[everlast] Project RS2000 Black - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślę, że będzie kozacko
  
 
Cytat:
2009-03-22 00:09:53, yezXR3i pisze:
mk4 1.6 RST?


nie
  
 
Fiesta RS1800?
  
 
pewnie jakaś foczka
  
 
szybka równie jak RS albo i szybsza to żadna foczka nie jest - chyba że ST170, ewentualnie RS.. Ale nie podejrzewam takiego zakupu raczej. Mondki odpadają, cougar również.. Jeszcze może by pasowała Fiesta RST mk3. No i esiok mk3 RST
  
 
ja obstawiam kolejnego rsa
  
 
Jakieś 2 kółka, tylko nie każ mi teraz zgadywać marki
  
 
Cytat:
2009-03-22 08:54:38, Snale pisze:
ja obstawiam kolejnego rsa



  
 
w tym samym kolorze?
  
 
tak i tez mk5 i dlatego przyjaciel bez elpidzi z seryjna pucha (silniczek mistrzostwo) w porownaniu do mojego strarego ten to lata
nie mialem w planach kupowac ale taka okazja nie trafia sie czesto
blacha i lakier ładny podluznice cale progi tez wporzadku, w jednym miejscu lekko podloga pekla ale to bedzie robione na samym poczatku i mam nadzieje ze bede sie cieszyc bezawaryjna jazda
acha jeszcze jest walniety zbiorniczek z plynem do spryskiwaczy. Moze ktos ma? z kontrolka oczywiście.
  
 
to czekamy na fotki
  
 
  
 
felusie ladne ale rant powinien byc spolerowany moim zdaniem.

no ale do czarnego ladny kontrast


ja rezygnuje z bialej felgi
  
 
Cytat:
2009-03-22 12:22:33, Snale pisze:



pewnie na pszczyńskim

s_damian: wiem, ze polerka bylaby ładniejsza i lepiej wygladala na aucie szczegolnie rant ale potrzeba wiecej czasu i $, a te felgi juz na to nie zasluguja raczej
  
 
Cytat:
s_damian: wiem, ze polerka bylaby ładniejsza i lepiej wygladala na aucie szczegolnie rant ale potrzeba wiecej czasu i $, a te felgi juz na to nie zasluguja raczej



czemu az takie zmasakrowane? terasz nie masz opon to podnies auto zablokuj dobrze kolo na piaste jedyneczka papier scierny drobniutki i woda i ogien polerujesz
  
 
Cytat:
2009-03-22 12:25:36, s_damian pisze:
ja rezygnuje z bialej felgi





Everlast - co moze byc lepszego od jednego RSa?? Dwa RSy !!!
  
 
Cytat:
2009-03-22 14:06:33, Seba pisze:
Everlast - co moze byc lepszego od jednego RSa?? Dwa RSy !!!



dokładnie
teraz wlasnie bylem zrobic trase na szybko szczyrk-pszczyna-szczyrk i powiem ze 200km/h to dla niego nie problem troche sie balem bo na zimowkach ale chcialem sprawdzic czy idzie jak powinien nawet nie czulem tej predkosci bo w moim starym to czuje duzo mocniej dzisiaj juz chyba nie zdaze fotek wrzucic ale jutro juz beda napewno
w tym czuc eweidentnie ze powyzej 4000rpm ma kopa a w "starszym" tez ale nie tak jak w "nowszym"
może zeby było prościej bede je nazywał RS1 i RS2 - odpowiednio starszy i nowszy
RS2 ma pokrywe zaworów z czujnikiem halla więc silniczek wrzucony chyba z mk7 albo sama pokrywka ale mysle ze silnik
  
 
czysta seria:



gosciu dorzucil jeszcze 4alu 15" na nowych oponach letnich. sesje obu RSów zrobie na letnich.
Jak na razie to tylko dokladka z lagi i czysty grill oraz zabiegi kosmetyczne bo autem chwilowo bedzie jeździj ojciec
z RS2 bede cos wiecej kombinowal ale na razie brak $
  
 
Ładny
  
 
wkoncu bez LPG i na seryjnym dolocie