu-zobaczymy co wyjdzie.

Witek: w czerwcu jak bedziesz w bydzi to Nocleg szykuj bo za szybko ciebie stąd nie wypuścimy
  
 
ja się nie wypowiadam bo jak się określam to zwsze wychodzi czarna d....a czyli mnie nie ma.będę śledził wątek i jeśli będę się miał pojawić to będę.
  
 
Cytat:
2009-02-21 16:15:54, styhu pisze:
ja się nie wypowiadam bo jak się określam to zwsze wychodzi czarna d....a czyli mnie nie ma.będę śledził wątek i jeśli będę się miał pojawić to będę.



czy czasem się nie wpowiedziałes?
  
 
chodziło mi o to że nie będę pisał że przyjadę i takie tam...
  
 
a może majówka?
proponuję zacząć temat już dziś bo zanim się zbierzemy to będzie maj
  
 
Cytat:
2009-02-28 11:42:12, styhu pisze:
a może majówka? proponuję zacząć temat już dziś bo zanim się zbierzemy to będzie maj



no raczej nie ma chętnych,a założyciel wątku został na samym początku wystraszony
  
 
spot w maju ? Heheh , ja pierdz**le ale dalekosiezne plany. To moze na szybkiego:
Spot na Auchanie sobota 7 marca godz. 13.
Ja w to wchodze, kto chetny niech tez wpadnie. Do zobaczenia

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-02-28 20:37:25 ]
  
 
Raven dobrze wiemy że sytuacja ze spotami w naszej grupie wygląda jak wygląda
poruszam temat żeby możliwie szybko ustalić termin bo wiadomo temu nie pasuje tamtemu za późno a innemu za wcześnie, a tak można to jakoś będzie pogodzić bo termin odległy i czasu dosyś żeby sobie sprawy bieżące poukładać razem ze spotem.
Więc otwieram nowy wątek i propozycja żeby ten zamknąć
  
 
Cytat:
2009-03-01 10:46:56, styhu pisze:
Raven dobrze wiemy że sytuacja ze spotami w naszej grupie wygląda jak wygląda poruszam temat żeby możliwie szybko ustalić termin bo wiadomo temu nie pasuje tamtemu za późno a innemu za wcześnie, a tak można to jakoś będzie pogodzić bo termin odległy i czasu dosyś żeby sobie sprawy bieżące poukładać razem ze spotem. Więc otwieram nowy wątek i propozycja żeby ten zamknąć


Wlasnie w tym problem Styhu, ten termin jest zbyt odlegly, sytuacja niektorych osob zmienia sie z dnia na dzien wiec po co wogole proponowac termin za 2 miesiace skoro 2 dni przed spotem wszystkim sie zmienia plany i cale 2 miesiace planowania w morde strzeli. Zamiast dewagowac zaproponowalem termin 7 marca o 13:00 i jak komus nie pasuje to trudno nie przyjedzie, przynajmniej wielkiej straty nie bedzie bo nikt sie zbytnio nie przejmie bo nie bedzie sytuacji, ze 2 miechy planowania i znowu nic nie wyjszlo. Koniec durnego planowania, kto chce niech wpada. Ja bede , zainteresowanych zapraszam.

[ wiadomość edytowana przez: RavenMOH dnia 2009-03-01 11:09:26 ]
  
 
ja tam moge wpasć-jak zawsze